תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    עיר
    אריאל
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: BennyHop
    http://steamcommunity.com/id/shayels/

קישור של הבאן ב-SourceBan: לא מצליח להשיג אותו

שם האדמין שנתן את הבאן: Mowtek

סיבת הבאן: מקלל בצאט אחרי אזהרה
    התאריך שבו ניתן הבאן: 14.08.2017

הערות נוספות: אין לי מושג על מה קיבלתי את הבאן, הייתי מופתע שלא הצלחתי להיכנס לשרת הגייל, לא יודע למה מותק נתן לי באן וזה קרה לפני משהו כמו שעתיים וחצי שאני דיי בטוח שבזמן הזה בכלל הייתי בשרת RP, בקיצור אני אשמח שתסביר את הסיטואציה אם אני באמת אשם ואם אני לא אז שתורידו את הבאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2016
    עיר
    אילת
    הבאן לא היה בטעות, אתמול לפנות בוקר קיללת בשרת בצ'אט בלי הפסקה והרשית לעצמך להתגרות בילדים ששיחקו בשרת כשלא היה אדמין מחובר (ואני חושב שאתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר).
    היום בשעה 2 בלילה הזהרתי אותך להפסיק לקלל אחרי שטענת שלא ידעת למה קיבלת מיוט, והוסבר לך למה.
    הבאן לא יורד, פעם הבאה שתרשה לעצמך ככה לקלל ולהתגרות בצ'אט במיוחד כשאין אדמין מחובר הבאן יהיה יותר ארוך.
    אפשר לנעול.

מנהל שרת הג'ייל לשעבר - מותק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    עיר
    אריאל
    נכתב במקור על ידי Mowtek
    הבאן לא היה בטעות, אתמול לפנות בוקר קיללת בשרת בצ'אט בלי הפסקה והרשית לעצמך להתגרות בילדים ששיחקו בשרת כשלא היה אדמין מחובר (ואני חושב שאתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר).
    היום בשעה 2 בלילה הזהרתי אותך להפסיק לקלל אחרי שטענת שלא ידעת למה קיבלת מיוט, והוסבר לך למה.
    הבאן לא יורד, פעם הבאה שתרשה לעצמך ככה לקלל ולהתגרות בצ'אט במיוחד כשאין אדמין מחובר הבאן יהיה יותר ארוך.
    אפשר לנעול.
    לא מצליח להיזכר על מה אתה מדבר, יש מצב שאתה מזכיר לי את מי קללתי? מה אמרתי ובאיזה סיטואציה זה היה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2016
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי BennyHop
    לא מצליח להיזכר על מה אתה מדבר, יש מצב שאתה מזכיר לי את מי קללתי? מה אמרתי ובאיזה סיטואציה זה היה?
    הוספתי לסיבה בבאן סקרין שוטים, אתה מוזמן לבדוק ולהיזכר:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=bennyhop#16631

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    עיר
    אריאל
    נכתב במקור על ידי Mowtek
    הוספתי לסיבה בבאן סקרין שוטים, אתה מוזמן לבדוק ולהיזכר:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=bennyhop#16631
    את המיוט שלי ל 24 שעות קיבלתי בגלל זה, בגלל שקיללתי בסרבר, זה היה ביני לבין N2K. אני לא יודע אם הוא התלונן על זה אבל אני יודע שעד היום אני תמיד הייתי יכול לצחוק איתו ככה והוא לא היה נפגע כי אנחנו חברים כנראה בגלל שהוא עזב את הגאנג הוא החליט שהוא רוצה להתבכיין. אני קיבלתי כבר מיוט על הדברים האלה אתמול והורידו לי אותו היום אז אני לא רואה סיבה לבאן אתה כנראה מתבלבל, אתם יכולים אפילו לשאול את FILTER
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2016
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי BennyHop
    את המיוט שלי ל 24 שעות קיבלתי בגלל זה, בגלל שקיללתי בסרבר, זה היה ביני לבין N2K. אני לא יודע אם הוא התלונן על זה אבל אני יודע שעד היום אני תמיד הייתי יכול לצחוק איתו ככה והוא לא היה נפגע כי אנחנו חברים כנראה בגלל שהוא עזב את הגאנג הוא החליט שהוא רוצה להתבכיין. אני קיבלתי כבר מיוט על הדברים האלה אתמול והורידו לי אותו היום אז אני לא רואה סיבה לבאן אתה כנראה מתבלבל, אתם יכולים אפילו לשאול את FILTER
    העונש על קללות בצ'אט הוא גאג, לא מיוט.
    העונש על קללות בצ'אט כשאין אדמין הוא באן. אני אברר עם Master.Filter לגבי העונש שלך, אבל הבאן שלך נשאר בכל מקרה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    עיר
    אריאל
    נכתב במקור על ידי Mowtek
    העונש על קללות בצ'אט הוא גאג, לא מיוט.
    העונש על קללות בצ'אט כשאין אדמין הוא באן. אני אברר עם Master.Filter לגבי העונש שלך, אבל הבאן שלך נשאר בכל מקרה.
    לי הביאו אז מיוט ופילטר היום איזה כמה שעות לפני שנגמר לי המיוט הוא הוריד לי והזהיר אותי לא לקלל יותר, כנראה הוא התבלבל לא בעיה שלי, את העונש שלי אני כבר קיבלתי אני לא אמור לקבל עכשיו באן על זה.. וזה היה לחבר זה לא היה למישהו זר, למישהו שאני לא בקשר ככ טוב איתו לא הייתי מדבר ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    לפי מה שאני רואה אתה מנסה להדחיק את מה שבאמת קרה שם ורק לאחר שהאדמין הציג הוחכות אתה בחרת להיזכר ולהסביר מה קרה.
    אני מזכיר לך כי אסור לקלל שחקנים אפילו אם הם חברים שלך.
    קיבלת תשובה מהאדמין ויש הוחכות בבאן.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה