תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    שם האדמין: Smoke,MurdyBUm,AlonCohen

שיחקתי בשרת עם כמה חברים וSmokE התגרה בנו קצת אז החלטנו כולם ביחד לשלוח עליו היטמנים. אחד ההיטמנים היה בן דוד שלי(לא שלחנו כל אחד יותר משלושה היטמנים). לאחר שההיטמנים ביצעו את העבודה שלהם שמתי לב שהם מקבלים באנים אחד אחד(כולל בן דוד שלי) כששאלתי את murdybum שנתן את הבאנים למה הוא עושה את זה SmokE ענה במקומו ואמר שהם עושים פריקילים וnlr למרות שזה ממש לא קרה. מרוב שהוא היה עצבני הוא אפילו לא נתן להם להראות לו שהם היטמנים או ששלחו אותם והוא פשוט נתן להם באן בלי סיבה. לדעתי זה ממש שכונה מה שהולך בשרת הזה ובשרת היה יותר סדר כשלא היו אדמינים שמנצלים את כוחם לרעה. בן דוד שלי נכנס לשרת הטים ספיק ודיבר שם עם ajay וסיפר לו את כל מה שקרה. ajay אמר לו שאין לו מה לעשות עם זה ושיפנה לפורום. לדעתי זה ממש בושה שילדים שנכנסים לשרת בשביל לשחק חוטפים באן בגלל אגו פגוע של ילד בן 12 שמקבל כוחות שהוא לא מסוגל להשתלט עליהם. מצחיק שבקהילה הזאת במקום לפתור בעיות כל אחד מאשים את השני. אני יודע שלשכונה הזאת אנחנו כבר לא נחזור.

תאריך 14.8.17

https://www.pinterest.com/pin/629096641669974391/
    נערך לאחרונה על ידי NoamikoTheKosem; 14.08.2017 בשעה 00:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    צודק ב100% לפני דקה קרא ל אותו דבר עם האדמין mardy bum
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2016
    הסברתי לך בשרת ואני יסביר לך גם עכשיו
    אסור להזמין מעל 3 פעמים רצוף היטמן על בן אדם אחד, העונש יינתן גם להטמאן וגם לשחקן שהזמין.
    נתנו לך מלאה הזהראות ואיך שסיימנו איתך את השיחה עשית את זה שוב מול העניים שלנו.
    שרגע שדיברנו איתך בשיחה אתה צחקת לנו בפרצוץ ולקחת בזלזול.
    אחרי שהרגו אותי לפחות שמונה פעמים החלטתי לעבור היטמן היטמן ולשאול מי הזמין אותם וכולם ענו את השם שלך.
    לקחתי אותך לצד הסברתי לך שזה אסור וענית לך בצורה מזלזלת ובצחוק שאתה לא הזמנת יותר מפעמים ולאחר מכן
    אמרת לי שאין חוק שאוסר את זה.
    בסונף לכך אתה בא ומשקר שהתגרתי בכם מה שלא נכון בכלל אתה וחברים שלך הפרתם מלאה חוקים וקיבלת עונש ואל זה התחלתם לשלוח עליו היטמנים.
    לגבי ה nlr אתם באתם לבית שלנו וניסיתם לפרוץ את הדלת ביקשנו ממכם להתרחק ולא הקשבתם והרגנו אותם ומיד חזרת למקום לנסות לפרוץ שוב.

לפעם הבאה שאתה פותח תלונה תדבר בכבוד לצוות הבאן שלך לא הולך לרדת.
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    האדמין ענה לך ומציג סיפור שונה ממה שאתה מתאר בתלונתך, אני מזכיר כי במידה ובאמת אתה משקר זו עבירה על חוקי הקהילה ואתה תענש בחומרה.
    הנושא ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה