תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.06.2012
    שם המשתמש המתלונן: Pantehon

שם האדמין: BunnyHop

סיבת התלונה: תרגע ותחזור

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 20/08/2017

הערות נוספות: הנ"ל עלה היום לאדמין,יש לי היסטוריה ארוכה בשרת שבא הפר מספר פעמים חוקים כנגדי,יש לו כנגדי מטען קודם.
    היום בשעה 22:55 לערך עמדנו ליד שורה של בתים,היה לי 700 Cash,הנ"ל ניסה להרוג אותי אך לא הצליח,הרגתי אותו קודם. המתנתי במקום והנ"ל חזר ישירות למיקום הקודם שבו הרגתי אותו והרג אותי. לאחר מכן חזרתי לאותו מקום כדי לשאול אותו למה הוא עשה לי FK + NLR ותוך כדי השיחה הוא קפץ ממקום למקום,אני דקרתי באוויר והנ"ל נכנס לי בכוונת ונעצר.במקום היה BOUNTY ולכן יריתי בו ואז האדמין הנ"ל שיגר אותי מולו וכתוצאה מכך נהרג מהיריות.האדמין הנ"ל שיגר אותי בשנית ושאל אותי למה דקרתי אותו,הסברתי לו שזה היה בלי כוונה,הוא ענה לי בתגובה שלא מעניין אותו.שאלתי אותו למה הוא חזר למקום שבו הרגתי אותו והרג אותי וזה השיב מכיוון שהיה BOUNTY דבר שהוא קצת אבסורד מכיוון שהוא ניגש ישירות אלי ובכלל לא ירה בBOUNTY.הנ"ל הביא לי באן,אני מודה שהתעצבנתי מכיוון שיש לי איתו היסטוריה ארוכה טרם עלייתו לאדמין והרגתי אותו.הנ"ל הביא לי על FK למשך שעתיים שבכלל זה אמור להיות למשך כחצי שעה.בתלונה זו בכלל לא מעניין אותי הבאן אלה עצם עלייתו של שחקן שטרם עלייתו לאדמין הפר בצורה בוטה מספר פעמים כלפיי את חוקי השרת ובסיטואציה הנ"ל הפר שוב החוקים והשתמש בסמכותו כאדמין להתנקם בי.אני לא מבין איך שחקן כזה עולה בכלל לתפקיד שכזה.
    אשמח להתייחסות של מנהל השרת.לצערי לא צילמתי את הסיטואציה וחבל שכך.אני לא חושב שלשחקן כזה שמפר את החוקים באופן גורף פעם אחר פעם וחמור מכך מפר את החוק כאשר הוא בתפקיד כאדמין יהיה בתפקיד שכזה.
    כמו כן,על פי ה-SourceBans להנ"ל יש כשישה באנים רק מהחודשיים האחרונים,איני מבין איך אדם עם רזומה באנים שכזה עולה לתפקיד אדמין כאשר כחצי מהבאנים זה באנים שקיבל באותו השרת שבו הוא אדמים כרגע.
    בנוסף,בתופס הדרושים לשרת של האדמין הנ"ל הוא רושם ואני מצטט "
    אני חושב שאני מתאים לתפקד בתור אדמין בשרת מכיוון שאני בן אדם מאוד סבלני, אוהב לעזור בלי שום אינטרס, אני בוגר" ניתן לראות כי בבאן האחרון שלו מהתאריך
    14-08-17 05:45 סיבת הבאן היא:
    מקלל בצ'אט אחרי אזהרה http://prntscr.com/g867l2http://prntscr.com/g867ou, כנראה שאותו אדם לא כל כך סבלני ובוגר כמו שהוא מציג את עצמו אם לאחר אזהרה הוא מקלל שוב ומקבל על כך באן ועוד משתמש בשפה גסה ובוטה ואני מצטט מהצילום מסך "סתום זין.לא הוא פשוט בולע זרע".ישנם בשרתים שחקנים מכל קשת הגילאים ואני לא חושב ששחקן עם שפה שכזאת זכאי להיות אדמין.כמו כן,בבאן מהתאריך
    09-08-17 01:44 ניתן לראות כי סיבת הבאן היא התעלמות מהאדמינים לכן איני מבין איך הוא עצמו שמתעלם מאדמינים הופך להיות אדמין.
    לאחר כל דברים אלו איני מבין איך אדם שכזה המקלל ומתעלם מהחוקים פעם אחר פעם מקבל את האופציה להיות אדמין בקהילה ולייצג את Vgames.
    מתנצל מראש על הגופן והצבע של הכתב.

דמו: אין,לצערי.
    נערך לאחרונה על ידי equip; 20.08.2017 בשעה 23:36.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שלום Pantehon,
    האדמינים שאנחנו מעלים זה לא עניין שלכם (השחקנים) אני והסגן שלי מחליטים מי יעלה ומי לא, החלטנו לתת לו הזדמנות אפילו שהוא היה נחשב לשחקן בעייתי הוא קיבל את ההזדמנות לעלות לאדמין במידה ויש לך ההערות על התפקוד שלו בשרת כרגע ולא על העבר שלו אתה מוזמן לפתוח אשכול לגבי התפקוד שלו בשרת. אתה יותר ממוזמן לפתוח אשכול לגבי זה.
    השחקן קיבל תשובה,
    אפשר לנעול.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    התלונה הזאת לא במקום, כשאדמין בעל עבר בעייתי עולה כנראה שיש לו תכונות שמנהל השרת והסגן שמו לב אליהם והם מחפרות על הבעיות שהוא עשה.
    קיבלת תשובה, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה