תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    מתלונן: BINGO

האדמין :מלך (ימשך שמו)

סיבת ה FK: יריתי בVIP

סיפור: דבר ראשון מלך הוא סיבת הפרישה שלי והסיפור הוא שהרגתי בטעות מישהו שלא היה אדמין בגייל אז נתתי לו VIP אחרי זה הסתכלתי עליו וכאילו עשינו כן אחד לשני אחרי זה יריתי בו וביקשתי שילך למדיק בגלל שיריתי בו. אחר כך מלך שואל אותי למה יריתי בו ואני עונה רציתי שילך למדיק. הוא שואל אבל למה יריתי בו ואני אומר לו רציתי שילך למדיק מה זה משנה. ובום אני מקבל FK לשעתיים אחרי אני מתעצבן ושואל
    למה אתה נתתה לי FK לא עונה ואחרי זה אני ממשיך לשאול ולא עונה שם זיין על כולם. אחרי זה אני קורא ליוקי שיברר מה קרה רק אז הוא ענה לי אמר שאסור לירות סתם באנשים. והוא אפילו לא ידע עם זה היה MISSCLICK או לא. וזה היה בצחוק שתבינו . אחרי זה אני ביקשתי ממנו לדבר ולא נתן כי הוא שם זיין עלי ולא אכפת לו. אני.
    מלך תקשיב לי טוב זה שאתה אדמין זה לא אומר שאתה יכול להציק לי כי אתה שונא אותי את מבין?
    אני מבין שאתה שונא אותי אבל אתה מתנפל רק אלי ואתה מבין שזה אסור נכון?
    ויש סיטואציות שסיטי אחרים גם דוקרים אחרים ואז מבקשים ללכת למדיק בגלל שזה בצחוק
    אז... אני לא מבין מה קרה מלך לוקח את הגישות שלו למקום אחר .

הערות נוספות: אני מבקש שתיתנו לי באן מהשרת גייל עד שמלך ירד מי אדמין אבל שאני יוכל ללכת לשרתים אחרים עם אפשר סיבה: אני מכור לגייל אני יודע שזה מצחיק אבל זה ככה מבקש תשובה תודה רבה.

+רוב האדמינים הם בסדר איתי נגיד שאני אומר לBRENFLEX שתוק הוא צוחק איתי אבל שאני אומר למלך מיוט ליום
    אתם מבינים לאן אני חותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bingo992004
    מתלונן: BINGO

האדמין: מלך (ימך שמו)
    לא מתכוון לענות לך.
    שבת שלום
    אפשר לנעול

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    מעניין למה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום ושבת שלום,

1. אתה אמרת למלך שזה לא היה מיסקליק ושעשית את זה במטרה שהוא "יקבל מדיק" (למה..?)
    2. לאחר מכן שלקחתי אותך לבירור והסברתי לך שזה לא הגיוני, אמרת שזה מיסקליק (שינוי גרסא, שקר.)

הפריקיל שהוא נתן לך מוצדק לגמרי, אתה ירית בטרור בלי שום סיבה ולכן קיבלת פריקיל, זה ש"עשית מיסקליק" זה לא אומר שלא ירית בטרור, וזה לא משנה אם זה היה בכוונה או לא בכוונה.

כמובן שגם השימוש בשפה באשכול כאן ממש לא נכון ולא ככה כותבים תלונה, העונש לא ירד והאדמין ממש לא ירד.
    אם אתה מעוניין בבאן עד שהאדמין יורד אשמח להביא לך אחד כזה, אך תלונות כאלו לא יהיו הסיבה שהאדמין הזה ירד.

לא ככה כותבים תלונה,
    נעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה