תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.07.2017
    שם המשתמש המתלונן: Psycho

שם האדמין:Hazizi

סיבת התלונה: קיבלתי מיוט על כך שהתערבתי בנושא דיון כשבתאכלס אסור להתערב בעונשים אבל כשסתם מדברים ניראלי שמותר לא?
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:7.8.17

הערות נוספות:נותן מיוטים עושה גאגים כשאומרים לו שהוא עובר מפות לאט ומחשיב אתזה כהעלבת אדמין עושה לא נעט אביוזים כלפי שחקנים ואוהב להזכיר שמות פרטים של שחקנים נ.ב בקושי יודע אנגלית LOL

דמו:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    אוקיי בוא נתחיל מההתחלה דבר ראשון אני הזהרתי אותך מספר פעמים לא להתערב בעיניניים שלא שלך אתה המשכת קיבלת מיוט עכשיו נתתי 2 גגים לילדים שפשוט ממשיכים להעליב אדמינים ולקלל בצאט המיוטים שכולם קיבלו זה פשוט שהם מתערבים בעניינים שלא שלהם והם מתחכמים
    כל גג או מיוט שמישהו קיבל לא ירד
    נערך לאחרונה על ידי supermodnow; 07.08.2017 בשעה 16:28.
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2017
    נכתב במקור על ידי supermodnow
    אוקיי בוא נתחיל מההתחלה דבר ראשון אני הזהרתי אותך מספר פעמים לא להתערב בעיניניים שלא שלך אתה המשכת קיבלת מיוט עכשיו נתתי 2 גגים לילדים שפשוט ממשיכים להעליב אדמינים ולקלל בצאט המיוטים שכולם קיבלו זה פשוט שהם מתערבים בעניינים שלא שלהם והם מתחכמים
    אפשר לנעול
    כנראה אתה לא מבין אבל מותר לדבר ומותר להתערב בכל נושא שיחה שיש חוץ מעונשים מוזמן לשאול את המנהלים שלך

- - - Updated - - -

אפשר לנעול
    וזה שאמרו לך שאתה עובר מפה לאט זה לא העלבה זה מיוט לא מוצדק גם כן ממוזמן לאול את ההנהל שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    השחקנים האלה קיבלו גג מוצדק בגלל שהם קיללו התחכמו והתגרו והגגים האלה לא נתונים לדיון והם לא ירדו כי הם מוצדקים לגמרי
    נערך לאחרונה על ידי supermodnow; 07.08.2017 בשעה 16:37.
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2017
    לא קיבלו גג על זה שאמרו שאני עובר לאט את המפה אני אומר שפשוט אין לי כוח להמשיך במריבה ומתחילים לכתוב עלק איך כוח אתה זה שעושה רע לכולנו
    אתה אפילו לא מצליח לקורא? מישהו דיבר על גגים?
    אני ממליץ לך ללמוד קודם לקרוא טקסט להבין את הנושא המדובר ואז להגיב ולא סתם להגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    "קיבלתי מיוט על כך שהתערבתי בנושא דיון כשבתאכלס אסור להתערב בעונשים אבל כשסתם מדברים ניראלי שמותר לא?"
    בסיבת התלונה אתה מודה במה שעשית ולמה המיוט שלך היה מוצדק כתוב בחוקים שאסור להתערב ועוד יותר הזהרתי אותך כבר כמה פעמים היית אמור לדעת כבר
    נערך לאחרונה על ידי supermodnow; 07.08.2017 בשעה 16:44.
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2017
    "קיבלתי מיוט על כך שהתערבתי בנושא דיון כשבתאכלס אסור להתערב בעונשים אבל כשסתם מדברים ניראלי שמותר לא?"
    בסיבת התלונה אתה מודה במה שעשית ולמה המיוט שלך היה מוצדק כתוב בחוקים שאסור להתערב ועוד יותר הזהרתי אותך כבר כמה פעמים היית אמור לדעת כבר
    אתה אםילו לא מבין מה אתה רושם? רשמתי שלא התערבתי באף עונש ושסתם התערבתי בנושא כשלשהו למקרה שהמוח שלך אינינו יכול לקבל קצת מידע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי yuritheg
    אתה אםילו לא מבין מה אתה רושם? רשמתי שלא התערבתי באף עונש ושסתם התערבתי בנושא כשלשהו למקרה שהמוח שלך אינינו יכול לקבל קצת מידע
    יורי אני רואה שאתה קצת נסער אבל בסך הכל המיוט שקיבלת מוצדק אתה בדרך כלל מתערב וכולם עושים את זה לפעמים וזה בסדר אבל אתה חייב להבין זה שאתה אומר שאתה לא התערבת במשהו שלא קשור אליך בזמן שאתה מתערב בכל מיוט וכל דבר שאדמין עושה אתה מרגיש את הצורך לתשאל אותו זה לא משהו נורמטיבי שצריך לקרות אתה יכול לדבר עם האדמין במסגרת פרטית שבה תסביר לו מה לדעתך לא בסדר בדרך שהוא מתנהל
    והאדמין יקח את זה לתשומת ליבו אבל לנסות לצאת צודק מול כל השרת זו לא הדרך אני מקווה שתלמד לפעם הבאה שלכל דבר יש זמן ומקום ואתה בחרת בזמן גרוע ומקום עוד יותר גרוע.
    נערך לאחרונה על ידי supermodnow; 07.08.2017 בשעה 16:57.
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום יורי ,
    אתה קיבלת מיוט בשרת על כך שהתערבת בעניינים של אדמין אחרי שהייתי בשרת ואמרתי לך לא
    אם יש לך עוד שאלות תדבר איתי על זה בסטים
    אפשר לנעול
    ספוילר:
    אחד הגברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2017
    נכתב במקור על ידי Shirkann
    שלום יורי ,
    אתה קיבלת מיוט בשרת על כך שהתערבת בעניינים של אדמין אחרי שהייתי בשרת ואמרתי לך לא
    אם יש לך עוד שאלות תדבר איתי על זה בסטים
    אפשר לנעול
    ממש לא לא התערבתי בשום דבר של האדמין הוא אמר לאחד השחקנים לשחק מהר יותר ואני אמרתי לו שככה הוא משחק מה אפשר לעשות בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אין צורך להמשיך ולגרור את האשכול לספאם, קיבלת תשובה ממנהל השרת ומהאדמין ואין הוכחות המחזקות את טענותיך ולכן האשכול ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה