תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    שם המשתמש המתלונן: Jacob

שם האדמין: AlonCohen

סיבת התלונה: אני משחק אצלכם בשרת ה"RP" ויש חוק בו שאם שחקן מנסה לפרוץ לביתך מותר להרוג אותו. אני הגעתי לבית וראיתי את "alon" וחברו "smoke" פורצים לביתי. הם שניהם היו ביחד ו"alon" היה עם הרובה ו"smoke" היה הבחור עצמו שפורץ. הגעתי והרגתי את שניהם ואת "alon" מת כי היה מאחורי "smoke" ומת שניסיתי להרוג את "smoke". חוקית אפשר לקרוא לזה FK למרות שזה דרך מאד מתחקמת הרי שניהם היו שם בכוונה להיכנס לביתי אז נניח שזה כן היה FK לא מכוון.
    "alon" עשה אלי את ה"tp" הכי מהר שראיתי ממנו כמובן כי זה היה מדובר אליו ושאל למה הרגתי. הסברתי לו שלא בכוונתי היתה להרוג אותו וביקשתי סליחה. ישר אחרי הסליחה 3 שניות נתן לי באן לשעה כמובן כי זה היה עליו ואני בטוח שעל שחקן אחר הוא היה אולי מוותר ולפחות נותן את זמן הבאן הרגיל של 30 דקות ולא את הבאן של השעה כי זה היה FK של טעות מוחלטת.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 19.08.17

הערות נוספות:לא מבין למה אדמינים שיש בעיה שקשורה אליהם תמיד פועלים אחר ממקרים אחרים כמובן כי זה אליהם והם היתעצבנו. צריך לדעת לשמור על קר רוח.

דמו:
    https://youtu.be/Vs3BsFJXOC4
    נערך לאחרונה על ידי FadeAway; 19.08.2017 בשעה 00:36.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    אז ככה... אני לא יודע איזה אדמין נותן יחס שונה כי זה בנוגע אליו.. ובכל מקרה אין לזה שום קשר לבאן שקיבלת.

עכשיו בנוגע לבאן, הרגת את smoke כי הוא פרץ לבית, מותר לך, אחרי זה הרגת אותי כשהייתי במדרגות בלי סיבה הגיונית אמיתית, זה אסור לך.
    תקרא לזה miss click או איך שאתה לא רוצה, אתה עדיין תקבל על זה עונש.

הבאן נשאר, לנעול.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    לא הרבה נותנים על FK אחד 60 דקות. לא לדבר על זה שאפשר להיות הגיוני ולוותר על דברים שוליים. כי כמובן ששניכם ניסתם להיכנס. אז למה להיתעצבן ויש להגיע למקום של באן. זה לא שהפסדתם משהו גם. רואים על זמן התגובה שלך שהיית מעוצבן ופעלת בפזיזות. כל מה שביקשתי באשכול שאדמינים שקורא אליהם FK יפעלו אותו דבר כמו כל FK אחר ולא בעצבים. נתת ישר אחרי הסליחה שלי ולא הגבת ואפשר לראות בהחלט שפעלת בגלל שיכלת ולא בהיגיון.
    אני בתלונה לא ביקשתי תשובה ממך כי אני יודע שהבאן מוצדק אבל לא צריך להעריך אותו כי הוא היה עליך.

אני מבקש חוות דעת של חבר צוות גבוהה יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שלום Jacob,
    אני יספר לך סוד קטן לאדמינים אין מחשבון או ספר שברגע שהוא רואה פרי קיל הוא אומר זה לחצי שעה זה לשעה, לאדמין יש החלטה אם לתת באן לשעה או לחצי שעה תלוי במקרה ובסיטואציה.
    לפעמים האדמין בוחר אם לוותר לך על העונש ולפעמים לא כנראה שבמקרה הזה האדמין בחר לא לוותר לך (אולי הייתה באזהרה או משהו כזה) לכן האדמין החליט לא לוותר לך ולתת לך את הבאן לשעה.
    השחקן קיבל תשובה,
    אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 19.08.2017 בשעה 16:56. סיבה: טעות כתיב
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    הכל מובן מאליו פה שגם 60 דקות הוא אפשרי. אני לא מתלונן כל כך על הבאן עצמו אבל הצורה בו קיבלתי.
    אפשר לראות שבמהירות הבאן שקיבלתי היה בגלל עצבים ומחשבת העונש הראוי אינו שכול כרגיל כייון המקרה. אני מבין שזה כן מעצבן לקבל FK אבל רק מבקש לפעול במקצועיות. תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    קיבלת תשובה, ננעל כדי למנוע ספאם מיותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה