תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    15.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: AllahHuAkbar

שם השחקן שעליו התלונה: Sexydog

סיבת התלונה: מבקש לשנות ניק שלכאורה סותר את חוקי הפורום לאחר שהוכחתי שהכינוי לא סותר את החוק המדובר(חוק 27)

הערות נוספות:
    החוק המובא להלן היישר מהחוקים של ויגיימס הוא
    27. אסור להזכיר שם פרובוקטיבי או שכולל ארגוני טרור או קבוצות גזעניות בשם דרך שהיא.
    אללה = אלוהים. לא רואה איך אלוהים זה פרובוקטיבי, אם כבר AWP GOD או דברים בסגנון זה פרובוקטיבי. ולא אלוהים גדול(אללה וואכבר)
    ארגוני טרור= לא מכיר ארגון טרור אחד שקורא לעצמו אללה וואכבר, לעומת זאת אני כן מכיר אל קעידה,דאעש,חמאס,פאתח, אז עדין אל קאסם וכו.
    קבוצות גזעניות= אם מוסלמים הם גזענים אתם מבצעים הכללה, לפי דעתי המוסלמים הם לא גזענים אבל לא כולם כי כן יש ביניהם גזענים אבל מפה ועד להגיד שכולם גזענים זה גזענות. כמו שיש גזענים אצלנו ככה גם יש אצלם. במקרה שכן עדיין אתם בוחרים להכליל אתם עצמכם תעברו על חוק
    12. אסור להיות גזען או להפלות על רקע של דת, גזע או מין .

רוצה עוד להדגיש ולציין שיש היגידו שזה יוצר להם קונוטציה לטרור. קונוטציה היא דבר סובייקטיבי(ויקיפדיה:סוּבְּיֶיקְטִיבִיוּת היא התבוננות מזווית ראייה מסוימת, אישית, שאינה מתבססת רק על העובדות אלא על מחשבות, רגשות ותחושות הקשורות לסובייקט)
    , דבר המושפע מרגשות של הסובייקט,האדם. אצל אחד אללה ואכבר יכול להיות לעשות קונוטציה לטרור ולאחר זה יכול להיות סתם אלוהים גדול או סתם הוא לא ייחס לזה חשיבות, ראו דוגמה שרוב האדמינים לא אמרו שום דבר על הכינוי(שאני איתו בין שנה לשנה וחצי- לפני זה פשוט לא שיחקתי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    זה לא משנה מה אתה רושם אמרנו לך כבר כמה פעמים להחליף כינוי אבל הכל בסדר אתה לא חייב לשחק אצלינו בקהילה אם הכינוי הזה כל כך חשוב לך, יש לך מספיק אופציות. כפי שהסברנו אסור להיכנס עם שם שגורם להתססת השרת.
    ורק בשבילך נוסף חוק :
    29. אסור להיכנס עם שם שגורם להתססה בשרת.
    נעול ואני מבקש לא לפתוח על זה עוד אשכולות ענינו לך.
    שתף ב-Google+

הרשמה