תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.01.2016
    שם המשתמש המתלונן: Summer^Is^Here

שם האדמין:
    xMiisha (זה מה שרשום ברשימת הבאנים)

סיבת התלונה:
    האדמין נתן לי באן על "
    גורם לאנשים לעשות בעיות בשרת בזמן שאין אדמינים" אני פשוט אמרתי שיש אדמין בשרת ואם מישהו מתכנן לעשות משהו נגד החוקים הוא יקבל באן. הוא נתן לי באן בתוך שניה בלי שום עילה אמיתית.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 08/08/2017

הערות נוספות: לפחות שיזהיר או שיתן הסבר לגיטימי לחבר ששאל אותו על העניין הוא פשוט הגיב ב"תתעסק בעצמך אם אתה לא רוצה באן תשתוק" לחבר ששאל אותו.

דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי LordGimosa; 08.08.2017 בשעה 14:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    פעם הבא שאתה גורם להאנשים בעיות בשרת תחשוב פעמיים אם כדאי לך לעשות את זה, להזרים אנשים לעשות בעיות כדי למצוא את האדמין, ידעת שיש אדמין בשרת, בכל זאת עודדת שחקן לשים שירים, ואז עוד להגביר ? ועוד אתה משקר בתלונה שלך? כולל השקר שחבר שלך אמר לך שאיימתי, אמרתי לו תמשיך לשחק ואל תתעסק בדברים שלא קשורים אליו.
    הבאן שלך לא יורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2016
    תקשיב לא ביקשתי הורדת באן ואם אתה לא רוצה להוריד אותו אין לי בעיה. אני לא שידלתי אף אחד לעשות כלום, אני ציינתי שיש אדמין בשרת ואמרתי לו במפורש שאם הוא ישים שירים הוא יקבל באן. לגבי מה שאמרת לחבר שלי, הוא רשם לי באותה שניה שאתה רשמת לו הוא פשוט העביר לי בדיוק מה שאמרת. אתה רוצה לתת לי באן כי ציינתי שאם מישהו יעבור על החוקים הוא יקבל באן סבבה אבל זה לא נראה לי הגיוני בכלל.

- - - Updated - - -

https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1585496 ויש לי עד למתרחש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    הבאן לא יורד, ולא מתכוון להגיב אך ורק בגלל השקרים שאתה מציין פה.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2016
    איזה שקרים? אתה לא מגיב כי זה היה באן על כלום. מה שאתה עושה מוכיח את הנקודה שלי אני אשאר עם באן לארבע שעות וחוויה לא נעימה בגלל אדמין abusive. אני משחק בvgames כבר תקופה בלי שום הערה משום אדמין אין שום סיבה שאני אשתנה במיוחד שאני יודע שיש אדמין בשרת. תעשה מה שאתה רוצה אבל מקווה שמישהו יבין שיש פה משהו מסריח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    הבאן שלך שונה ליום על השקרים.
    פעם הבא שתגרום לכזאת בעיה בשרת שוב הוא יהיה יותר ארוך.
    יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי LordGimosa
    איזה שקרים? אתה לא מגיב כי זה היה באן על כלום. מה שאתה עושה מוכיח את הנקודה שלי אני אשאר עם באן לארבע שעות וחוויה לא נעימה בגלל אדמין abusive. אני משחק בvgames כבר תקופה בלי שום הערה משום אדמין אין שום סיבה שאני אשתנה במיוחד שאני יודע שיש אדמין בשרת. תעשה מה שאתה רוצה אבל מקווה שמישהו יבין שיש פה משהו מסריח.
    תקרא את ההודעה הראשונה "
    הזרים אנשים לעשות בעיות כדי למצוא את האדמין, ידעת שיש אדמין בשרת, בכל זאת עודדת שחקן לשים שירים, ואז עוד להגביר "
    בכל מקרה לאחר בדיקה רציתם לגלום מי האדמין המחובר בשרת ולכן אמרת לשחקן (בצחוק או לא זה לא משנה) לשים שירים כדי לאתר אותו.

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה