תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  15.12.2015
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  5
  שם המשתמש המתלונן: Jixxo, Bowlush


  שם האדמין: SEXYDOG


  סיבת התלונה: בעיקרון אני קיבלתי פיבאן אבל אני לא מפרסם את התלונה בגלל זה. שחקן בשם bowlush פנה אלי לפני כמה ימים וסיפר לי שהוא קיבל אצלכם באן מסיבה של קישור אייפי שלי לאייפי שלו שזה באן על עקיפת באן שכביכול אני עקפתי באן למרות שאני לא מאחורי זה ואני לא יודע איך זה קרה. כשניסיתי ליצור קשר עם צח ולהסביר לו את העניין הוא החליט לזלזל בי בלי סיבה (ניתן לראות זאת בסקרין שוטים של השיחות שלי איתו) ולבסוף הוא החליט להוסף לסיבת הבאן שכביכול bowlush שיקר לצוות. בקיצור מה שאני מתלונן עליו זה על הבאן חסר הבסיס של אותו bowlush, הפעילות חסרת אחריות של הצוות שמחליט לתת באן בלי לוודא עד הסוף את העניין ועל היחס המזלזל של צח. אני אשמח להתערבות של הנהלה בכירה בקהילה (המנהלים של צח) לצורך הבהרה של העניין.


  התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 19 באוגוסט 2017 - 10:41


  הערות נוספות: רק לצורך חידוד, הקשר שלי עם bowlush הוא ששיחקנו פעם (לפני הפיבאן שלי) והתיידדנו בשרת ארנה שלכם. אך כשצח פנה אליו ושאל אותו לגביי והאם הוא מכיר אותי אז bowlush ענה שהוא לא זוכר למה אני והוא חברים בסטים ולכן אמר שהוא לא מכיר אותי ורק בגלל זה צח החליט להוסיף לסיבת הבאן "שיקר לצוות". זה פשוט ביזיון. אני אשמח להתערבות של הנהלה בכירה בקהילה (המנהלים של צח) לצורך הבהרה של העניין.


  השיחות שלי עם צח: מספר 1- http://imgur.com/a/Kl6Wq מספר 2- http://imgur.com/a/Xzpm8 מספר 3- http://imgur.com/a/LsbjJ
  קישור לבאן של bowlush בסורס באן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=Bowlush#17174
  קישור לפרופיל של bowlush בסטים: http://steamcommunity.com/id/bowlush/
  סקריןשוט של הסורס באן למקרה שצח ירצה לשנות בלי שאף אחד יראה: http://imgur.com/a/SiFS1

  - - - Updated - - -

  שכחתי לציין ולהוסיף שאני מצטער מראש על המילה שאמרתי בסקרין שוט מספר 1 של השיחות עם צח.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  26.10.2012
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  1,618
  פשוט אשכול שיקרי שרק מפיל אתכם יותר על שקרים, למזלי לא טיפלתי במקרה לבד ויש עוד מעורבים ששמעו את השיחה בנינו.
  השחקן נתפס עם אייפי זהה לשלך ולכן קיבל PBAN מכיוון שנתן לך להשתמש במשתמש שלו.
  לאחר שיחה איתו בTS השחקן טען שלא הכיר אותי ושהוסיף אותך היום לחברים Squirtle בדק את הנושא שגילה שיש לו אותך בחברים כבר מעל 60 ימים וכך הוא נתפס על השקר הראשון שלו.
  לאחר מכן טען השחקן שאתה משתמש לו באייפי באופן לא חוקי והוא לא מכיר אותך, כמובן שבשיחה השנייה שלנו כבר הוא הודה בזה שהוא שיקר לצוות והוא חבר שלך והוא עשה את זה רק בשביל להימנע מהבאן. כשדיברת איתי ענית לך באופן ברור שאני לא מבין למה זה עניין שלך לנוכח העובדה ששניכם טוענים שאתם לא מכירים אחד את השני.
  בשיחה השלישית שלי עם השחקן הוא ביקש שנשנה לו את סיבת הבאן מJIXXO למשקר לצוות וכך היה.
  במידה ותרצה להתלונן עלי (מה שממש לא יהיה אפקטיבי לנוכח העובדה שיש לי שיחה שלמה איתו בSTEAM בפלאפון שהוא מודה שהוא שיקר ועוד כל שאר השקרים שלו) אתה מוזמן לשלוח מייל ל: [email protected].
  דרך אגב בתמונות נתתי לך הוכחה ממשית לעובדה שהוא חבר שלך ואני לא מחויב לתת לך יחס טוב כיוון שאתה אפילו לא חלק מהקהילה הזאת.
  יום טוב, נעול.
  שתף ב-Google+

הרשמה