תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    צהריים טובים!
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: AlonLegend
    קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#17732
    סיבת הבאן: שיקר לאדמין לגבי וואן אפ . זה מה שהאדמין החליט לתת בריזון למרות שזה מופרך מהמציאות.
    התאריך שבו ניתן הבאן: היום. 24/8.
    הערות נוספות: אוקיי אז אני אתן לכם את הסיפור המלא והמדויק ביותר. אז ככה היינו בשרת שיחקנו כרגיל בגייל הכל טוב ויפה.

לרגע הלכתי לממש פחות מ-5 שניות ושאני חוזר אני רואה שהרגו אותי. ואני יודע שיש חוק שצריך לתת 5 שניות לזוז/לתת קיק אז כתבתי פריקיל כי זה לא היה קיל במקום. האדמין שאל את הסיטי שהרג אותי למה הוא הרג אותי בהתחלה הוא לא ענה לו אז כתבתי לאדמין לא עברו 5 שניות לא הקציבו לי זמן לצאת מהתא. האדמין הביא לי וואן אפ חזרתי אל כל הטרור והסיטי פתאום ראה שקיבלתי וואן אפ אז הוא אמר שלא היה צריך לתת לי והתחיל לעשות לחץ על האדמין, האדמין כנראה לא עמד בלחץ כמו שצריך כי הוא היה לבד בשרת ונתן לי סליי. כתבתי בשרת למה ושלא הקציבו לי זמן בסוף אמרתי שכבר לא כדאי להתייחס לזה כי עוד מעט נגמר הראונד. הלכתי לכמה שניות ושאני חוזר אני רואה ששלחו לי מלא הודעות קיבלת באן קיבלת באן. ובאמת אני רואה שקיבלתי באן. ועוד ליום באמת שעל דבר כזה עונש מאוד מוגזם.
    אחרי שכתבתי לאדמין בפרטי הוא הוריד ל12 שעות שגם עונש פשוט מוגזם.
    אתם גם יכולים לראות אני לא ילד בעייתי בקהילה ואני משחק המון המון זמן כבר בקהילה אשמח שתקצרו/ תורידו את הבאן ותדברו עם האדמין.
    תודה והמשך יום טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    הבאן ירד.
    בכל מקרה שים לב שהזמן שניתן לך לבצע כל פעולה של סיטי הוא מינימום 3 שניות(ולא 5 שניות, החוק שונה).
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה