תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה

שם המשתמש המתלונן: SHADii

שם האדמין: Xdream+Xaipen

סיבת התלונה: בשעה 2:43 התחברתי לשרת הטימספיק ונכנסתי ללובי 1.חיכיתי לפיקאפ ובאותו הזמן היו בלובי 6 שחקנים כולל אני. דיברנו וחיכינו והאדמין (החדש כנראה) xDream נכנס.. חיכינו וכמה דקות אחרכך קיבלתי שיחת טלפון שאילצה אותי לעזוב את המחשב לכמה דקות. בעקבות כך שמתי מיוט ועברתי ללובי ריק אחר כדי שאוכל להכנס במידה ויהיה פנוי, XDREAM שלח לי poke ולאחר שהעביר אותי חזרה ללובי (בלי לשאול אותי, למרות שהלובי אפילו לא היה מלא) אני חזרתי ללובי השני וקיבלתי באן מהטימספיק על כך שברחתי משיחת מנהל (למרות שהוא לא כתב שהוא רוצה לדבר איתי אלא רק שלח פוק) ועל כך שיצאתי מלובי נעול (למרות שהלובי לא היה מלא וגם אם בשניה האחרונה כן נכנס השחקן האחרון אני יצאתי על מנת שלא לתפוס מקום בלובי.

*בנוסף
    סביר להניח שמדובר בבחור בשם Xaipen שמתנהג בחוסר התחשבות ובלי קשר למקרה בכלל,
    לאחר שהבאן הלא מוצדק מאת xdream ירד קיבלתי באן נוסף פי 3 מאורך הבאן הקודם בטענה שעברתי על החוקים.
    אשמח לדעת איך עברתי על החוקים ולמה נותנים גישות ותפקידים גבוהים לאנשים שמנצלים את כוחם לרעה ומטפלים בתלונות עם יד קלה על ההדק.
    אשמח לטיפול של חבר צוות גבוה יותר.
    בנוסף אשמח לדעת על אילו חוקים עברתי, האם אסור להתלונן?

לטיפולכם *בשנית.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 16/08/2017

הערות נוספות: כל מה שרציתי הוא לשחק פיקאפ, הלובי לא היה מלא. לא ננעל (כי הוא לא היה מלא..) וכאשר יצאתי ממנו וקיבלתי POKE מהאדמין לא נכתבה שום הודעה. כמובן שלא משהו בסגנון "אני רוצה לדבר איתך" או "אתה משחק פיקאפ או לא"
    פשוט POKE ללא הודעה ולאחר מכן באן כמובן לא מוצדק.
    לאחר מכן Xaipen האריך את הבאן ללא שיחה איתי, ללא סיבה ובשעה של ניצול כוח.

דמו: אין רקורד מהשיחה מכיוון שהבאן הגיע במפתיע אך יש אנשים ששהו בחדר באותו הזמן.

נערך לאחרונה על ידי ShadiD1; 16.08.2017 בשעה 17:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי ShadiD1

שם המשתמש המתלונן: SHADii

שם האדמין: Xdream+Xaipen

סיבת התלונה: בשעה 2:43 התחברתי לשרת הטימספיק ונכנסתי ללובי 1.חיכיתי לפיקאפ ובאותו הזמן היו בלובי 6 שחקנים כולל אני. דיברנו וחיכינו והאדמין (החדש כנראה) xDream נכנס.. חיכינו וכמה דקות אחרכך קיבלתי שיחת טלפון שאילצה אותי לעזוב את המחשב לכמה דקות. בעקבות כך שמתי מיוט ועברתי ללובי ריק אחר כדי שאוכל להכנס במידה ויהיה פנוי, XDREAM שלח לי poke ולאחר שהעביר אותי חזרה ללובי (בלי לשאול אותי, למרות שהלובי אפילו לא היה מלא) אני חזרתי ללובי השני וקיבלתי באן מהטימספיק על כך שברחתי משיחת מנהל (למרות שהוא לא כתב שהוא רוצה לדבר איתי אלא רק שלח פוק) ועל כך שיצאתי מלובי נעול (למרות שהלובי לא היה מלא וגם אם בשניה האחרונה כן נכנס השחקן האחרון אני יצאתי על מנת שלא לתפוס מקום בלובי.

*בנוסף
    סביר להניח שמדובר בבחור בשם Xaipen שמתנהג בחוסר התחשבות ובלי קשר למקרה בכלל,
    לאחר שהבאן הלא מוצדק מאת xdream ירד קיבלתי באן נוסף פי 3 מאורך הבאן הקודם בטענה שעברתי על החוקים.
    אשמח לדעת איך עברתי על החוקים ולמה נותנים גישות ותפקידים גבוהים לאנשים שמנצלים את כוחם לרעה ומטפלים בתלונות עם יד קלה על ההדק.
    אשמח לטיפול של חבר צוות גבוה יותר.
    בנוסף אשמח לדעת על אילו חוקים עברתי, האם אסור להתלונן?

לטיפולכם *בשנית.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 16/08/2017

הערות נוספות: כל מה שרציתי הוא לשחק פיקאפ, הלובי לא היה מלא. לא ננעל (כי הוא לא היה מלא..) וכאשר יצאתי ממנו וקיבלתי POKE מהאדמין לא נכתבה שום הודעה. כמובן שלא משהו בסגנון "אני רוצה לדבר איתך" או "אתה משחק פיקאפ או לא"
    פשוט POKE ללא הודעה ולאחר מכן באן כמובן לא מוצדק.
    לאחר מכן Xaipen האריך את הבאן ללא שיחה איתי, ללא סיבה ובשעה של ניצול כוח.

דמו: אין רקורד מהשיחה מכיוון שהבאן הגיע במפתיע אך יש אנשים ששהו בחדר באותו הזמן.

אני אסביר לך למה התלונה הקודמת שלך ננעלה ולמה קיבלת את הבאן שלך.
    נעלתי לך את התלונה הקודמת מפני שבחרת לפתוח אותה בעמוד הראשי של הפורום אחרי שאתה בתור איש צוות לשעבר אמוא לדעת כבר איך לפתוח תלונה כמו שצריך.
    ועכשיו לבאן, האדמין לא העביר אותך ללובי של המשחק וגם לא אף אחד אחר ולכן החלק הזה מומצא, האדמין העביר אותך לחדר של המריצים כדי לדבר איתך על זה שיצאת מהלובי הנעול ואתה בחרת לברוח מהחדר במקום לדבר איתו ולכן קיבלת באן.
    אחרי שיקבלת את הבאן יצרת קשר עם Xdream דרך חבר צוות אחר ושם כתבת לו שאתה חבר צוות ושיוריד לך את הבאן(יש הוכחות לזה).
    Xdream האמין שאתה חבר צוות (דבר שהיה נכון בעבר) ולכן הוריד לך את הבאן.
    אחרי ששמעתי על המקרה וחקרתי אותו בחרתי להחזיר לך את הבאן.
    אז אני מקווה שעכשיו אתה מבין שאין פה התנכלות אלה טעות שלך.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה