תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X) איתמר

שם האדמין: (לדוגמא: Y) Misha

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכנס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) מנצל גישות. טוב היום היינו בחדר פרטי של דולב אני דולב ועוד מלא ילדים היה מלא רעש, בקיצור אני ודולב עברנו לחדר פרטי של תומר לבד כדי לדבר ואז נכנס MISHA ועוד ילד ועשו רעש ודיברו, צעקתי עליהם שיצאו מהחדר כדי שאני ודולב נוכל לדבר ומישה העיף לי קיק מהחדר מבלי שיש לו גישות בחדר הוא Guest (ניצול גישות מספר 1) אחר כך חזרתי לחדר ואמרתי לו מה נראה לך שאתה עושה, איך שאמרתי את זה העיף לי קיק מהסרבר.. הלכתי למתן SQUIRTLE להתלונן הבאתי לו לוגים של הקיקים מישה דיבר איתו וזה ואני ודולב בנתיים מדברים, אחרי איזה 10דקות מישה חוזר לחדר אומר לי איתמר באלך להלשין עליי עוד קצת? אמרתי לו מישה תזכה למצוות בחור טוב אוהב אותך.
    ואז מישה אמר לי שוב טוב לך תתלונן עליי שם לי באן לדקה מהTS עם הסיבה (נאציזם בצ'אט, מבלי שהיה שום נאציזם כן? אפשר לבדוק לוגים) (ניצול גישות מספר 2)
    אחרי שנגמרה הדקה של הבאן אני נכנס לTS אני מגלה שהבאן הוארך ליום שלם, באן על כלום פשוט על כלום, לא עשיתי לו שום דבר. בגלל שהתלוננתי עליו קיבלתי באן ליום מה-TS זה הניצול גישות הכי גדול שאי פעם ראיתי. בקיצור אני עכשיו בבאן ליום בTS על נאציזם בצאט מבלי שעשיתי שום דבר.......

<16:20:26> You were banned for 1 minute(s) from the server by "x Miisha" (נאציזם בצאט)
    : <15:37:44> You were kicked from the server by "x Miisha"
    15:37:35> You were kicked from channel "* Tomer PRV * (z) ^" by "x Miisha"
    <16:14 You are banned temporarily. Reason: "נאציזם בצאט" Try again in 23:48:35

בקיצור טענתי היא ש: 1. קיבלתי קיקים מחדר פרטי שיש לי בו JOIN ולמישה אין גישות לכלום חדר שמותר לי לעשות בו הכל.
    2. הוא העיף לי קיקים מהסרבר על כלום.
    3. קיבלתי באן על נאציזם מבלי שעשיתי שום נאציזם ויש לוגים תבדקו את זה.
    4. הוא אמר לי לך תלשין עליי עוד קצת (אך אין לי תמונה לזה)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 9/8/17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי ItamarBeast; 09.08.2017 בשעה 16:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    הבאן ירד והנושא טופל מול השחקן.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה