תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    אז אדמין בשם שושנה או שושי לא זוכר בדיוק הביא לי קיק על זה שאמרתי לו שהRS כבר התעייף מימנו , חשבתי שהוא יקח את זה בהומור אבל הוא לא , סבבה .
    בדיוק נגמר המפה אז נכנסתי ישר וזה עבר למיראג , הוא אומר לי אני שמח שאתה פוגע בריטייק וחבר שלו שאני לא זוכר תשם קרא לי חצוף בצאט , אמרתי לו תודה ( על זה שהוא שמח בשבילי ) וראונד אחרי זה אחרי שלא אמרתי לו מילה ולא לחבר שלו פשוט קיבלתי באן , מדובר בשרת retake 3 , אני יהיה שמח לשמוע למה קיבלתי באן משושי \ שושנה .
    *ערכתי כי אני לא בטוח בדיוק ששושנה \ שושי הוא האדמין אולי זה היה חבר שלו .*
    הבנתי שאפשר לבדוק את סיבת הבן ומי הביא אז האדמין שהביא הוא XASILE והסיבה שהתגרתי באדמין , לא מעניין אותי שהבאן הוא רק לשעה אני רוצה לדעת למה בנוסף לקיק קיבלתי באן ראונד אחרי המפה החדשה למרות שלא דיברתי מילה עם שושנה .
    נערך לאחרונה על ידי v1Ew; 06.08.2017 בשעה 22:10.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    שלום אני סגן מנהל הריטייק,
    שקיבלת את הבאן הייתי נוכח בשרת, ואתה התגרת ב XASILE למרות שהוא אזהיר אותך ואתה המשכת לרשום כל מיני שטויות בצאט.
    לגבי הקיק אתה עיכבת מספר ראונדים והוא הביא לך קיק מה שנכון לעשות.
    נערך לאחרונה על ידי Roskiy; 06.08.2017 בשעה 22:52.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    נכתב במקור על ידי Roskiy
    שקיבלת את הבאן הייתי נוכח בשרת, ואתה התגרת ב XASILE למרות שהוא אזהיר אותך ואתה המשכת לרשום כל מיני שטויות בצאט.
    אז אני מבין שהמנהלים בקהילה הזאת שקרנים , הייתי צריך להקליט את כל מה שקרה שם , לא רשמתי שטויות בצאט ולא אמרתי מילה לXASILE , לא עיקבתי שום ראונד קיבלתי קיק שהמפה כבר נגמרה , ולא קיבלתי שום אזהרה מXASILE .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    בסיבה לקיק הוא פשוט רשם לי K? , לא עיכבתי שום ראונד שיחקתי כמו שאני משחק תמיד ובחיים לא קיבלתי קיק בשרתים של VGAMES .

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Roskiy
    ורגע זה שהוא אמר לי שהוא שמח בשבילי שאני פוגע רק בריטייק זה לא התגרות ( שושנה ) ? נו באמת אני לא מפגר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    דבר ראשון: האדמין שושנה זה XASILE והוא נתן לך באן על התגרות באדמין, והוא לא אמר לך שאתה פוגע רק ברייטק, הוא ענה לך אחרי שאמרת לו "למה אתה עצבני" הוא אמר שזה רק רייטק והוא לא עצבני. הקיק שקיבלת היה בגלל שעיכבת ראונדים.

דבר שני: כשאתה מגיש תלונה בקשר לבאן יש טופס מסוים ש איתו מגשים בקשה, פעם הבאה בבקשה להשתמש בו.

דבר שלישי: יכול להיות ש האדמין רשם בטעות בסיבה K?, ויכול להיות שהוא כן התגרה וגם אם לא אני עדיין אדבר איתו לגבי התנהגות.

אני מקווה שהסברתי הכול.

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי ENVYYYYYY; 07.08.2017 בשעה 20:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה ממנהל השרת.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה