תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: יקיר chaboy
    שם האדמין: sexydog צח

סיבת התלונה: מנהל קהילה שעושה דברים אסורים !

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:לפני שלושה ימים

הערות נוספות: לפני שאני אכתוב את זה אני רק רוצה להגיד שאתה משחק כמו ילד קטן נועל את האמת ועורך אותה...
    דמו: אין
    היי, קוראים לי צאבוי ואני הייתי אדמין בשרת הגייל (שנה) וקודמתי לאט לאט לסגן בשרת הפאן ואז למנהל.
    אני פותח את הכל בכוונה כדי שתדעו כולם מה קרה ושהכל בוויגימס עם צח הוא עירבוב אחד גדול.
    אז ככה...
    עשו לאחי סקארם והסקינים היו שלי.. אני נתתי פיבאן לבן אדם שעשה סקארם וביקשתי מההנהלה הגבוהה (צח,מתן) את האייפי של המחשב שלו כדי לעשות לו דידוס.
    מעשה זה היה לא נכון ואני מודה אבל איך שהם הגיבו היה קיצוני ביותר.. ( אני לא יודע לעשות דידוס אני לא יודע מה חשבתי לעצמי זה היה ברגע של משבר)
    צח צרח עלי ואני מדבר צרחות והעלבות והתחיל לקרוא לי בכינויים כמו טיפש, טמבל, מה אתה חושב לעצמך וכו...
    באותו רגע של הצעקות והבלאגן הייתי עם חבר ילדות שלי בשם endy קורן, שהוא היה אדמין במשך שלוש שנים ולאחר מכן קודם למנהל לשבועיים והוא ירד עקב סיכסוכים שגם על זה נדבר.
    קורן שמע את מה שקרה והחליט להתפרץ לשיחה ולזכיר מקרה שקרה בעבר עם xmisha חברו הטוב של צח, וחבר אחד בשם envy שהוא חבר ילדות של קורן.
    במקרה הזה מישה עשה סקארם ל אנבי (לא בשרתים), ולאחר מכן אנבי החזיר לו ועשה לו גם סקראם (לא בשרתים).
    כמובן ש אנבי קיבל פיבאן שמה שמזכיר לי זה אותו מקרה שהיה לי רק שעל מי שעשו סקארם הוא חבר של צח....
    וכמובן ש מישה לא ירד מתפקיד והמשיך את דרכו בקהילה.
    נחזור למקרה שלי, לאחר שצח שמע את קורן מתפרץ הוא דרש לדבר איתו ("תביא לי את החבר הדפוק שלך")
    הם דיברו ביניהם וצח אמר לקורן שהוא מקבל פיבאן על: "הוצאת דיבה על חברי צוות".
    כמובן שניסינו לדבר איתו על זה והוא לא הסכים ורק צעק...
    (שתדעו קורן היה אדמין שלי בשרת הפאן בתקופה הזאת,כן העלתי אותו בפרוטקציות אך כל הפרוצדורה הזאת אושרה על ידי טל מנהל הקלאבים+צח בכבודו ובעצמו)
    לאחר שהוא קיבל פיבאן הבנתי כמה צח עושה מה שבא לו והחלטתי לסיים את דרכי בקהילה ולפרוש.
    הפרישה שלי הייתה קיצונית בכוונה לגרום לכולם להבין מה קורה פה: מה שעשיתי הבאתי פיבאן ל 7 אנשים בשרת וכתבתי הודעה בסקייפ בקבוצות של הפאן, ההודעה
    החלה מספר דברים:
    1. שכל מה שלמדתי שהקהילה עובדת על פרוטקציות
    2.לא להשקיע
    3. הסברתי את עצמי בקטנה

לאחר מכן קיבלתי פיבאן מהשרתים של ויגמיס+מהטים ספיק של csgo.
    לאחר מקרה זה פתחתי אשכול ובאשכול הפנתי את התלונות שלי אל צח כדי שכל השחקנים יראו. כמובן שהאשכול הוסר והמשתמש שלי הורחק לתמיד.

יום למחרת צח שלח מישהו בשביל לדבר איתי ולאיים עלי שאם אני לא אבוא ואדבר איתו המשתמש של אחי הקטן (שלא היה מודע לכל מה שקורה) יהיה בפרם באן
    על סמך העובדה שיש לי גישה למשתמש שלו (מין הסתם אנחנו אחים גרים באותו בית...) ואני יכול להכנס למשתמש שלו ולשחק בשרתים.

