תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    10.08.2017
    אז אתמול שחקתי בשרת הRP שלכם פעם ראשונה.

השטורים ממש עשו abuse לכוח שלהם, במיוחד אחד בשם John Cena,שחושב שהוא איזה גנסטר שסתם הורג כל אחד שבה לו, בכוונה מפריע לכולם כדי שהיה לו סיבה להרוג אותם, הולך בכוונה לאן שהם הולכים ואומר להם "הם תתקרב אני הורג אותך" וכל פעם סתם לקח לי את הנשק שהיה לי Hitman, הוא יורה בי, ושאני מחזיר לו הוא אומר לי שאני זה עובר על החוקים.

בנוסף, החבר שלו Moscue או משהו כזה כל הזמן הרג אותי סתם בלי סיבה ואף אחד לא אמר לו כלום, לאחר מיכן עשיתי לו vote לkick ואז החברים שלו (כולם ילדים קטנים כולל הוא לפי הקול) עשו לי kick ועכשיו אני מקבל באן ל5 ימים מכל הסרברים של הקהילה.

פשוט בושה וחוסר מקצועיות שאתם נותנים לילדים קטנים כל כך הרבה כוח ומאמינים לכל דבר שהם אומרים בלי לשאול את הצד השני.

פשוט עלוב, סיבת הבאן "vote לא חוקי", כן אבל שהם נותנים לי kick ועושים abuse ומקללים זה בסדר נכון?

ילדים קטנים ואיפוקריטים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2017
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?...he+third#16258

אפילו הscreenshot לא קיים, סתם באן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2015
    עיר
    ביקיני בוטום
    נכתב במקור על ידי Dualit1
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?...he+third#16258

אפילו הscreenshot לא קיים, סתם באן.
    http://steamcommunity.com/sharedfile...?id=1105924033

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2017
    נו אמרתי שרציתי לעשות לו קיק, אבל יש סיבה למה עם הייתם קוראים את מה שכתבתי, מפה ועד קיק לא חוקי יש ים של דברים, עם תמונה אחת מפגרת כמו זו מספיקה כדי לתת באן אז אין לי מילים, עם זה היה לא חוקי, למה בכלל יש הרשאה? ואיזה ילד קטן ומלשן שהוא גם עשה סקרין לזה ושלח לאדמין, פחחח ... לקק עוד, חושב שהוא גיבור.

אתם יודעים מה, עם זה התגובה שלכם עזבו, תהנו, אני לא ילד קטן מספיק כדי להתעסק עם השטיות האלה!

אני הבעיה שבכלל אני מנסה לדבר עם ילדים קטנים, פשוט גג לילד המפגר.

תהנו בטימטום שלכם, ביי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    אפשר שמישהו יסתכל על זה ויעשה משהו vgames
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Dualit1
    אז אתמול שחקתי בשרת הRP שלכם פעם ראשונה.

השטורים ממש עשו abuse לכוח שלהם, במיוחד אחד בשם John Cena,שחושב שהוא איזה גנסטר שסתם הורג כל אחד שבה לו, בכוונה מפריע לכולם כדי שהיה לו סיבה להרוג אותם, הולך בכוונה לאן שהם הולכים ואומר להם "הם תתקרב אני הורג אותך" וכל פעם סתם לקח לי את הנשק שהיה לי Hitman, הוא יורה בי, ושאני מחזיר לו הוא אומר לי שאני זה עובר על החוקים.

בנוסף, החבר שלו Moscue או משהו כזה כל הזמן הרג אותי סתם בלי סיבה ואף אחד לא אמר לו כלום, לאחר מיכן עשיתי לו vote לkick ואז החברים שלו (כולם ילדים קטנים כולל הוא לפי הקול) עשו לי kick ועכשיו אני מקבל באן ל5 ימים מכל הסרברים של הקהילה.

פשוט בושה וחוסר מקצועיות שאתם נותנים לילדים קטנים כל כך הרבה כוח ומאמינים לכל דבר שהם אומרים בלי לשאול את הצד השני.

פשוט עלוב, סיבת הבאן "vote לא חוקי", כן אבל שהם נותנים לי kick ועושים abuse ומקללים זה בסדר נכון?

ילדים קטנים ואיפוקריטים.
    תסביכי 9 ממ ילדון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי izyo
    תסביכי 9 ממ ילדון?
    תסביכי "עד מתי ילדים בני פחות מ13 ישחקו את המשחק שגם ככה לא מיועד להם מבחינה חוקית והם חושבים שהם מלכים למרות שלשמוע את הקול ציפציף שלהם גורם לי לקבל מיגרנות, אמן שיצאו לשחק החוץ בכדור או משהו בסגנון אבל שלא יפריעו לאנשים טיפה יותר בוגרים לשחק כמו שצריך"...
    אני בהחלט מבין את הכאב הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי haCKet
    תסביכי "עד מתי ילדים בני פחות מ13 ישחקו את המשחק שגם ככה לא מיועד להם מבחינה חוקית והם חושבים שהם מלכים למרות שלשמוע את הקול ציפציף שלהם גורם לי לקבל מיגרנות, אמן שיצאו לשחק החוץ בכדור או משהו בסגנון אבל שלא יפריעו לאנשים טיפה יותר בוגרים לשחק כמו שצריך"...
    אתה מבין שאת אותו טיעון אני יכול לתת גם לאנשים ה"בוגרים" שמשחקים במשחק הזה, ככה שהטענה שלך לא אומרת בעצם שום דבר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי haCKet
    ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול, נא לפתוח את התלונה בתת פורום תלונות.
    שתף ב-Google+

הרשמה