תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    24.08.2017
    אני וחבר שלי סתם שיחקנו בשרת בסארף, וילד אחד אמר משהו על ddos (לא כל הבנתי מה זה) אחר כך האדמין חשב שזה אני הוא אמר לי לדבר והחליט שאני מי שדיבר ואמר את זה,
    זה לא פעם ולא פעמיים שעושים לי את זה, וגם קורה הרבה פעמים שמקללים אותי ואדמינים לא עושים כלום

תודה, ריי

שם: Ray cs.money
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2017
    ולמקרה שתגידו שאני צריך הוכחות (כמו שאתם רושמים לכל אחד שמתלונן) אז אני רוצה שאותו אדמין שהיה בשרת סארף: 82.81.169.184:27020 ישלח לי דמו שבו אמרתי את אותו משפט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2017
    עיר
    מודעין
    שלום אני האדמין שנתן לך באן

קודם בפעם הבאה שאתה פותח תלונה פתח את זה כמו פה https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583457

1 אתה ועוד חבר שלך נכנסתם לשרת וישר עשיתם בעיות ואז אתה אמרתה ואני מצוטט "למה לא עושים דידוס לשרת"

אז אני ועוד אדמין שאלנו מי אמר את זה ואתה לא רצית לדבר בסוף דיברת וזה היה אותו קול אז נתתי לך באן על מעודד דידוס

2 אני לא צריך לתת לך דמו או רקורד של זה אתה צריך להביא דמו אז אם יש לך אני ישמח

3אם מקללים אותך ואין אדמין או שהוא לא מיתחס אני ישמח לעזור לכול אחד שיבקש

4 אם זה קורה לך הרבה פעמים אז אולי רק אולי אתה עושה משהו לא בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2017
    אוקיי אני לא רציתי לדבר בגלל שחשבתי שהתכוונת לקטע שבו אכלתי במיקרופון (בטעות כמובן) אני בדיוק דיברתי גם עם חבר
    חוץ מזה אני בחיים לא שמעתי על דידוס אחרי שקיבלתי באן בדקתי מה זה וראיתי שזה פריצות ומשהו כזה.
    אין לי דמו של זה או משהו
    וגם חבר שלי לא דיבור הוא לא עשה כלום.

אם אתה מתכוון שאגיד סליחה או משהו כזה אני לא הולך להגיד כי אני לא אמרתי את זה. אני אפילו לא יודע מה זה. זה היה ילד אחר לגמרי. (זה ישמע תירוץ אבל היה לי באג שאני לא יכול לראות מי מדבר זה למה לא ידעתי גם מי האדמין) אני הייתי ממש ממש ממש עצבני אחרי ולפני שאתה נותן אן אל תבדוק לפי קול כי אני בן 12 ואין לי קול הכי בוגר אז אי אפשר להבדיל.

אתם הקהילה הכי כיפית שהייתי בה וזה מעצבן אותי שאני מקבל באן לשבוע על משהו שלא עשיתי במקום ישר להגיד רק לי לדבר ולא לאחרים מבלי לבדוק טוב את כל הקולות ולא יש ליפול עליי כי יש לי קול דומה או משהו כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2017
    בקשר לזה שמקללים אותי כי עשיתי משהו אז אני לא עושה כלום בדרך כלל אני מדבר עם אנשים בשרת בסבבה ואני אף פעם לא בבעיות עם מישהו
    תמיד היו מקללים אותי בגלל שהיו לי סקינים שהשגתי לבדי והיו מקללים את אמא שלי אותי את המשפחה שלי וגם אם היה אדמין בשרת הוא לא עשה כלום.

חוץ מזה זה גם לא בסדר לקלל מישהו גם אם הוא מציק לך (לא ככה?) ככה גם למדתי בבית ספר ובכל מקום אחר. בנוסף לכך, גם אם אתה אדמין אתה לא יכול להחליט סתם במהירות שאני זה שאמר את אותו משפט באותה מידה היית יכול לשאול עוד כמה מי זה היה ולא על האפשרות הראשונה (וישר אמרת אותי) להחליט שזה אני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    קיבלת תשובה ובפעם הבאה בבקשה תפתח לפי הטופס הנעוץ כאן ובמקום הנכון
    אפשר לנעול
    UltiMaTix
    מפתח קהילות
    ההוא עם הSawed-off

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    קיבלת תשובה והבאן קצר יחסית למעשה, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה