תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.01.2017
    עיר
    דימונה פרופאגנדה
    בואו נתחיל באדמינים האדמינים הכי כושלים שראיתי בחיים שלי נותנים באן על כל דבר בלי לברר בלי כלום לא יודעים לשחק RP ולא שיחקו RP בחיים שלהם לפי מה שאני רואה כי הם אפילו לא יודעים מה זה NLR
    פעם אחת נכנסתי לשרת והייתי עם נשק ואז שוטר רדף אחריי אמרתי לשוטר תתרחק או שאני הורג אותך הוא עדין המשיך להתקרב אליי אז הרגתי אותו פתאום SPECIAL בא אליי דופק לי למה הרגתה אותו סתם אמרתי לו הוא בא לעצור אותי ואמרתי לו להתרחק הוא אמר לי אתה לא תחליט מי בא להרוג אותך ואתה לא תהרוג פה אנשים ואז דפק לי באן פשוט לא להאמין שיש אדמינים כאלה כושלים בקהילה מוצלחת כמו שלכם חשבתי שזה הקהילה המתחרה ההכי גרועה שראיתי בחיים שלי וגם מריחואנה דפק לי באן בגלל שאמרתי לו סתום תפה מטומטם ב RP זה מכוון לשחקן ולא לאדמין וגם בכללי הוא משגע תשכל כל הזמן + דפק לי פריצה על ידי זה שהוא נכנס לתוך הבית שפרצתי אליו והרגתי אותו ואז הוא השתגר אליי עוד פעם אמר לי קטניה למה אתה הורג סתם אני אומר לו אני פורץ מה הורג סתם ואז הוא הרג אותי עם הסכין ולא הצלחתי לקחת כלום בפריצה יפה יפה גם בכללי הוא תמיד משגע תשכל לא מטפל בשום תלונה שאני שולח באדמין צאט ותמיד בכל ישיבה של אדמין הוא משגע תשכל וחוזר על אותם דברים עוד פעם כנראה הוא מטריל כל הזמן בישבות כי אין לו כוח או שיש איזה שהי בעיה חמורה בראש עכשיו אני יגיד לכם בקצרה

אדמינים גרועים רצח שאין להם מושג ב RP + נותנים באנים על כלום בלי לברר אפילו

אין חוקים ברורים

אני ממליץ לכם להעיף את כל האדמינים הכושלים האלה + להחליף תמנהל שרת שמעלה אותם ופשוט לעלות אותי כי לי יש ממש ממש מלא ניסיון ב RP ואני יודע איך לשחק RP כי יש לי 900+ שעות של RP ואני יעשה תשרת הכי מוצלח בישראל עם חוקים ברורים + אדמינים טובים רצח גם עם ניסיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    ערב טוב קטניה,
    אני לא מבין מה אתה חושב שיצא מתלונה שאתה מדבר ככה לאדמינים + על השרת.
    בגלל הדיבור המלוכך שלך אנחנו לא נתייחס לתלונה שלך ברצינות והיא פשוט תיסגר, פעם הבאה שתירצה להתלונן על השרת או האדמינים תפתח אשכול כמו שצריך ולא בזלזול מוחלט כמו מה שרשמת פה.
    אפשר לנעול.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2017
    עיר
    דימונה פרופאגנדה
    נכתב במקור על ידי HowDeep
    ערב טוב קטניה,
    אני לא מבין מה אתה חושב שיצא מתלונה שאתה מדבר ככה לאדמינים + על השרת.
    בגלל הדיבור המלוכך שלך אנחנו לא נתייחס לתלונה שלך ברצינות והיא פשוט תיסגר, פעם הבאה שתירצה להתלונן על השרת או האדמינים תפתח אשכול כמו שצריך ולא בזלזול מוחלט כמו מה שרשמת פה.
    אפשר לנעול.
    אני מדבר ככה על אדמינים שהורסים תשרת והורסים תחוויה לכל השחקנים אני חושב שלא רק שצריכים להוריד אותם מאדמינים גם צריכים לתת להם באן לשבוע על הריסת השרת. אם לא היה אכפת לי מהשרת ומהשחקנים לא הייתי פותח שום תלונה. אני עכשיו מבואס רצח שיש אדמינים כמוהם שהרסו לי את החוויה לגמרי ועכשיו אני לא רוצה להכנס בכלל לשרת אני לא יכול לבוא ולפתוח תלונה רגועה כתבתי את זה מעצבים ואני מצפה שתבינו שממש נפגעתי מהאדמינים שלא מטפלים בכלום ומזלזלים בכל תלונה + נותנים באנים על כלום אני מצפה שתבינו שהייתי בעצבים ותתייחסו לזה ברצינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי katanYa1
    אני מדבר ככה על אדמינים שהורסים תשרת והורסים תחוויה לכל השחקנים אני חושב שלא רק שצריכים להוריד אותם מאדמינים גם צריכים לתת להם באן לשבוע על הריסת השרת. אם לא היה אכפת לי מהשרת ומהשחקנים לא הייתי פותח שום תלונה. אני עכשיו מבואס רצח שיש אדמינים כמוהם שהרסו לי את החוויה לגמרי ועכשיו אני לא רוצה להכנס בכלל לשרת אני לא יכול לבוא ולפתוח תלונה רגועה כתבתי את זה מעצבים ואני מצפה שתבינו שממש נפגעתי מהאדמינים שלא מטפלים בכלום ומזלזלים בכל תלונה + נותנים באנים על כלום אני מצפה שתבינו שהייתי בעצבים ותתייחסו לזה ברצינות.
    אתה צריך להבין שזה לא הRP שאתה מכיר, זה RP חדש ואחר עם חוקים אחרים...
    בכל מצב דבר איתי בחברים בסטים הפורום הזה קשוח לך נראלי.
    שתף ב-Google+

הרשמה