תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    שם המשתמש המתלונן: TinyTomato

שם האדמין: BENjAMiNZ&XASILE

סיבת התלונה: שלום,
    אז היום נכנסתי לשרתי הריטייקס והיה את המפה DE_DUST 2.
    כמו תמיד שאני מקבל spwan בסייט A אני ויש לי פלאש אני זורק לct spawn.
    ופתאום BENjAMiNZ החליט שהוא לקפוץ לct מA סייט **אחרי שזרקתי את הפלאש**.
    BENjAMiNZ לאחר מכן מת וישר שאל:"מי האידיוט שזרק את הפלאש" וישר אמרתי לו שזה אני כי לא חשבתי שהיה שום בעיה ואחרי כמה שניות אני רואה שקיבלתי קיק מהשרת.
    אני נכנס מחדש לשרת וכותב באדמין צאט שאני הולך לפורום להתלונן על מה שהוא עשה כי זה היה אביוז (הייתי אדמין אני יודע מה זה אביוז).
    ובהתחלה הוא אומר יאללה שיהיה לך בכיף תרשום ואף הציע את הלינק לפורום תלונות.
    אחרי כמה דקות שהבנתי שאין לי כבר את הלינק של הפורום ואני לא מוצא את בשום מקום ביקשתי מאותו האדמין את הלינק שהציע לי מקודם את הלינק (BENjAMiNZ) והוא עונה לי בזילזול:"לא אין לי אותו" אמרתי לו שלפי מה שאני יודע כששחקן בשרת מבקש לינק כזה אדמין אמור לתת לי אותו ואז הוא התחיל כזה יש לי בעיה במחשב אני לא יכול תחפש בעצמך (עדיין בזילזול ובהתחכמות) ואומר לי מה נראה לך שכבר יצא מזה משהו?
    לאחר כמה דקות שמצאתי את הלינק המדובר וידעתי את אותו אדמין שאני כותב עליו תלונה בפורום נכנס XASILE לתמונה.
    הוא התחיל לומר:"יאללה חמוד תגיש את בתלונה ותיהיה בשקט" (בזילזול) ולפי מה שאני יודע אין שום חוק שאוסר עליי לדבר בריטייקס.
    אז עניתי לו:"חמוד? וממתי אסור לי לדבר בריטייקס?" ואז הוא ענה:" כן מותר לך לדבר אבל אל תדבר איתנו (האדמינים) אנחנו לא רוצים שתפנה אלינו אם יהיה לך בעיה תפנה בפורום (כל זה כיביכול כדי להגן על BENjAMiNZ) ואז אחרי כמה דקות שואל אותי מה אתה מאיים על אדמין? ואמרתי לו טוב ויצאתי מהשרת לפני יקרה אביוז נוסף.
    אני אישית נפגש עם הרבה סיטואציות כאלה שאדמין מנצל את הגישות שלו וזה הורס לי את חווית המשחק בשרתים.
    אשמח אם תתפלו בזה,
    שבוע נעים לכולם,

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 10/08/2017)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2011
    עיר
    חיפה - העיר האבודה
    מצודד באיתי, הייתי כשהמקרה קרה ואכן הדבר קרה כפי שנאמר.
    לא צודק ולא פיירי מה שנעשה כלפיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.09.2016
    קודם כל לפני שאתה מתחיל לכתוב את התלונה תכתוב אותה מאומתת ולא שקרית דבר ראשון, ועכשיו אני יעבור איתך לתלונה ,
    "יאללה חמוד תגיש את בתלונה ותיהיה בשקט" אל תוציא דברים שלא נאמרו מפה של אנשים אחרים אני אמרתי לך תכנס לפורום תגיש את התלונה ואל תפנה אלינו סתם אם זה לא תלונה או משהו חשוב בשרת כדי לא להפריע לשחקנים שמשחקים בשרת ואז אתה התחלת לדבר לא יפה אבל שתקנו לא רצינו לגרור את זה למקום לא נעים , אף אחד מהאדמינים לא דיבר אלייך בזלזול קיבלת את כל התשובות והכבוד ובפעם הבאה שאתה פותח אשכול תכתוב את האמת ולא לסנן דברים לפי הצורך שלך שיהיה לך יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    עיר
    רחובות
    שלום לך tinytomato
    דבר ראשון שהתחיל הראונד אמרנו אני ועוד אדמין בשם vand1 שהוא היה גם נוכח בסיטואציה שאנחנו קופצים ל ct ולפי מה שאני זוכר ויש לי זיכרון די טוב
    אמרתי לא ליזרוק פלאש לה ct ולא רק זה נתת 2 פלאשים לה ct וזה שאמרתי לך לא לדבר איתי כי אני לא חייב לדבר אתך אלא אם כן היה משהו חריג אתה פשוט ניסתה להתחכם ולשאול שאלות שאפשר לקרוא להם די מטופשות
    נערך לאחרונה על ידי benjaminz; 10.08.2017 בשעה 18:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    שלום כאן מנהל הרייטק,
    קודם כול שני האדמינים ענו לך, ובקשר לקיק יכול להיות שאדמין טיפה מיהר לגבי הקיק ואני אסדר את זה עם האדמין.

דבר שני לפי הגירסא שלך ושל האדמינים ה זה נישמע כאילו אתה באמת מתחכם איתם לגבי הפורום, אדמין לא צריך לתת לך קישור לפורום ובמיוחד לא חייב, ולהמשיך לדבר לגבי הנושא בשרת לאחר שאמרו לך להגיש בקשה בפורום זה טעות שלך.

אני מקווה שזה עונה לך, אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה