תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.06.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Daffyyy
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198011452161/

קישור של הבאן ב-
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=Daffy#16238

שם האדמין שנתן את הבאן:
    Ginger_Bread

סיבת הבאן: לפני שאני מתחיל לפרט את סיבת הבאן אני רוצה לציין שאני דיי חדש בקהילה, פרשתי מהקהילה הקודמת שהייתי בה אדמין עד לא מזמן ורציתי להתחיל לשחק פה בקהילה. בעשירי לאוגוסט שיחקתי בשרת הסארף שהיה לא מלא במיוחד כ עשרה שחקנים והיה דיי נחמד האמת, באיזשהו שלב אחד הילדים התחיל לספר כל מיני בדיחות גזעניות אבל לא מוגזמות, בקטע הומוריסטי לחלוטין וללא כוונה להעליב אף אחד וכולם דיי צחקו ונהנו והאדמין די "זרם" איתנו כמו שהוא כתב לי בהודעה פרטית לאחר שהוספתי אותו בסטים בשביל שינסה להקל על העונש שלי, בכל אופן, אחרי שהוא סיפר כמה בדיחות עוד כמה ילדים הצטרפו אליו וביניהם אני, אני מודה שכן רשמתי משהו גזעני כלפי המגזר הערבי אני לא מנסה להכחיש כלום אבל אני רוצה לציין שזה היה באמת בקטע קומי לחלוטין ולא היה לי סיבה לפגוע באף אחד לאחר מכן הבנתי שזה נוגד את חוקי הקהילה והתנצלתי על זה וקיבלתי מיוט ליום, לאחר דיון של האדמין עם אחד מהאנשים היותר בכירים הוחלט להעלות את עונשי לפי-באן, אני כן יודע שעשיתי מעשה לא בסדר ואני אפילו התנצלתי על זה, אבל באמת שאני לא אחד מהשחקנים שבא לשרתים בשביל לעשות את בעיות אני האמת רוב הזמן לא מדבר ואין לי שום כוונה לפגוע בקהילה באיזושהי דרך.
    אשמח אם יש סיכוי שתוכלו לשקול מחדש את העונש שלי כי אני באמת מביע חרטה על המעשה, וממש רוצה לחזור לשחק בקהילה, תודה מראש רם

התאריך שבו ניתן הבאן ; 10/8/17

הערות נוספות: אני מבין שהמעשה שביצעתי לא היה בסדר אבל אני רוצה לציין שלא היה לא כוונה לעבור על חוקי הקהילה כמו שציינתי אני דיי חדש וכשנכנסתי לשרת וראיתי שזאת האווירה לא חשבתי שעשיתי משהו לא בסדר. תודה מראש רם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני מוריד לך את הבאן, אבל עקב הבאנים הקודמים שלך במידה ותמשיך לקלל/להיות גזען/לעשות בעיות מכל סוג בשרתים אתה תורחק לצמיתות ואז הבאן באמת לא ירד אף פעם.
    נעול.
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה