תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    לא אכתוב פה תלונה לפי המבנה כי לא מדובר בבאן. אך המנהל משקר. אני ישבתי בלובי שהיה פתוח ויש אנשים שהיו שם וראו. לפני שהלובי היה מלא ובטח ובטח לפני שננעל אני קיבלתי שיחת טלפון וכתוצאה מכך הייתי צריך לעזוב לכמה דקות ולכן יצאתי מהלובי כדי לא לתפוס מקום. ברגע שיצאתי עניתי לטלפון, עברתי ללובי אחר והשתקתי את המיקרופון. X DREAM נתן לי POKE ללא הודעה והעביר אותי לחדר מריצים. חזרתי ללובי שבו הייתי בלי להודיע לו כי הייתי בשיחת טלפון חשובה ומיד אחרכך קיבלתי באן.
    הבאן לא מוצדק לא משנה איך תראה את זה. גם כי לא יצאתי מלובי נעול וגם כי באתי במטרה לשחק משחק.

אוסיף ואומר שאתה מתנהג בדיקטטוריות כאשר אתה נועל את הדיון מבלי לתת לי להגיב ולכן אני פותח אשכול זה.

בנוסף להאריך את הבאן ללא סיבה הוא דבר שלא מקובל על הדעת לא משנה אם אתה מריץ פשוט או נמצא גבוה בשרשרת הניהול. אתה מתנהג בבריונות כי יכלת באותה מידה גם לקחת אותי לשיחה לאחר המקרה ולהסביר לי מה קרה ובסופו של דבר קרתה רק אי הבנה..

חבל שמנהל גבוה בויגיימס מתנהג ומתנהל בצורה כזו של להשתיק שחקנים בקהילה, תזכור שהשחקנים עושים את הקהילה ולא הקהילה את השחקנים ועל אחת כמה וכמה כאשר השחקן הוא שחקן שמשקיע בויגיימס אם זה בתור חבר צוות ואם זה בתור אחד השחקנים היותר פעילים בקהילה.
    אשמח לדבר איתך לאחר הבאן כדי שתבהיר לי למה אי הבנה בין מריץ לשחקן הופך לבאן גדול יותר..

בתודה, SHADii

נ.ב לגבי ה "שקר" שאמרתי שאני חבר צוות. אני לא קיבלתי שום הודעה מאף אחד שירדתי מתפקידי בויגיימס, במידה וזה קרה הייתי שמח שהיו מודיעים לי באופן פרטני, בטימספיק אומנם אין לי את הטאג אבל יש לי גישות ובדסקריפשן בטימספיק אני עדיין מופיע בתור חבר צוות. כתוצאה מכך הזדהתי בתור חבר צוות. אין לי מה לשקר לגבי זה בטח כשמדובר בדבר כה קטן כמו באן של שעה.
    נערך לאחרונה על ידי ShadiD1; 16.08.2017 בשעה 18:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    תפסיק לפתוח תלונות בנושא הזה ענו לך כבר!
    אתה ללא שום גישה בשרתים או בTS איך הבנת שאתה חלק מצוות?, בנוסף מאור אמר לי שהוא אמר לך באופן אישי שאתה כבר לא חלק מהצוות.
    וגם אם כן אני לא רואה איך זה נותן לך הנחות, יותר מזה המריץ שלח לך Poke כדי שתוריד את ההשתק ולא הגבת לו. (גם אם אתה בפלאפון לשלוח הודעה של "אני לא יכול להגיע" זה ממש לא בעיה)
    לגבי המקרה עם XDREAM אם אין לך הוכחה למה שקרה ולכן כל התלונה הזאת מיותרת.
    לגבי ה"דיקטטורה", הקהילה בנויה בצורת מדרג ללא בחירות לצוות לכן לא הבנתי איך אתה מצפה שזה יהיה דמוקרטיה בלי קשר מתן ענה על התלונה שלך ועל כל מה שהעלאת, אם הוא היה רוצה להשתיק אותך הוא פשוט היה מוחק את האשכול.
    אנחנו לא נשאיר אשכול פתוח בשביל למרוח את הנושא וגם אין לך שום הוכחה שיכולה להצדיק את הטיעון שלך.
    מבחינתי הבאן מוצדק לגמרי וגם ההארכה שלו ואני מבקש שלא תפתח עוד תלונות בנושא, במידה ואתה רוצה לפנות למישהו לגבי הבאן זה למאור בפרטי ואם התשובה שלו לא מספקת אותך אתה יכול להתלונן על הנהלת הקהילה במייל: [email protected].
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה