תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:taliban
    קישור של הבאן ב-SourceBan: ts

שם האדמין שנתן את הבאן: kapara
    סיבת הבאן: מתגרה באדמין מתחצף וממשיך.
    ואו הגענו לשיא חדש אחרי שאתמול הוא נתן לי באן לא צודק (והורידו לי) גם היום הוא לוחץ על ההדק ומחפש את הבאן (עכשיו תרשמו אף אדמין לא מחפש לתת באנים) כןכן לא מחפש עברו 3 ראונדים אני שואל שחקן שהוא עם אוופ למה אתה לא עושה פיק אם אני עם AK לא קיללתי אותו רק שאלתי אחרי שמתתי ואז הוא העביר אותי לשיחה 1V1 אמר לי לא להמשיך אם אתה שחקן רייגר מקומך לא בוויגימס (טוב אחי מה שתגיד איפה מקומי) ואמרתי לו אני שם מיוט אל שמתי ופוף אני בבאן. תראו אני נהדר אני מנסה להרגע לא להמשיך כמה ראונדים אני רוצה להיות במיוט במקום זה הוא מחפש לתת באנים ובכלל לא צודקים. אז כפרה גם אתמול לחצת על הבאן במקום לחשוב, גם היום מעניין מה יהיה מחר.

התאריך שבו ניתן הבאן: 20-8-17
    הערות נוספות: אי אפשר ככה במקום שתיגעו למצב שלדבר אם הבן אדם ולנסות להרגיע (כמו רוב האדמינים הטובים שפה) יש אדמינים שפשוט מחפשים את הבאנים

- - - Updated - - -

וסתם שאלה מתי התגרתי ? אתה יודע מזה התגרות אדון אדמין? או שזה כבר בהכינותי מראש "התגרות ומתחצף"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    היי Taliban!
    טוב אני אתחיל בכמה דברים, כי בלשון המעטה קצת סילפת ועיקמת את המציאות.
    דבר ראשון, אתמול קיללת והתחצפת אלי באופן מוגזם מאוד וקיבלת באן. לאחר התייעצות עם מאור (1slot) הוחלט להוריד לך את הבאן כי אכן הדבר היה בחדר פרטי.
    דבר שני נתייחס לפיקאפ היום. אמרת למישהו כמה פעמים "ילד בן 12" על מנת להעליב אותו, השחקן ביקש ממך להפסיק והמשכת. העברתי אותך לחדר בנפרד על מנת להסביר לך להפסיק עם זה. לצערי, לא הצלחת להרגע ואף המשכת לקלל אותי ולהתחצף גם אליי. ניסיתי שוב לתת לך אזהרה ולא להתייחס לנושא אך אתה פשוט לא הפסקת לצעוק ולהתרעם עליי. כבר יומיים ברצף שאתה רק מתחצף ללא הפסקה כלפי ושים לב שזו לא פעם ראשונה. שמת לב להיסטוריית הבאנים שלך? כמה התחצפויות? כמה טרולים? כמה קללות? לא חושב שהגזמנו קצת?
    לאחר מכן אמרת לי שאתה "שחקן עצבני", אז כן, אם אתה עצבני ולא יודע להשתלט על הפה שלך, מקומך לא איתנו. תלמד לכבד את הסובבים אותך.
    מעבר לכך, שים לב לדיבור שלך כאן בטופס התלונה, אם אני אראה עוד דיבור כזה כאן בפורום אתה תורחק גם מהפורומים. מעבר לכך התלונה שלך שקרית. אתה שכחת כנראה כמה קללות או איזו התחצפות אחת או שתיים... אבל זה בסדר, אני פה בשביל להזכיר לך.
    קח לך יום להרגע עם הבאן הזה בתקווה שתחזור נורמאלי. פעם הבאה הבאן יהיה הרבה הרבה יותר ארוך מיום. כמו שאמרתי לך, אל תנסה לבדוק עד כמה אני נחמד, כי לטרולרים אני לא אתן במה.