הגעתי לטים ספיק משום שאני לא רציתי שאחי יענש על כלום....
    דיברנו ובשיחה קראו כמה דברים מעניינים:
    1. כמובן אייומים מצד צח, שאם אני לא אכתוב אשכול בפורום שאני מצטער וטעיתי הוא יתן לאחי פיבאן ויחסום לי את המחשב דרך האייפי.
    2. איים עלי שיש לו תצלום שלי מודה שאני אמרתי שאני רוצה לעשות דידוס לשחקן שנתן סקארם לאחי...( דידוס זהו דבר פלילי)
    3. לא הפסיק לקלל אותי ולהגיד לי שאני מפגר וכו...
    בהמשך שיחתנו לא הייתה לי ברירה עקב האיומים הנ"ל והייתי חייב לעשות כרצונו.
    פתחתי אשכול בפורום והוא אמר לי מילה במילה מה להגיד.........
    כדי להסתיר את האמת
    שמנהל קהילת cs go ב vgames עושה מה שהוא רוצה !!!

התלונה הזאת היא בשביל שאנשים ידעו את האמת+שיטפלו בצח (שלומי זאת אחריותך, ויורידו אותו)

עוד דבר מעניין בשבילכם ככה
    צח במזמן האחרון התחיל להגיד למנהלי שרתים ללכת לקהילה של יורגיימס ולפרסם את וויגמיס ולעשות שם בעיות !!
    איפה דבר כזה נשמע.... אני בהתחלה אמרתי לא וזה סתם מעשה ילדותי ואתה בתור מנהל אמור להבין את זה, והוא התחיל לרדת עלי
    ולהגיד לי "ליקיר יש עקרונות, יקיר חנון, וכאלא" ובסופו של דבר לא הייתה לי שום ברירה אלא להסכים לבקשתו.
    אוקיי,
    פניתי אל שלומי מנהל הקהילה של vgames באימייל וכעבור חצי שעה קיבלתי הודעה מצח שאחי קיבל פיבאן.
    כמו שאמרתי צח מאיים והנה הוא עשה טעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    עדיין מה זה סקארם ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    סקאם*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    1) קישור לפרופיל של אינבי: http://steamcommunity.com/id/picolo2557334536wdgs/
    שחקן צ'יטר כפי שניתן לראות שהסיטואציה הוסברה לצ'אבוי וחבר שלו ENDY והם הודו בעצמם שלא היה להם מושג מה הסיפור בCSGO והם שמעו את זה ממנו. מי שרוצה פירוט מוזמן לשאול אותי בפרטי. דרך אגב אינבי קיבל הוכחות לזה שהיוזר של מישה נפרץ לתקופה של 3 חודשים. ואינבי ביקש ממישה את הסכין בתוך השרת.

2) הנהלים לשחקנים שמשתמשים בבוטר זה הרחקת אייפי וזה למה אח שלך מקבל באן. בגלל הטעות המפגרת שלך להתעסק בדברים לא חוקיים + בגלל שנתת באן לכל השרת בפרישה שלך (בהשפעה ישירה של החבר שלך). נתתי לך הזדמנות לכתוב אשכול התנצלות וזה יוביל אותי להתחשב באח שלך ואתה כמובן מחליט להמשיך ולפתוח את הפצעים בתלונות מטופשות עלי. אתה מוזמן לעשות עם זה מה שאתה רוצה אתה לא חלק מהקהילה.

3) התצלום של הDDOS ישאר אצלי ואני אבחן את האופציה לפנות למשטרה בנושא. כמובן שאני אעדכן את הקהילות המתחרות בנושא.

4) מה אתה מנסה להגיד פה? רצית לעשות DDOS, ניסית להוציא מההנהלה של VGAMES אייפים של שחקן שלא עשה כלום בשרתים, נתת PBAN לכל השרת שהיית בו, פתחת אשכול בפורום שאתה מקלל אותי ישירות, אתה הודתה שבכלל לא הבנת מי מעליך ובגלל זה פרשת ולא בגלל שום דבר אחר, העלאת חבר בפרוטקציה למי שלא יודע בVGAMES המנהלי שרתים בוחרים את האדמינים ולכן הפרוטקציה היא ישירות שלך ולא שלי או של טל. (נ.ב: בחיים לא ביקש ממני אישור על אנדי לא יודע מאיפה הוא מביא אתה שיט הזה).

בקיצור אתה לא חלק מהקהילה אז על מה התלונה כאן?

שיהיה לך אחלה של שבוע.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 08.08.2017 בשעה 21:25.
    שתף ב-Google+

הרשמה