תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    16.03.2017

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=+Sportacus+#16689

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמאY) פוררבר נתן לי באן ו סקסידוג שינה לי לפרמנט

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)הוספתי לשם vgays

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 15.08.2017

ערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר): אני וחבר שלי היינו בשרת 1v1 וסתם שיחקנו בשביל הכיף ואז התלקח ויכוח בין אדמין forever לשחקן אחר על נושא (שלפי דעתי היה מטומטם) אז רציתי לתמוך בשחקן המתווכח והוספתי לשם vgays למרות שאני מודע לכך שזה אסור (כי זה לא פעם ראשונה) אחרי זה קיבלתי באן והבנתי לגמרי למה קיבלתי באן ולא כעסתי אז הלכתי לבאנס לרות לכמה זמן קיבלתי ראיתי שליום
    והיות אחרי יומים ניסיתי להתחבר עוד פעם רק וזה עדיין לא עבד אז נכנסתי ל bans ובדקתי למה זה לא עובד ואז ראיתי שמבלי שום סיבה סקסידוג החליט לשנות לי את הבאן לפרמנט מה שנראלי לי לא ריאלי בהתחשב בעובדה שזה היה בסך הכול שטות שבה ניסיתי ליצור רושם על שאר השרת. אין לי בעיה לקבל באן לשבוע אבל פרמנט זה נראלי יותר מדי.
    בתודה: אלמוג-t3 Sportacus
    נערך לאחרונה על ידי almog56777; 17.08.2017 בשעה 22:20.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני מוריד לך אבל שם לב, PBAN יורד רק פעם אחת בקהילה הזאת כלומר אם תעשה אם משהו בסגנון תקבל הרחקה ולא תהיה אפשר הורדה.
    והדבר היחידי שמטומטם או לא ראלי זה העובדה שאתה מקבל עונשים שע"פ מה שרשמת פה זה לא פעם ראשונה ואתה ממשיך לעשות שטויות (שבגלל זה קיבלת את הPBAN למקרה שלא הבנת).
    נעול.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 18.08.2017 בשעה 09:52.
    שתף ב-Google+

הרשמה