תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.08.2017
    עיר
    נהרייה
    בום פאק האדמין בשרת הroleplay תמיד נותן לי סתם ככה באנים
    אני יספר לכם הכל מהתחלה: בהתחלה הייתי שחקן חדש ולא הייתי יודע הרבה על השרת אז הרגתי לפעמים סתם אנשים, ואז פעם אחת הביאו לי סיטי באן כי אמרו לי שאני סתם הורג ובודק אנשים כל שנייה אם יש להם סמים בלי הוכחות, אמרתי סבבה אין בעיה אני מבין אותכם אחרי שהיסתיים הסיטי באן ניכנסתי לשרת ושוב הייתי סיטי, אחרי דקה ראיתי מישהו שאלתי אם יש לו סמים הוא אמר לי לא והמשכתי לא בדקתי ולא כלום, אחרי זה ראיתי שתי אנשים עם סמים ואז דקרתי אותם כדי לקחת להם את הסמים, הם קיללו אותי ואמרו לי שאני סתם דוקר בלי שום הוכחות, אדמין לא זוכר את השם שלו דיבר איתי כמו בן אדם מול שתי אלה והיה להם עוד חבר שהוא היה סיטי, הסיטי אמר שהייתי קאמפר שם וחיכיתי שהם יבואו לקחת סמים והם אמרו שזה נכון, ואני אמרתי שעשיתי סתם סיבוב שם לקחתי לשתיהם את הסמים והלכתי פשוט, אחרי זה בום פאק בא בזמן שדיברתי עם האדמין השני בצד והוא דיבר עם שלושתם ופתאום באמצע שדיברתי איתו קיבלתי סיטי באן, שאלתי למה קיבלתי סיטי באן ואמרתי לו שלא היה להם שום הוכחות שום ראקורד, ואז הוא אמר לי שאתה ידוע בתור סיטי כזה שעוצר סתם אנשים, ואז אמרתי לו שעצרתי סתם וכל זה כי הייתי דיי חדש, ואז שאלתי אותו למה להם הם מאמינים ולי לא ואז בום פאק אמר בהתחלה כי הם שלוש אז אמרתי אז מה הם חברים מן הסתם שהם יגנו אחד על השני גם אני יכול להביא 10 חברים שלי שמשחקים בשרת ולהגיד שאני לא הייתי קאמפר, ואז הוא פתאום שינה את דעתו ואמר שהם חברים של מתכנט ואנחנו נאמין להם במקום שנאמין לך, וככה קיבלתי סיטי באן, והיום היה משהו כזה מישהו סתם עשה לי פריקיל סתם ככה ובום פאק היה האדמין היחיד בשרת, אני רשמתי בצאט בום פאק הוא רשם ? ואז רשמתי עשו עליי פריקיל, הוא לא התייחס ורשמתי את זה שוב והוא שוב לא התייחס, רשמתי את זה 5 - 6 פעמים, אחרי זה הרגתי בחזרה את מי שהרג אותי ורציתי לראות מה בום פאק יעשה ואז מי שהרגתי אותו רשם fk בצאט ואז בום פאק הביא אותו ונתן לי באן ל30 דקות... עדיין אומנם שעה, חצי שעה זה לא זמנים גדולים אבל זה מעצבן לקבל את זה כל פעם מחדש, אשמח שתתפלו בזה והמשך יום נהדר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    שלום BowSplash,
    נעבור על התלונה בכמה חלקים החלק הראשון שאמרת הוא שאתה הייתה סיטי שדוקר סתם אנשים ועושה עבירות בתור סיטי, דבר שני אסור לך לדקור סתם אנשים בגלל שאתה חושב שיש להם סמים הסיבה היחידה שאתה יכול לדעת שיש להם סמים היא או שאתה מתקמפר ליד NPC (שאסור לעשות את זה) או שראית אותם קוטפים את הסמים ואז דקרת אותם. מותר לך לעצור שחקן מתי שיש לו נשק או קארמה גבוהה או שהוא bounty player ועוד...
    החלק השני אתה טוען שהוא אמר שבגלל שהם חברים של המתכנת אז הוא יקשיב להם ולא לך אסור לו להקשיב להם ולא לך בגלל שאתם שחקנים שווים בידיוק באותה מידה.
    החלק השלישי והאחרון אתה ממש סותר את עצמך אתה אומר שבום פאק היה לבד בשרת ושרשמת פרי קיל הוא לא יתייחס כי כנראה הוא היה עסוק בלטפל במישהו אחר ולא היה לו זמן לטפל בפרי קיל שעשו לך כי מן הסתם הוא היה לבד בשרת, כנראה בפרי קיל שאתה עשית הוא בידיוק היה פנוי ולא טיפל בשום מקרה לכן היה לו זמן לפנות לשחקן שהתלונן עליך.
    השחקן קיבל תשובה אפשר לנעול
    המשך חופש נעים.
    דרך אגב פעם הבאה תפתח את האשכול שלך כאן לפי האשכול הזה
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    אם המשטרה תקרא את כל האשכולות על השרת RP, יחשבו שוויגימס זה ארגון פשע

"הלכתי לבית שלו וגנבתי לו תסמים ורצחתי אותו ועל זה קיבלתי באן" *סירנות מתחת לבית של צח*

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול לפתוח בתת פורום תלונות להבא.
    שתף ב-Google+

הרשמה