תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    זה המקום של כל חברי הקלאן להציע הצעות ורעיונות למשימות עתידיות. בוני המשימות יכולים לקחת מכאן רעיונות, וגם לשתף פעולה עם השחקנים שמגיבים כאן.

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    יצירת 2/3 אזורים שיש צורך להיתגנבות לתוך שטח/מבנה שבאיזור אחד צריך להיתגנב ולגנוב מידע מתוך מחשב שיהיה צורך להעביר את המידע לצוות שנמצא באיזור האחר כדי להשביט פצצה/נשק כימי(נשק כימי יהיה ניתן לשלב את הסקריפט שרז הכין)

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    בקצרה

תוציאו מהמערכת הרפואית את הPAKים ושבמקום תהיה דרך לתקן רגליים (ולא להחזיר אותו לבסיס וכאלה אלא במקרה הכי גרוע ברכב רפואי (אם היו צריכים להחזיר אותי עד הבסיס אז באותו רגע שאני חושד שאני עם רגל שבורה אני אישית הייתי שוקל ללחוץ אסקייפ ולעשות ריספון)

פחות בקצרה

כבר זמן רב אני מתבאס מהעובדה שהPAK הוא כמו תרופת מרפא קסומה.
    אך מאחר והPAK הוא הדרך היחידה לתקן רגליים שבורות הPAK תחת שימוש מאוד כבד בין החובשים
    אם הייתה דרך אולי להגביל את ההשפעה של הPAK ככה שהוא מתקן רק רגליים או תחליף מלא לחפץ, אולי סד (splint)

OFF TOPIC

אני שמח לאיפה שהקלאן מתקדם בזמן האחרון ואני ממליץ לכל מי שיש לו דעה הכי קטנה על איך אפשר לשפר שיפתח את הפה שלו ויחלוק את דעתו

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    הצעה לקטע במשימה

עשינו בעבר שימוש בEntranching Tool
    אם כבר אולי אפשר לקחת את זה צעד אחד יותר רחוק בכך שנקים מין פילבוקס כזה כחלק ממשימה בידיעה שהולכים לבצע על הקלאן מתקפה. אולי אפשר להביא עם מסוק חפץ שכאשר עושים איתו אינטרקציה הוא בונה את עצמו למבנה שאפשר להגן ולהתבצר עליו/בו

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Hirokashi
    הצעה לקטע במשימה

עשינו בעבר שימוש בEntranching Tool
    אם כבר אולי אפשר לקחת את זה צעד אחד יותר רחוק בכך שנקים מין פילבוקס כזה כחלק ממשימה בידיעה שהולכים לבצע על הקלאן מתקפה. אולי אפשר להביא עם מסוק חפץ שכאשר עושים איתו אינטרקציה הוא בונה את עצמו למבנה שאפשר להגן ולהתבצר עליו/בו
    אהבתי, אבדוק איך אפשר ליישם את זה. לא מבטיח שיהיה אפשר לבנות אותם בלייב. אולי יהיה אפשר להכניס שלב בהכנה למשימה שאתם מתכננים איך ייראה הקו.

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    אפשר אולי ליצור משימה אם יש מפה שיהיה מבנה שכבר קיים זה יכול לעזור יותר אפילו שיש כור גרעיני שצריך לפלוש אליו כדי למנוע שיגור טיל או משהו בסיגנון

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shaked581
    אפשר אולי ליצור משימה אם יש מפה שיהיה מבנה שכבר קיים זה יכול לעזור יותר אפילו שיש כור גרעיני שצריך לפלוש אליו כדי למנוע שיגור טיל או משהו בסיגנון
    לפי מה שאני זוכר מהכור עצמו לא משגרים את הטילים , אבל נבדוק אופציות לכלול כור באחת מהמשימות.

הרשמה