תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  21.03.2016
  הודעות
  12
  שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Lushen
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198058513968

  קישור של הבאן ב-SourceBan:
  https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#17321

  שם האדמין שנתן את הבאן: squirtel

  סיבת הבאן:
  שחקן אשר אינו רוצה להיות חלק מהקהילה ועושה בעיות בפורום

  התאריך שבו ניתן הבאן: 20.08.17

  הערות נוספות: אשמח שתורידו את הבאן כי אני כן רוצה לשחק בrp הבנתי את הטעות שלי ולא אחזור עליה יותר הבנתי שאסור לי לצחוק קצת הבנתי שאסור לי להביע את דעתי אם היא עלולה להציק אפילו בקצת גם אם לאדם נרמלי זה לא יפריע ולאותו אדם כן הבנתי שאסור לי לשחק או לדבר עם הצוות מכייון שיש דיסטאנס מעצבן שלדעתי לא צריך להיות אבל עזבו את הדעה שלי... בסך הכל מבקש שתורידו לי את הבן בשביל שאני יוכל לשחק בשרת הrp מכייון שהוא מהנה לא אכתוב יותר אשכולות מכייון שלא משנה מה אפתח זה יפריע למישהו את זה אני מבטיח.
  יש אנשים שאולי יחשבו שהפוסט הזה בא בקטע מזלזל אבל אני באמת מבקש שתתחשבו בו כל מה שנאמר כאן זה דעתי האישית ואני כן רוצה להגיד שאני כן אכבד את החוקים שלכם ולא אנסה להביע את דעתי(כי במילא ישר קוטלים אותי ולא מוכנים להקשיב ולהבין ואני בסך הכל שחקן פשוט שאין לו מילה בקהילה הזו) תודה לכם (באמת מבקש שתקרא את זה צח ותבין מה הקטע שלי )

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  26.10.2012
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  1,618
  אם זה מה שהבנת מהשיחה שלך עם מתן אתה לא מסוגל לשחק בקהילה שלנו.
  ברגע זה אתה עוקף באן בForum מבחינתי אתה לא שחקן בקהילה, הורחקת לצמיתות עקב ההתנהגות שלך ובמידה ותמשיך להגיב כאן אני יפנה למנהל קהילה שלך שיטפל בך ישירות. כבר תקופה שאתה משגע כאן את כל הצוות עם השטויות שלך שבמקביל אתה בתפקיד בקהילה אחרת. כל שיחה איתך אתה מציף שטויות ואפילו לא מראה לנו רקורד אחד כדי לאמת את מה שאתה אומר. אפילו את ה"תלונות" שלך אתה פותח בפורום הראשי ולא בתת פורום תלונות כדי לגרור צופים ורעש ולא באמת לטפל בשום דבר.
  מבחינתי האשכול הזה נעול והמשתמש מורחק עקב עקיפת באנים בFORUM.
  שתף ב-Google+

הרשמה