תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.08.2017
    שים משתמש:uBabun!
    http://steamcommunity.com/id/fwfadhrhr/

קישור של הבאן -
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#17026

שם האדמין שנתן את הבאן: AJAY

סיבת הבאן: חושבים שאני זה FluxBoyS?????

התאריך שבו ניתן הבאן: 17/8

הערות נוספות: אין לי כל כך מה להוסיף אני בא לשחק לא לקבל באן וחפירות מאדמינים על זה שאני שחקן שעוקף באנים אני לא יודע למה כולם חושבים שאני זה פלקס ואני לא מבין למה אני מקבל על זה באן אם אני נשמע כמו שחקן (שחקן שעוקף באנים) שהיה בשרת זה אומר שאני זה השחקן הזה ? דבר ראשון פלקס בוי זה חבר שלי מהכיתה סבבה הוא הכיר לי את השרת ואני בכלל לא נשמע כמוהו אני לא מבין למה אני מקבל באן על זה שאני נשמע כמו שחקן אחר פשוט וואו אין לי עוד מה להוסיף

נערך לאחרונה על ידי uBabun; 17.08.2017 בשעה 23:06. סיבה: היה שם משהו לא מובן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2015
    שלום לך,
    לפי איך ששמעתי, הקול שלך אותו דבר כמו לפלקס, שאלתי אותך אם אתה עוקף באנים לפני שקיבלת,ואז אמרת: "מה אתם חושבים שאני הפלאקס הזה? לא מכיר אותו.." וגם שאתה תמיד אומר שאתה לא מכיר אותו. ועכשיו רשמת בתלונה שאתה איתו בכיתה. יש לך אותה צורת דיבור של פלאקס,אני מכיר את פלאקס טוב מאוד,אותו קול אותו דבר הכל. אני מצטער, אבל מבחינתי הבאן לא ירד. המשך יום נעים ושבת שלום.
    נערך לאחרונה על ידי AJAY; 17.08.2017 בשעה 23:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2017
    אח שלי 100 אדמינים חשבו שאני זה פלקס ולא אמרתי שאני לא מכיר אותו אתה סתם עכשיו ממציא לעצמך פה מילים ולפי קול של בן אדם אתה נותן לו באן?
    ואמרתי לך שאני זה לא פלקס בגלל שכולם אמרו לי את זה אתה פלקס אתה פלקס
    אז תחשוב שוב על הסיבה שנתת לי את הבאן נתת לי באן על זה שאני נשמע לך כמו שחקן אחר ????????
    כאילו זה פשוט דפוק אחי אין לי עוד מה להוסיף
    נערך לאחרונה על ידי uBabun; 17.08.2017 בשעה 23:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2017
    יהיה נחמד אם מישהו מהנהלה יותר גבוהה באמת יחשוב על מה הוא נתן לי באן ויגיד אם זה הגיוני לי זה נשמע ממש דפוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2017
    תקשיב איך שהסברת את זה ממש אבל ממש לא נכון אתה שיגרת אותי אלייך ואמרת לי שהקול שלי נשמע לך מוכר ואז לא הבנתי על מה אתה מדבר ואז נזכרתי שכולם אומרים שאני נשמע כמו פלקס אז אמרתי לך לא אני זה לא פלקס אמרתי לך שהרבה אדמינים אמרו שאני נשמע כמו פלקס ואז אמרת לי טוב ואז נתת לי ללכת זה הסיפור יהיה נחמד אם תענה ואם לא תוריד את הבאן אני מקווה שיהיו עוד קהילות של RP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב.
    הסיפור שלך לא נשמע אמין ומלא בחורים.
    אתה נשמע ומדבר בדיוק כמו פלקס ובהתחלה טענת שאתה לא מכיר אותו ובחיים לא שמעת עליו ואחרי זה אמרת שהוא איתך בכיתה.
    הבאן שלך נשאר ולא יורד
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    דיון זה נפתח מחדש לצורך בדיקה מעמיקה של חבר צוות גבוה.
    לאחר שראיתי את התלונה שלך ואת ההוכחות שהיו מבוססות על קולך רציתי להוריד אותו, אבל אחרי שקצת חקרתי מצאתי שאתה הוא באמת Fluxboys בדרכים שאני לא יכול להראות בפורום כדי לא לחשוף פרטים אישיים.
    במשתמש הראשי שלך נשאר עוד חודש לבאן, אחרי שהיינו נחמדים ושינינו לך אותו מתמיד לחודשיים ואתה בחרת לירוק לנו בפנים ולעקוף אותו.
    על השקרים שלך בפורום ועקיפת הבאן שלך, אני מודיע לך שהבאן במשתמש הראשי שלך חזר לתמיד ואתה לא מורשה להיכנס ולשחק בשרתי הקהילה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה