תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    10.07.2013
    לא שיחקתי מלא זמן CSGO והייתי שחקן של ה 1.6..
    מה יש פה? יש גאטרים או שרק COMP ו FACEIT? יש דברים מעניינים?

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    comp\faceit\esea\gfinity\cevo...מליון ואחת פלטפורמות טובות (קומפ פחות טובה כי היא מפוצצת צ'יטרים כאילו זה 1.6 פרוץ).
    ויגיימס מעיפים NC על בסיס שבועי וליגות מידי פעם...

הצטרף בתאריך
    10.07.2013
    נכתב במקור על ידי haCKet
    comp\faceit\esea\gfinity\cevo...מליון ואחת פלטפורמות טובות (קומפ פחות טובה כי היא מפוצצת צ'יטרים כאילו זה 1.6 פרוץ).
    ויגיימס מעיפים NC על בסיס שבועי וליגות מידי פעם...
    מתוך מה שאמרת אני מכיר רק COMP FACEIT ESEA,
    מה זה כל השאר? ונייטקפים זה סבבה אבל אין לי עם מי לשחק
    יש איזה משהו של ישראלים רק? כמו גאטרים, ADV כאלה דברים?

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    נכתב במקור על ידי redline.
    יש את הפיקאפים של ויגיימס(רק ישראלים כמובן) כמו הגאטרים ב1.6
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1585667

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    כמו מה שאמר הבחור מעליי, PU זה גאטר רק בלי מירק, רק ישראלים (לא תמיד הכי טוב בעיני, לפעמים יש ילדים קטנים (כמו בכל מקום) ולפעמים יש קצת תקלות של אמצע PU כמו עצירות ודברים כאלה, אבל לפחות רואים שעובדים על זה פה שזה קצת מנחם).
    GFINITY וCEVO הן שתי פלטפורמות נוספות שעושות אותו דבר כמו כל השאר. - פשוט ליצור matchmaking עם אנטיצ'יטים משלהם.
    אגב, שלא תחשוב שהפינג יפריע לך אם תשחק בשרתים שהם לא ישראלים (עד 70+- פינג), יש משהו בשרתים של סי אס שמאזנים את הפינג לכולם ולכן לא בהכרח שמי שיש לו פינג נמוך משלך (כמו 30-40) יראה דברים לפניך או שתרגיש לאגים (אם יש לו 5, אז כנראה שכן אבל זה ממש נדיר שיש כאלה אנשים)
    אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

הצטרף בתאריך
    10.07.2013
    נכתב במקור על ידי haCKet
    כמו מה שאמר הבחור מעליי, PU זה גאטר רק בלי מירק, רק ישראלים (לא תמיד הכי טוב בעיני, לפעמים יש ילדים קטנים (כמו בכל מקום) ולפעמים יש קצת תקלות של אמצע PU כמו עצירות ודברים כאלה, אבל לפחות רואים שעובדים על זה פה שזה קצת מנחם).
    GFINITY וCEVO הן שתי פלטפורמות נוספות שעושות אותו דבר כמו כל השאר. - פשוט ליצור matchmaking עם אנטיצ'יטים משלהם.
    אגב, שלא תחשוב שהפינג יפריע לך אם תשחק בשרתים שהם לא ישראלים (עד 70+- פינג), יש משהו בשרתים של סי אס שמאזנים את הפינג לכולם ולכן לא בהכרח שמי שיש לו פינג נמוך משלך (כמו 30-40) יראה דברים לפניך או שתרגיש לאגים (אם יש לו 5, אז כנראה שכן אבל זה ממש נדיר שיש כאלה אנשים)
    אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.
    כן אני יודע שהפינג לא יפריע והכל אבל אני רוצה לשחק עם ישראלים כדי לחפש שחקנים לשחק איתם בקבוע.. ומהניסיון שלי חו"ל זה אנשים מפגרים בדרך כלל הישראלים לא מפגרים כמו שכולם חושבים

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    כן אני יודע שהפינג לא יפריע והכל אבל אני רוצה לשחק עם ישראלים כדי לחפש שחקנים לשחק איתם בקבוע.. ומהניסיון שלי חו"ל זה אנשים מפגרים בדרך כלל הישראלים לא מפגרים כמו שכולם חושבים
    מהניסיון הרב מידי שיש לי במשחק הזה - אתה תופתע לגלות כמה טעויות גנטיות חדרו לתוך המשחק הזה מישראל.
    בכל מקרה בהצלחה.
    אני אישית מעדיף למצוא שחקנים מחו"ל מאשר ישראלים אבל אם כבר מצאת אנשים שמתאימים לך אז סבבה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי haCKet
    מהניסיון הרב מידי שיש לי במשחק הזה - אתה תופתע לגלות כמה טעויות גנטיות חדרו לתוך המשחק הזה מישראל.
    בכל מקרה בהצלחה.
    אני אישית מעדיף למצוא שחקנים מחו"ל מאשר ישראלים אבל אם כבר מצאת אנשים שמתאימים לך אז סבבה.
    חחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה גבר

הרשמה