הבאן נשאר, ותגיד תודה שהוא רק ליום.
    לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי -Kapara-
    היי Taliban!
    טוב אני אתחיל בכמה דברים, כי בלשון המעטה קצת סילפת ועיקמת את המציאות.
    דבר ראשון, אתמול קיללת והתחצפת אלי באופן מוגזם מאוד וקיבלת באן. לאחר התייעצות עם מאור (1slot) הוחלט להוריד לך את הבאן כי אכן הדבר היה בחדר פרטי.
    דבר שני נתייחס לפיקאפ היום. אמרת למישהו כמה פעמים "ילד בן 12" על מנת להעליב אותו, השחקן ביקש ממך להפסיק והמשכת. העברתי אותך לחדר בנפרד על מנת להסביר לך להפסיק עם זה. לצערי, לא הצלחת להרגע ואף המשכת לקלל אותי ולהתחצף גם אליי. ניסיתי שוב לתת לך אזהרה ולא להתייחס לנושא אך אתה פשוט לא הפסקת לצעוק ולהתרעם עליי. כבר יומיים ברצף שאתה רק מתחצף ללא הפסקה כלפי ושים לב שזו לא פעם ראשונה. שמת לב להיסטוריית הבאנים שלך? כמה התחצפויות? כמה טרולים? כמה קללות? לא חושב שהגזמנו קצת?
    לאחר מכן אמרת לי שאתה "שחקן עצבני", אז כן, אם אתה עצבני ולא יודע להשתלט על הפה שלך, מקומך לא איתנו. תלמד לכבד את הסובבים אותך.
    מעבר לכך, שים לב לדיבור שלך כאן בטופס התלונה, אם אני אראה עוד דיבור כזה כאן בפורום אתה תורחק גם מהפורומים. מעבר לכך התלונה שלך שקרית. אתה שכחת כנראה כמה קללות או איזו התחצפות אחת או שתיים... אבל זה בסדר, אני פה בשביל להזכיר לך.
    קח לך יום להרגע עם הבאן הזה בתקווה שתחזור נורמאלי. פעם הבאה הבאן יהיה הרבה הרבה יותר ארוך מיום. כמו שאמרתי לך, אל תנסה לבדוק עד כמה אני נחמד, כי לטרולרים אני לא אתן במה.

הבאן נשאר, ותגיד תודה שהוא רק ליום.
    לנעול.
    אלף הילד אמר לי ילד ומה אני לא יענה לו באותו סגנון דיבור?
    ממש לא קיללתי משעשע אותי שאתה משקר
    והינה שוב אותו סגנון דיבור של אדם שמעוניים רק בבאנים ולא בשיפור הקהילה.
    אתה בן 21 אז אני מדבר אליך בתור אדם בוגר, זה נראלך הגיוני שאתה אומר שאני מקלל אותך אבל קללה אחת לא הוצאתי מהפה, ובנוסף להכל אני אמרתי לך אני שם את עצמי בהשתק ומצאתי פיתרון בשביל לא להמשיך ואתה החלטת לתת לי באן למה?
    ומי אתה שתגיד את סיגנון הדיבור שלי? אדוני לא קיללתי לא פגעתי בך אתה יכול להמשיך לאיים עלי אני עצמי יודע את האמת זה שאתה בוחר ליפייף את זה לעצמך ולהקצין זה בעיה שלך יום נעים
    לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    לא צריך יותר מדי... רק להסתכל על היסטוריית הבאנים שלך. עצוב לי בשבילך שאתה אפילו לא שם לב שאתה מקלל, זאת בעיה חמורה. אבל בסדר.. לא הולך לשנות אף אחד.
    הבאן נשאר ואין לך מה להתווכח מעבר לכך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כפי שניתן לראות מהכמות באנים העצומה שלך הדרך שאתה מתנהג תגרום לך להיות מורחק שוב מהקהילה.
    תתרכז במשחק ותפסיק לחפש את הדרמות המיותרות האלה ולקלל, הבאן נשאר נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה