תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#16969

שם האדמין שנתן את הבאן:
    bwR
    סיבת הבאן: אני משחק ואז אני רואה תאדמין נותן קיקים סתם לשחקנים ואמרתי לו שאני ברקורד והוא המשיך והם לא היו afk הוא עמד לנטרל תפצצה כאילו והוא הביא לו קיק אז אמרתי לו עוד פעם שאני על רקורד ואז הוא נתן לי באן אבל הבאן הוא לא 3 ימים אני חושב שכדאי להרויד לי תבאן ולחשוב מה עושים איתו כי הוא מציק לכולם וזה מוגזם 3 ימים על זה שאמרתי שאני ברקורד מוגזם!

התאריך שבו ניתן הבאן:
    17-08-17 07:55

הערות נוספות:
    bwR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    היי,
    האם יש לך את הרקורד למשחק זה על מנת שאוכל לטפל בתלונתך ביעילות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    נכתב במקור על ידי BlueFlix
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    ג—x[M]agixג— caserandom.com
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198374666459/
    קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#16969

שם האדמין שנתן את הבאן:
    bwR
    סיבת הבאן: אני משחק ואז אני רואה תאדמין נותן קיקים סתם לשחקנים ואמרתי לו שאני ברקורד והוא המשיך והם לא היו afk הוא עמד לנטרל תפצצה כאילו והוא הביא לו קיק אז אמרתי לו עוד פעם שאני על רקורד ואז הוא נתן לי באן אבל הבאן הוא לא 3 ימים אני חושב שכדאי להרויד לי תבאן ולחשוב מה עושים איתו כי הוא מציק לכולם וזה מוגזם 3 ימים על זה שאמרתי שאני ברקורד מוגזם!

התאריך שבו ניתן הבאן:
    17-08-17 07:55

הערות נוספות:
    bwR
    עשיתי slay למישהו שהיה איתי בסקייפ ביגלל שהוא היה afk ואז התחיל לזוז 10 שניות ליפני שהפצצה היתפוצצה אחרי זה הוא שוב עשה את זה אותו הדבר רק שפשוט הוא עשה טרול חיכה במקום שלא קרוב אפילו לפצצה והיסתכל לשמיים ואז העפתי לו קיק למרות שהוא איתי בסקייפ אחרי זה הסברתי לו שלא עושים טרולים זה לא שרת fun mode ואז הוא הבין! ועוד דבר אחד בחיים לא מאיימים על אדמין או כל שחקן אחר בשרת

ודבר אחרון לגביי הקיקים הבאתי למישהו slay כי הוא תמיד מביא בייטים לכול הטים שלו הוא בא 5 שניות ליפני שהפצצה מיתפוצצת אז הבאתי לו slay אחרי 3 פעמיים רצופות שהוא עשה את זה והוא כנראה לא מבין את החוקים אז הוא פשוט התחיל לקלל אותי וכמו שאתה יודע אסור לקלל גם עם זה שחקן רגיל ובימיוחד שזה אדמין אז פעם הבאה שאתה בא ופותח פורום תילמד את החוקים תודה ויום טוב אפשר לנעול!
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 17.08.2017 בשעה 10:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אפשר את הרקורד?...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    אחי זה היה משהו אחר לא אני שהיה afk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    לפחות תקצרו לי בבקשה זה מוגזם זה לא הוגן ממתי מקבלים באן ל 3 ימים על זה שאומרים אני על רקורד זה לא איום גם רק אמרתי ושאלתי אותו גם למה הוא הביא לזה שהיה afk קיק והוא לא ענה לי אז אמרתי שאני על רקורד כי חשבתי שהוא הביא לו סתם קיק עד שגיליתי שהוא היה afk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    הבאן יקוצר ליום.
    שים לב לא לזלזל יותר באדמינים ולא באף אחד בשרתים, במיוחד אם אינך יודע מה באמת קורה.
    צח עריכת הבאן לטיפולך. אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול הבאן ירד ליום.
    שתף ב-Google+

הרשמה