תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    שם המשתמש המתלונן: qwerTy~
    שם האדמין: xDream

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) גאג על התגרות

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 13.8.17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) רשמתי למישהו למה אתה מזיע הוא ענה ב lol (לא נפגע וצחק)
    קיבלתי גאג אחרי זה מישהו רשם בצאט אקמול? ולא קיבל גאג אחרי זה אנשים רבו בצאט האדמין שם gag all ואחרי כמה זמן הוריד לכולם ולי החזיר את הגאג (האדמין יודע שאני לא מסתדר איתו גם יש לי עליו תלונות אחרות מטופלות על ידי Kapara וDavid ורשמתי לו בפוק יפה אחי אתה יודע שאנחנו לא מסדתרים אז בבקשה תשמור ממני מרחק והוא מחפש אותי על קטנות כמו תמיד וזה גם היה הסיבה לתלונה הקודמת שלי.

דמו: (אם יש) משחק 2139 בפיקאפ https://gyazo.com/a9155107e6f66e37a595aa54812e2b06
    נערך לאחרונה על ידי qwerTy-; 13.08.2017 בשעה 19:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    הנושא ייבדק מול האדמין.
    יש לציין כי התלוננת עליו כבר מספר פעמים ואמרתי לך לנסות להתרחק ממנו ולא לנסות לחפש את האדמינים על כל שטות. אני אבקש את זה ממך שוב ואף אדרוש את זה. תן לאדמינים לעשות את העבודה שלהם ואתה תתעסק בלשחק
    אפשר לנעול!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    אני רשמתי לו בפוק שאני רוצה להתרחק ממנו יפה והוא לא מבין ממשיך לחפש אותי על קטנות CarryAss היה בשרת איתנו משחק ואם הוא היה רוצה להתרחק הוא היה מבקש ממנו לתת לי גג תודה.
    אני מנסה להתרחק ממנו כמה שיותר הוא מנסה להתקרב...
    אני רוצה לשחק הכיף לא מעוניין שיחפשו אותי על כל דבר קטן.
    נערך לאחרונה על ידי qwerTy-; 13.08.2017 בשעה 20:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    אתה צריך להבין שיש הבדל בין לרשום מזיע מספר פעמים לבין לרשום אקמול פעם אחת.
    אני לא מחפש אותך על הקטנות אחי אין לי שום בעיה איתך אבל כנראה שאתה לא מבין את זה
    הצילום מסך שהבאת מראה למה קיבלת גאג .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    מספר פעמים? שאני יצלם את הדמו לתפוס אותך על שקר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי SHTILER
    מספר פעמים? שאני יצלם את הדמו לתפוס אותך על שקר?
    גם פעם אחת לא היית צריך לרשום את זה. אני רואה שהשיחה שערכנו לא מספיקה ואתה ממשיך לחפש את המריצים פה. אם תמשיך כך אאלץ לנקוט באמצעים קשים יותר. זוהי האזהרה האחרונה שלך.
    לנעול.

שתף ב-Google+

הרשמה