תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    בשרת ישראלי הפינג שלי בסדר גמור וגם בשרתים בחו"ל.
    שמתי לב בימים האחרונים שדווקא שאני באינטרנט (הכוונה ב'דפדפן') אז הפינג קופץ ל200+ וזה טוען דפים לאט וכל מיני דברים כאלה.
    חשבתי שזה בעיה באינטרנט, עשיתי בדיקה והכל היה טוב.
    עכשיו מתברר לי (ואין לי מושג למה זה קורה) שברגע שאני פותח את הגוגל כרום (שזה מה שאני משתמש בדר"כ) אז כל הפינג שלי קופץ ויש תקיעות. ואיך שאני סוגר אז הכל רגיל.

מישהו יודע למה? ואיך לסדר את זה?

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    ניסית דפדפן אינטרנט חוץ מכרום?

הצטרף בתאריך
    19.04.2008
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי -ZEST
    בשרת ישראלי הפינג שלי בסדר גמור וגם בשרתים בחו"ל.
    שמתי לב בימים האחרונים שדווקא שאני באינטרנט (הכוונה ב'דפדפן') אז הפינג קופץ ל200+ וזה טוען דפים לאט וכל מיני דברים כאלה.
    חשבתי שזה בעיה באינטרנט, עשיתי בדיקה והכל היה טוב.
    עכשיו מתברר לי (ואין לי מושג למה זה קורה) שברגע שאני פותח את הגוגל כרום (שזה מה שאני משתמש בדר"כ) אז כל הפינג שלי קופץ ויש תקיעות. ואיך שאני סוגר אז הכל רגיל.

מישהו יודע למה? ואיך לסדר את זה?
    זה יכול לנבוע מהמון סיבות, הדרך הכי טובה לסדר לך את זה היא קודם כל להבין ממה זה לא נובע.
    אתה טוען שהפינג שלך עולה כשהכרום פתוח, האם זה קורה גם כשהוא פתוח על המסך New Tab?
    אני מנסה לאבחן אם העובדה שאתה פיזית גולש באינטרנט משפיעה לך על המהירות או העובדה שהכרום עצמו פתוח.
    כי זה יכול לנבוע מכמה סיבות, extension מסוים שעובד ברקע, ניצול משאבים מצד הכרום או חוסר בנפח מוקצה למחשב שלך וניצול רובו דרך הכרום.

אני מאוד מבין לליבך וכגיימר פינג גבוהה זה פשוט סיוט, אם תרצה אשמח לשבת איתך ולבדוק את זה לעומק.
    נערך לאחרונה על ידי Fucile; 16.08.2017 בשעה 19:09.

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי official_Hyb
    ניסית דפדפן אינטרנט חוץ מכרום?
    כן והפינג עדיין עולה

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Fucile
    זה יכול לנבוע מהמון סיבות, הדרך הכי טובה לסדר לך את זה היא קודם כל להבין ממה זה לא נובע.
    אתה טוען שהפינג שלך עולה כשהכרום פתוח, האם זה קורה גם כשהוא פתוח על המסך New Tab?
    אני מנסה לאבחן אם העובדה שאתה פיזית גולש באינטרנט משפיעה לך על המהירות או העובדה שהכרום עצמו פתוח.
    כי זה יכול לנבוע מכמה סיבות, extension מסוים שעובד ברקע, ניצול משאבים מצד הכרום או חוסר בנפח מוקצה למחשב שלך וניצול רובו דרך הכרום.

אני מאוד מבין לליבך וכגיימר פינג גבוהה זה פשוט סיוט, אם תרצה אשמח לשבת איתך ולבדוק את זה לעומק.
    לא יודע אחי... זה רק ביומיים האחרונים ככה. פשוט אני פותח את הכרום או כל דפדפן אחר והפינג שלי עולה. לא יודע למה.

הצטרף בתאריך
    19.04.2008
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי -ZEST
    כן והפינג עדיין עולה

- - - Updated - - -

לא יודע אחי... זה רק ביומיים האחרונים ככה. פשוט אני פותח את הכרום או כל דפדפן אחר והפינג שלי עולה. לא יודע למה.
    אם זה קורה בכל דפדפן זה אומר שזה נובע משימוש ברוחב פס כנראה אבל אין לי הרבה מידע לעבוד איתו לכן תמיד ישנו סיכוי שזה משהו אחר.

מה המהירות אינטרנט שלך בבית? האם יש רשת WiFi בבית ואם כן כמה אנשים משתמשים בה בו זמנית, איזה ראוטר יש לך והאם הוא תומך QoS (רק של הוט לא תומכים נכון לראוטרים שנת יצור עד 2012)

אם אתה רוצה שנטפל בזה יחדיו אני צריך שתשנה את הגישה של "לא יודע אחי..." ל-"איך אני בודק?".
    אם אתה בעניין אז הינה כמה שיעורי בית, תמודד פינג (דרך טימספיק או ping -t לשרת של גוגל כדוגמא) בזמן שנעשה שימוש הכי מינימאלי ברוחב פס, כלומר: אף אחד כרגע לא גולש על האינטרנט והדבר היחידי כרגע שמנצל לך את הרוחב פס הוא השליחת פקטות חובה.

אחר כך תמודד פינג שוב כשהכרום פתוח על המסך Settings, תסגור כל לשונית מיותרת וכנס להגדרות; הכוונה היא לא גולש פיזית באינטרנט, התקשורת של כרום כלפי הבחוץ צריכה להיות מינימאלית.
    האפליקציה עדיין מדווחת אבל זה ממש לא אמור להשפיע לך על הקו אלא אם כן אתה עדיין משתמש בחייגן והשנה היא 2001.

אחר כך תתחיל לגלוש כרגיל באינטרנט, צפה במה שתרצה ותבדוק פינג במקביל.
    פתח cmd ותרשום ping www.google.com
    כתשובה אתה תקבל כתובת איפי, שמור אותה כי נצטרך אותה לשלב הבא.
    תרשום
    tracert xxx.xxx.xxx.xxx > c:\tracert.txt

שלח לי את הקובץ פלט, הוא לא מכיל פרטים קריטים אך רצוי שלא יגיע לגורמים לא רלוונטים לסוגיה.

אם יש לך בעיות שאלות ותרצה להוסיף אותי בסטים סע על זה, אם אין לך בעיה שאשתלט מרחוק על מנת לבצע כמה בדיקות זה יעזור ליעל את התהליך.
    קח רק בחשבון בבקשה שאני סטודנט ועובד במקביל, אני בקושי זמין אבל תמיד משתדל.
    נערך לאחרונה על ידי Fucile; 16.08.2017 בשעה 22:45.

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    זה יכול לנבוע מכמה סיבות:
    1.וירוס
    2.בעיה ברוחב פס
    3.משהו שהתקנת אולי דרייבר שמתנגש ומפריע
    4.בעיה של חברת האינטרנט שלך (כן זה קורה לפעמים)
    הבחור מעליי יכול לעזור לך יותר בעניין

הרשמה