תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    שם המשתמש המתלונן: סונק

שם האדמין: כל סגל האדמינים

סיבת התלונה: מביאים בנאים לא לפי החוקים אלה על פי דעתם

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 00:43

הערות נוספות: הייתי SWAT אמרתי לכל מי שלא היה עורך דין לצאת מהתחנת המשטרה כולם יצאו חוץ מאחד אז הרגתי אותו.[רוצה להגיד שקרה אותו מקרה כמה שעות לפני והאדמינים שהיו אמרו שזה בסדר] אחרי שהשחקן שאני הרגתי התחיל להספים את הצאט בזה שזה פרייקיל לקחו אותי לבירור. בזמן הבירור השתיקו אותי על ימין ועל שמאל ואמרו לי ככה "זה שרת RP אז בחיים האמתיים אסור לעשות את זה אני מביא לך באן" במידה ומדברים על חיים אמתיים אני דיי בטוח ששוטר אומר לך לצאת ממקום מסיום אתה יוצא. עכשיו למה אני מתלונן על כלל האדמינים מסיבה אחת פשוטה החוקים שרשומים פה "
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1585210 " זה סתם בשביל שיחשבו שיש משהו מה שבתכלס קורה זה שכל אדמין יש לו את החוקים שלו. ולא בשרת כמו RP אין דבר כזה שאדמין פועל לפי שיקול דעתו אם זה היה עובד ככה אז אין צורך בכלל בחוקים. שאלתי אדמין למה הוא עושה X והאדמין השני עושה Y לא ענה לי ונתן לי באן. התלונה היא על כך שאדמינים לא פועלים לפי החוקים הרשומים אלה לפי מה שהם רוצים[שוב מדגיש שזה RP ולא שרת פאן או גייל] אם הולכים לשחק לפי שיקולי דעת של אדמין תמחקו את החוקים כי כרגע הבאנים פה זה לא פועל לפי החוקים.

1. שוטר אשר מבקש משחקן להתרחק נותן אזהרה של 3 שניות ולאחר מכן רשאי להרוג.

נערך לאחרונה על ידי SonkTheCoolGuy; 20.08.2017 בשעה 00:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    1. סיבות להריגה: CT מותקף ע"י שחקן, שחקן חמוש בתוך בית, שחקן Bounty, שחקן בורח למרות שצריך לאזוק אותו ולא ניתן להגיע אליו רגלית ושחקן בורח מהכלא.

בסיטואציה שתיארת בכלל לא ביקשו להתרחק אלא לצאת ממקום מסוים במפה, החוק שציטטת מתאר סיטואציה כמו לפני פריצה לבית או כניסה לבית ולא סתם מקרה שאין סיכון ממשי לCT.

בכל מצב הועבר למנהל שרת לתיקון החוק.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה