תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    אני מתלונן: Bingo

אדמין: מלך

סיבה: התלנוה הזאתי לא רק על עכשיו אלה גם אל כול הזמן שהוא אדמין. זה התחיל בזה שהוא ניצל את הגישות שלו ונתן לשחקנים אחרים באלר את הנייף שלו.... 2- עושה ריספאון לסיטי אחרי שהנבחר בחר טרור מתים שמתו במהלך הדיי....
    3- נתן לי פריקיל על זה שהרגתי בטעות מישהו שעבר לי בכוונת.... (ועוד לא היה אלאר וביקשתי 1 UP) ואיתמר התחיל להתבכיין שעשיתי עליו פריקיל (ולא עשיתי הוא ניסה למרוד) בזה שהוא מתחיל לקלל בשרת כמו (CYKA, מניאק, הומו, בן זונה,...)
    מתחיל לדבר על סמים בשרת.... צוחק על הקול של אנשים( מבטא שלהם) והנורא בכול אני זוכר שהוא אמר ונראלי יש ל ORELMEISTER את הרקורד של זה שהוא אומר ואני מצטט '' זה אביוזינג אבל כזה שלא יעשו לי כלום....'' לבסוף אדמין שם זין סליחה על הביטוי על השרת (הוא אוהב לתת עונשים מעל ומעבר כמו לא יודע מה... נותן עונשים בלי לבדוק את הסיטואציה שקרתה... אני עושה את התלונה הזאתי מהרגשות ולא מי מהמוח ועם אצטרך אעשה גם מי המוח.... גם כן חומק מעונשים.... אני זוכר פעם אחת שעה פריקייל למישהו חדש ואז הוא ''כאילו'' נתן לעצמו פריקייל אבל אז הוא הוריד לו את זה בלי לשאול את הבן אדם עם הוא מוותר לו לסיום מבקש להוריד את הפריקיל + להוציא את הבן אדם מהסרט שהוא חי בו

תודה

הערות נוספות: עם אתם צריכים את הרקורדים בבקשה תפנו ל ORELMEISTER כי אין לי שום ניסיון בנושא ולדעתי הוא ישמח לתת את הרקורדים + לא סתם הורידו אותו מי סגן.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    כל אחד יכול לרשום מגילה שלמה על משהו שרע לו בסרבר
    אין לך רקורד שמוכיח שמשהו רע קרה לא תקבל את הטיפול שאתה רוצה.
    מה הבעיה בלעשות בכונסול record XXX ופשוט לצלם כל פעם שאתה בסרבר.
    תאמין לי זה לוקח פחות זמן מהתלונה שאתה רושם. ככה או ככה ינעלו לך את התלונה וירשמו לך משהו כזה " בלה בלה בלה אין לך רקורד אי אפשר לדעת מה באמת קרה שם בלה בלה בלה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    אני לא מבין מאיפה אתה ממציא חלק מהשקרים פה אז אני אתייחס לכל דבר לפי "הרשימה" שנתת פה

1.
    זה התחיל בזה שהוא ניצל את הגישות שלו ונתן לשחקנים אחרים באלר את הנייף שלו....

קרה אולי פעם אחת (עוד כשהייתי סגן מנהל השרת, עזוב את זה שהורידו אותי אז נענשתי בצורה כזו או אחרת).

2.
    עושה ריספאון לסיטי אחרי שהנבחר בחר טרור מתים שמתו במהלך הדיי....

מקרה שקרה היום, לאחר ששחקן שלא רצה כלל להיות בקבוצת ה"שוטרים" נתקע בה במהלך יום שבת (יום מיוחד, Day איך שלא תקראו לזה) בעקבות מעשה שחלק מהשחקנים שהיו בקבוצה הזו עשו ופיציתי אותו בכך שנתתי ריספאון ל2 אנשים שהוא הזמין במהלך הדיי. בכל זאת, הוא גם צריך להינות איכשהו ולא לחכות 15 דקות שה"טרוריסטים" יסיימו להרוג אחד את השני.

3. נתן לי פריקיל על זה שהרגתי בטעות מישהו שעבר לי בכוונת.... (ועוד לא היה אלאר וביקשתי 1 UP) ואיתמר התחיל להתבכיין שעשיתי עליו פריקיל (ולא עשיתי הוא ניסה למרוד) בזה שהוא מתחיל לקלל בשרת כמו (CYKA, מניאק, הומו, בן זונה,...)
    מתחיל לדבר על סמים בשרת.... צוחק על הקול של אנשים( מבטא שלהם) והנורא בכול אני זוכר שהוא אמר ונראלי יש ל ORELMEISTER את הרקורד של זה שהוא אומר ואני מצטט '' זה אביוזינג אבל כזה שלא יעשו לי כלום....''

א. הפריקיל שקיבלת הוא בגלל שעשית 3 פריקילים בראונד האחרון (לא אתייחס לעובדה ששיקרת לגבי אחד מהם)

ב. אף פעם לא התבטאתי כך בשרת, שקר וכזב. המילה היחידה שאמרתי היא סוצ'קה (מילה בשפה הרוסית, שאותה אני לא דובר ואין לי שום
    קשר\מוצא שקשור אליה, שמשמעותה כמו המילה Bitch באנגלית, שאותה אין בעיה להגיד והיא לא מדליקה נורה אדומה. המילה נאמרה כחלק מבדיחה פרטית ביני לבין אדמין אחר בשרת שנוצרה בעקבות meme שאנו מכירים).

ג.
    מתי בדיוק דיברתי על סמים? מקרה אחד שאותו אני יכול לקשר לשקר הנ"ל הוא מקרה ששחקן (שבא במטרה לעשות בעיות בשרת ולנגן הקלטות) שאל אותי "אתה אוהב ירוק", ואני אמרתי לו בציניות יתרה ואני מצטט "כן מה, ברור מי לא אוהב", כמה שניות לאחר מכן אחרי זה הוא ניגן הקלטה וקיבל באן.

ד. לא זכור לי שצחקתי על מישהו בעל מבטא מסויים, אשמח שתזכיר לי.

ה. לא אמרתי את זה ולא זכור שאמרתי משהו דומה לזה ש"לא יעשו לי כלום", אמרת שיש רקורד, אשמח לקבל אותו\תשלח אותו לסגן\ מנהל השרת.

לבסוף אדמין שם זין סליחה על הביטוי על השרת (הוא אוהב לתת עונשים מעל ומעבר כמו לא יודע מה... נותן עונשים בלי לבדוק את הסיטואציה שקרתה... אני עושה את התלונה הזאתי מהרגשות ולא מי מהמוח ועם אצטרך אעשה גם מי המוח.... גם כן חומק מעונשים.... אני זוכר פעם אחת שעה פריקייל למישהו חדש ואז הוא ''כאילו'' נתן לעצמו פריקייל אבל אז הוא הוריד לו את זה בלי לשאול את הבן אדם עם הוא מוותר לו לסיום מבקש להוריד את הפריקיל + להוציא את הבן אדם מהסרט שהוא חי בו

לבסוף, שחקן שמחפש אדמינים ומעיר להם בלי סוף, מתערב בנושאים שלא קשורים אליו בשום צורה\דרך, לא נראה כאילו הוא עושה את התלונה מהלב ולא מהמוח, נראה כאילו הוא רשם את מה שבאמת קרה על דף, מחק חלק מהדברים ושינה את הנוסח של דברים אחרים על מנת להוציא אותם מכל קשר אפשרי למציאות. שחקן שלא מהסס לשקר במצח נחושה לא רק לי, אלא גם לכם, האנשים שצופים על "התלונה" הזו. יפה שאתה זוכר, נתתי לעצמי פריקיל לשעתיים ושאתה נכנסת לשרת כבר ירד לי הפריקיל (המעוניינים יכולים לבדוק את זמן התלונה של השחקן ובלוגס של הסרבר את זמן כניסתו של בינגו לשרת).

לסיכום באמת, הפריקיל לא יורד, הסרט שאני חי בו כנראה ימשיך להיות מוקרן.

שאלה לי אליך,איך
    אדמין ששם זין עושה יותר 20 שעות בשבוע בשרת, ושהשרת נפתח היה ב Top Playtime עם 200 שעות כסגן מנהל שרת, שבכלל לא צריך להות בשרת יותר ב 5 שעות בשבוע.

לSonk שהגיב מעליי, שים לב לתגובה ותראה באמת איך אנחנו מתנהלים בקהילה שלנו לפני שאתה משמיץ סתם, זה לא אשכול ריב.

לשקר זה לא יפה, קל לדבר לרעתו של מישהו

אהבתי את העקיצה על זה שירדתי
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 11.08.2017 בשעה 23:48.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    אהלן.
    לגבי ה"עושה ריספאון לסיטי אחרי שהנבחר בחר טרור שמתו בדיי". לא יקרה יותר, תודה.
    קיבלת אחלה של תשובה לשאר התלונה שלך ואני מקווה שהיא מספקת אותך, בכל מקרה אתה תמיד מוזמן לפנות אליי בפרטי.
    מבחינתי אפשר לנעול.

אגב, בפעם הבאה שאתה מחליט ללכלך ככה על אדמינים(לא משהו שאני ממליץ לעשות בכל מקרה..) תדאג לגבות את זה בהוכחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה