תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    עיר
    יבנה
    שם המשתמש המתלונן: SmoKKer

שם האדמין: Baka na

סיבת התלונה: האדמין חושב שעשית על מישהו פריקיל אמרתי לו שהוא נגע בדלת ודקר את חבל שלי (apoclips) אחרי זה הוא רשם לי בצאט שלוש פעמיים (איפלו יןתר) לשלוח את השם של הגאנג שלי ופשוט לא יכולתי כי הוא כל שנייה רושם לי הודעה אז אמרתי לו דקה להפסיק לחפור הוא רשם בצאט מה זה להפסיק לחפור הוא עשה אליי טלפורט התחיל להגיד לי "יאהבל מי אתה אני לא אחד החבר שלך וזה..." בסדר אחרי זה הוא נתן לי באן על פריקיל לא מוצדק אחרי איזה שעה וחצי שעתיים נכנסתי לשרת הוא בא עושה ביהופ לילד אומר "ילד ילד" וענית לו "ילד כאפות ילד כאפות" נתן לי מיוט לשעה שהוא התחיל אחרי זה רשמתי בצאט על מה ואז הוא רשם בצאט "תתחיל להרגיע אני לא אחד החברים שלך" לא ענית ואז מישהו שאל אותי למה אני במיוט אמרתי בגלל אדמין שהוא חושב שהוא גבר נתן לי גאג לשעה זהו

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 13\8\2017
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: יש לי רקורד רק של אחרי המיוט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    שלום SMOKER
    לגבי המקרה הראשון שקרה לך בשרת, בקשתי ממך מספר פעמיים את השם של הגאנג שאתה נמצא אמרת לי כל פעם אל תחפור, אחרי שהשתגרתי אלייך אמרתי לך לדבר יפה, לפי התוצאות הסופיות עשית פריקייל על השחקן השני כי לא היו לך מספיק הוכחות להוכיח את המצב. בקשתי ממך לעצור אחרי זה, אמרת לי מה אתה רוצה ילד כאפות,המשכת להתגרות בי גם אחרי כל הבעיות שגרמת בשרת וזה למה קיבלת גאג לשעה.

בכל מקרה אתה מוזמן לעלות את הרקורד של כל מה שקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    עיר
    יבנה
    גם לשחקן השני לא היה מספיק הוכחות אני אמרתי נגד הוא אמר בעד זה אותו דבר זה שהאמנת לו ולא לי זה כבר לא בעיה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    כל המקרה יכל להימנע אם היית אומר לי באיזה גאנג אתה, המשכת להגיד לי אל תחפור, לא ספקת הוכחות לגבי הגאנג שלך,לא היו לך הוכחות לכל המקרה

והשחקן השני ספק הוכחה שסתם ככה הרגת אותו

תעלה את הרקורד של כל המקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    האדמין נתן תשובה לשחקן
    אפשר לנעול.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012