תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם המשתמש המתלונן:kokoelad

שם האדמין: HOW DEEP

סיבת התלונה:באן לא מוצדק

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:11/08/2017

הערות נוספות: נכנסתי לשחק בשרת הגייל, קיבלתי את הנבחר בסיטי, הזמנתי את כולם וביקשתי לא לעשות RR, ובכל זאת או דיפ עשה RR. התחיל ראונד חדש והיה דאי וביקשתי לפני שהתחיל הדאי לעשות RR והוא לא עשה כיוון שזה היה הדאי שהוא הכי אוהב (בוקס דאי), כאשר התחיל הדאי הוא שם מיוט סיטי והתחיל לשחק.
    התכתבנו בסטים בפרטי בהודעות לא נעימות, כאשר הסתיים הדאי אמרתי לו "מי העלה אותך לאדמין בשרת" ואז אודיפ התעצבן והקניט במלים "תהנה מהבנד לשבוע שלך , בי אלעד"...
    זאת הפעם השנייה שאודיפ מתנהג כך, גם ברבל וגם באובמה.
    לדעתי, אודיפ לא מתנהג כראוי לאדמין ולא מתנהג בצורה ספורטיבית ומנצל את הגישות שלו והמעמד שלו כאדמין ומנהל שרת.
    אודה לכם על בחינת הסיטואציה והחלטתכם בנושא.
    תודה רבה אלעד כהן המשך יום נעים ושבת שלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שלום אלעד,
    הבאן שלך מוצדק וגם מאושר ע"י ההנהלה הגבוהה בגלל שיש לך היסטוריית באנים ארוכה של התגרויות ועוד...
    לגבי ה RR לפני שהנבחר אומר אתה צודק זה היה טעות שלי ואני עושה RR רק לאחר שהנבחר מבקש.
    פעם הבאה גם שאתה כותב תלונה אל תשקר ותכתוב את האמת כדי שנתייחס לתלונה ביותר רצינות כי יש לי רקורד של מה שאמרת.
    אפשר לנעול השחקן קיבל תשובה.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום,
    כאשר דיברתי איתך בשרת הדיבור שלנו שמתי לך שאתה מתעצבן בקלות מאוד ובוחר שלא להקשיב להסבר שלי על סיבת הבאן שלך, אתה צודק שבנוגע לRR האדמין טעה ועל זה יכולת לפתוח תלונה והיינו מקבלים את זה אבל אתה בחרת להעליב את האדמין בפרטי וגם מול כול השרת ולכן אתה הוא האשם במקרה.
    בנוגע להיסטורית הבאנים שלך, יש לך עמוד שלם של באנים ועוד כמה בעמוד אחר ולכן אנחנו פחות סובלנים לבעיות שאתה עושה ושים לב כי במידה ולא תפסיק אתה תקבל באן לתמיד בסופו של דבר.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה