תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.06.2017
    עיר
    באר שבע
    שם המשתמש המתלונן:
    SieGe_A ♥
    שם השחקן שעליו התלונה: Lorde

סיבת התלונה: היום נכנסתי לגגאנג BATSA בניהופ אמר לי כדי שאני יכנס לגאנג זה לתרום 100K אז תרמתי והוא אמר שצריך 200K בשבוע אז זה אמור להיות חצי שבוע לורדי בא לשרת החליט לשאול אותי מה הגיל שלי לא עניתי לו הוא החליט להקיק אותי אחרי שתרמתי 100 אלף!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    עיר
    אריאל
    דבר ראשון יש לי תמונות שאני סוגר איתך הסכם שאתה רק שחקן זמני בגאנג ואני יכול להעיף אותך מתי שאני רק רוצה ובנוסף לזה אמרתי לך שאני כנראה אעיף אותך רק אם תעשה בעיות. ההסכם בנינו היה שבמקום לשלם מחיר שבועי כל פעם לגאנג אתה תכניס פעם אחת 200K ותיהיה פטור מלשלם לגאנג בכל הזמן שאתה נמצא בו. אתה הסכמת לזה ואחרי שנכנסת תרמת רק 100K ואמרת לי שאת השאר תעשה מחר. Lorde כנראה לא אהב את הרעיון שאתה לא משלם מחיר מלא והחליט שהוא מוציא אותך, זה שתרמת זה לא אומר כלום לי ולך היה הסכם שאני יכול להסיר אותך מהגאנג מתי שבא לי לא משנה אם כן תרמת או לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.08.2015
    עיר
    אילת
    עזוב את זה, שהיינו באמצע דיי אתה לא בא איתנו למקומות, נכנס בכוונת עושה שטויות, לדוגמא ברבל היה דיי headshot only נשארנו 3מבאטסה נגד 1 אמרנו בוא נלך לצוד אותו הלכנו אליו עם בהופ לכלוב שמול התאים, כשאתה נשארת ליד המדיק, אתה גם לא שחקן כל כך טוב וגם לא מדבר בכלל, אין מקום לאנשים בלי מיק או שלא מתקשרים בגאנג אין סיבה שיהיה, נכנסת גם כמה פעמים לכוונת מתי שבאת איתנו לאותו מקום, לפי דעתי אתה בכלל לא מתאים לגאנג אני הייתי נגד זה שתיכנס בכלל לגאנג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    יש הוכחות לתרומה או לשיחה בניכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    http://imgur.com/a/aO2XN
    הסקרינשוט הזה נשלח מבניהופ ותואם למה ששניהם ענו לך למעלה על הסיבה שממנה הוציאו אותך מהגאנג ועל כך שעוד לפני שאפילו הכניסו אותך לגאנג נאמר לך שאתה על תקן שחקן זמני.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול, שים לב שפעם הבאה שאתה פותח תלונה תציין את כל המקרה ולא רק מה שנוח.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה