תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.06.2017
    עיר
    באר שבע
    בואנה וי גיימס שמתי לב שאתם מעלים אדמינים מה זה טובים נראלי היתקבלו בפרוטקציות יש לכם איזה אדמין חדש בגייל ששמו ג"וני
    עשו לי פרי קיל אחד החברים שלו הקטור והוא פשוט לא התייחס ל/fk שלי נתן לי גאג וגם רשמתי לו באדמין צאט המשיך לשחק כרגיל
    פשוט משהו... לטיפולכם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    כשאתה פותח תלונה על אדמין, אתה אמור לספק הוכחות מהמקרה, שיהיה אפשר על מה להסתמך.
    ותפתח לי הטופס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    אהלן, אני מנהל השרת.
    אף אדמין אצלי לא עולה בפרוטקציה, אני והסגן שלי בוחרים את האדמינים נטו לפי יכולת שלהם להיות אדמינים בשרת.
    לגבי התלונה, ביררתי עם האדמין והגאג ניתן בגלל קללות בצאט והספמות.
    מצטער אם אכן אירע חוסר התייחסות לפריקיל שלך. הוא אדמין חדש שרק נכנס בפעם הראשונה עם גישות לשרת והיו לו 30 איש להתמודד איתם, לא משימה קלה(בטח שאתה לא הופך אותה לקלה יותר שאתה רושם לו באדמין צאט דברים כמו "תודה על ההתייחסות סעמק" או "איזה מין אדמין אתה", ממש אחלה של דרך להתנהג לאדמין שרק עלה).

שורה תחתונה, מצטערים על חוסר הנוחות במידה ולא קיבלת מענה לפריקיל(מה שכמובן לא מצדיק יחס כזה לאדמינים, לא לחדשים ולא לותיקים)
    בכל מקרה, לא יקרה שוב ותודה שאמרת לי.

אגב בפעם הבאה לפתוח בבקשה תלונה לפי הטופס, אני עונה לך על זו באופן חד פעמי(הייתי צריך לחפש באשכולות שלך מי אתה בשרת....)
    נערך לאחרונה על ידי Tdawg; 24.08.2017 בשעה 01:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2017
    תכלס יש לכם אדמינים צעצוע הם שם רק כדי לשחק ולהגיד אל תעשה את זה תקבל באן ומאשימים אותך על כלום

100% פרוטקציות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה ממנהל השרת.
    נעול
    שתף ב-Google+

הרשמה