תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    שם המשתמש המתלונן: fuck off

שם האדמין: kapara

סיבת התלונה: אדמין נתן באן ארוך ללא סיבה שהוא יהיה ככה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: עכשיו

הערות נוספות: היינו בפיקאפ וכטים החלטנו לא לשחק רציני כמו בהתחלה אז שיחקנו פחות טוב וניסנו להגיע לעשר ראונדים הפרש כדי לעשות סורנדר (surrender). והיינו 5 14 להם אז אמרתי בצחוק אם מנצחים את הראונד אני מתאבד ניצחנו אז בתחילת ראונד שמתי מולוטוב על עצמי. זה היה רק פעם אחת במשחק לא יותר וקיבלתי באן. והאדמין החליט שהוא נותן את הבאן ליום על טרולים בפיקאפ וזורק מולוטוב על עצמו עכשיו בוא תגיד לי איזה עוד טרולים עשיתי ואל תשקר כדי שיחשבו שאתה אשכרה צודק וכל קראתי לך אחרי המשחק: "תגיד למה יצאת אפס"
    מקווה שתבינו שהוא מגזים בגלל שיש לו גישות של סגן מנהל וחושב שהוא אשכרה יכול להוסיף דברים שלא היו.
    מקווה שתטפלו בו

דמו: אין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    שלום לך "fuck off" או גם Chelsea Grin בשמו האחר.
    זה שאתה נכנס לפיקאפ ולא רוצה לשחק רציני זה כבר הטעות הראשונה שעשית פה. המשחקים בפיקאפ הם תחרותיים ורציניים לכל דבר ואם לא בא לך לשחק רציני, כנראה מקומך לא פה.

דבר שני, ברגעע שאתה זורק molotov על עצמך ומתאבד זה טרול לכל דבר. אם אתה אומר שאתה מתאבד, גם אם בצחוק, הדבר לא תקין ולא נכון.
    מעבר לכך, הדבר השלישי, אתה לא תדבר לאדמינים פה איך שאתה רוצה, ובטח ובטח לא אליי כסגן מנהל השרת. אז כן, התחצפת וזה גם סעיף שנוסף לבאן שלך. תאמין לי שעוד התחשבתי בנסיבות והבאן ליום בלבד ולא ליותר מזה.
    בתור סגן מנהל שרתי הפיקאפ לשעבר אתה אמור לדעת איך להתנהג. ההתנהגות שלך לא באה בחשבון ואני לא מוכן לקבל התנהגות שכזו בפיקאפים.

דבר אחרון וכאן אני בעצם אסכם את הנושא הוא שפעם אחרונה שאני רואה אותך רושם כותרת גסה ולא מכבדת שכזו, פעם הבאה שזה קורה אני אדאג באופן אישי שתורחק גם מהפורומים.
    בנוסף לכך אתה עוד שולח לי הודעות בטימספיק שאני לא אענה פה כי אני אשקר? מה נראה לך בכלל? קצת חוצפן הייתי אומר.

בסופו של דבר, הבאן לא יורד, ואתה צריך גם להודות לי שאני לא מאריך לך אותו.
    אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    כפי שהאדמין ענה לך אתה לא נכנס למשחק פיקאפ אם אתה לא רוצה לשחק רציני.

שרתי הפיקאפ נועדו למשחק רציני בין שחקנים תחרותיים מכל הארץ ולא לעשיית צחוק וטרולים. וכאשר אתה לא משחק רציני משחק שלם ושורף את עצמך זה אכן נחשב טרול.

בנוסף לפי הכותרת הזו אפשר לראות את הגישה המזלזלת שלך כלפי האדמינים שתורמים פה מזמנם הפרטי.

כמו שהאדמין אמר הבאן נשאר ופעם הבאה שאתה כותב בכזו צורה בפורום אתה תורחק
    נעול.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה