תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.04.2016
    עיר
    village
    שרת: 0 CSGO.Vgames.co.il :: Club 7 :: Retakes 3

שם משתמת:
    Tobi
    http://steamcommunity.com/id/tobiisobito/

שם נותן הבאן:
    bennybk

סיבה: מאחר לפרוץ לסייט
    פירוט המקרה:
    ברוב חוצפתו מתגרה בצאט קאמפר ושטויות כאלו......
    ואחרכך אחרי שהוא משחק מלוכלך ופורץ מקומות אחרי שנתיים ואני כותב לו בצאט שהוא קאמפר
    5 שניות אחרכך אני מקבל באן ליום על "מעכב לפרוץ"

נמאס לי מהילדים הקטנים שעושים כל פעם מה שבא להם בסרברים תדעו למי לתת ניהול ניצול פרוע של גישות.

[למען הסר ספק;אין לי מה לריב עם ילדים קטנים בשרתים האלו אני בן 22 ויש לי מספיק שעות כדי ללמד את ה"אדמין" הנל איך לשחק.]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    הבאן שלך ירד עקב חוסר ראיות / אי הבנה מצד האדמין , מתנצל על איי הבנה .
    להבא שאתה פותח תלונה תביא הוכחות כי בלי ראיות אשר מתארות את המקרה במלואו אי אפשר לטפל בתלונה שלך כי אני לא יכול להסתמך על מילים !

אפשר לנעול .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2016
    עיר
    village
    נכתב במקור על ידי Barr-
    הבאן שלך ירד עקב חוסר ראיות / אי הבנה מצד האדמין , מתנצל על איי הבנה .
    להבא שאתה פותח תלונה תביא הוכחות כי בלי ראיות אשר מתארות את המקרה במלואו אי אפשר לטפל בתלונה שלך כי אני לא יכול להסתמך על מילים !

אפשר לנעול .
    בלתי אפשרי להביא הוכחות לבאן שלא ציפית ואני לא מקליט במחשב כל זמן... צריך שהאחראים עליהם יסבירו להם שלא עושים שוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי Toby
    בלתי אפשרי להביא הוכחות לבאן שלא ציפית ואני לא מקליט במחשב כל זמן... צריך שהאחראים עליהם יסבירו להם שלא עושים שוק
    ברור העניין הזה טופל בקפידה רבה האדמין שוחח עם מנהל השרת העניין הזה טופל עד הסוף !
    סמוך עלי הצוות פה עושה הרבה בשביל שלשחקנים יהיה יותר נוח בשרתים ואנחנו משתדלים הרבה שוב מתנצל על אי הבנה .
    אפשר לנעול . יום טוב !
    שתף ב-Google+

הרשמה