תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    ‎‫שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (שמות ששיחקתי בהם : Frizik , cheater, ,., ... , .. MEIHAX, not enough hours ), (הקישורים למשתמשים ששיחקתי בהם: http://steamcommunity.com/id/Kiraxxx/ http://steamcommunity.com/profiles/76561198403817594/
    קישור של הבאן ב-SourceBan:https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#17808
    שם האדמין שנתן את הבאן: Efaso
    סיבת הבאן: עקפתי באן שבכלל לא ידעתי שעקפתי
    התאריך שבו ניתן הבאן: 25-08-17 15:53
    הערות נוספות: טוב אני לא יודע כלכך לפרט אז אני יתחיל מהתחלה אני לפני 3-4 ימים נכנסתי לשרת הטימספיק של vgames הלכתי לpickmeup מהמשתמש הראשי שלי למשחק בפעם הריאשונה הייתי סבבה כזה בהתחלה שיחקתי בסדר והתחלתי להבין איך לשחק בפיקאפ כי זה שונה קצת ממה שאני רגיל (קומפים) זה נשמע מוזר כן אני יודע אבל כן ככה זה התחיל אחרי יום ככה של חרישה השתפרתי בפיקאפ יחסית (באופן מחשבתי לא aim) ועברתי למשתמש עם 50 שעות רציתי לעלות בו שעות הוא גם מיין שלי יש לי 2 אחד supreme אחד mg2 שהיה בהתחלה המשתמש טרולים שלי שחשבתי להפוך אותו גם לmain בקיצור ב"סמארף קראו לי ציטר שחקנים טובים ואולי גם אדמינים אני לא זוכר נראה לי שכן והם באמת סבבה והכל עד היום שבאמת לא הבנתי בכלל איך קיבלתי באן ואיך עקפתי באן שלא ידעתי הבאן הריאשון כנראה אמרו לי שהוא היה (EFASO) אמר שזה היה בבוקר שלא הייתי בכלל במשתמש המיין ובצהריים התעוררתי התחברתי למשתמש הסמארף שיחקתי שם בפיקאפ בקיצור שאלו אותי אם אני זה cheater כי הוא קיבל באן ip או משהו כזה ואמרתי שלא אבל כן קוראים לי ציטר הם הסתבכו כי לא הבינו אם זה אני לא ואני לא ידעתי שחטפתי באן ואין לי ציטים אני מחדיר את זה טוב טוב לראש של הguard שכדאי שזה שבדק אותי שיוציאו אותו מהעבודה הזה כי אני באמת באוכזב אני ביום משחק בvgames הרבה אני לא מקלל לא רב ולא מתעצבן הרבה אני מקווה שתורידו לי את הבאן כי אין דרך שלי להוכיח שאני לא ציטר ואני חושב שלא צריך לתת לי צאנס ולהוריד לי את הבאן צריך לתת לבן אדם שבדק אותי אם אני ציטר ולא להוריד אותו מהעבודה כי זה מתסכל אותי תודה ותשקלו בבקשה להוריד לי את הבאן אין לי ציטים זה שאני בא ממשתמש קצת שעות לא מוכיח כלום תודה.‎
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2017
    אובחנת כציטר על ידי הגארד טים הרכורד יישלח לבדיקה חוזרת ונחזיר לך תשובה כרגע הבאן נשאר אפשר לנעול

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    הגארד טים כנראה בחן אותי רק ממשחק אחד או 2 ששלחו לו demos אני בטוח שלא יורידו עם כזאת שפל של בחירת גארד שכנראה אבחין אותי כציטר ממשחק אחד או 2 כי אני לא ציטר ואני ממש ממש לא יודע מה להגיד כי ציטר יגיד שהוא לא ציטר ובן אדם שהוא לא ציטר גם יגיד שהוא לא אז צריך מישהו אחד שיבדוק ולא אותו גארד שבחן בי כציטר (אני מקווה לדעת מיזה כדאי שאני ידבר עם מנהל הקהילה לגביו שזה לא יקרה עוד לאחרים כמוני) שלא יסתבכו כמוני משטות של אדם לא מקצוען שלא נבחר בראוי לכך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    אני יודע שהגארד טים יודעים לבדוק אבל אני איךשהו נדפקתי בזה אם אני לא ציטר זה או לחכות שנה או לשבור תראש ולא לוותר וזה לא מגיע לי כי אם הייתי ציטר באמת שלא היה מה לנסות כי רואים את זה במשחק ציטר ולא ציטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    בבדיקה נוספת אין מה להמשיך לכתוב כאן הודעות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2017
    לאחר בדיקה נוספת של הגארדז הבאן ירד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2017
    אפשר לנעול

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר