תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    שלום אני רוצה לקנות מחשב חדש, בעיקר בשביל לשחק ב CS GO
    המפרט של ההצעה שקיבלתי מהחנות הוא :
    מעבד I5 7400
    זיכרון G8 DBR4
    כרטיס מסך מובנה Intel graphics 1GB DVI,VGA
    מה דעתכם ? המשחק ירוץ כמו שצריך עם 200 FPS ?
    מה הייתם משנים\משדרגים ?
    תודה מראש

הצטרף בתאריך
    25.10.2016
    עיר
    תל אביב
    חחחחחחחחח
    אני פיפי

- - - Updated - - -

https://ksp.co.il/?uin=15890&select=.269..397.
    תהנה
    מחשב שיריץ לך כמעט כול משחק שקיים היום
    למרות שאני בניתי מחשב מחלקים שהזמנתי שזה הכי זול והכי טוב
    אבל לא נראלי שאתה בן אדם כזה:&
    hf

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    מה ההבדל בין מה שאתה שלחת לבין מה שאני הצגתי ?
    כי ההצעה שקיבלתי מהחנות נמוכה בהרבה...
    הפואנטה זה לא לקנות מחשב שיריץ לי כל משחק, אני משחק רק בGO, לא עוזר לי מחשב שיריץ כל משחק שקיים היום
    נערך לאחרונה על ידי niminiminim; 06.08.2017 בשעה 14:25.

הצטרף בתאריך
    25.10.2016
    עיר
    תל אביב
    lel אתה קונה מחשב למשחק אחד
    חחחחחחחחחחחחח עוד יותר פיפי
    חחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    אתה יכול להפסיק להיות פיפי לשנייה ולענות כמו בן אדם, במקרה אין לי הרבה זמן להיות על המחשב כי אני גר לבד ואני עובד ולומד אז ברגעים שיש לי זמן אני רוצה להנות קצת מGO בגלל זה לא חשוב לי לקנות מחשב שיריץ את כל המשחקים.
    יכול להיות שהמצב עדיין לא ברור לך כי בדרכלל אמא שלך משלמת על המחשבים שאתה רוצה ואין לך הערכה אמיתית לכסף והרבה מאוד זמן פנוי אז אתה יכול לשחק בכל המשחקים בעולם, אז או שתענה ברצינות או שתגיע לגיל 25, תתבגר ותדבר איתי.

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    תקשיב, לא משנה מה תעשה, אתה חייב כרטיס מסך, המובנה לא מספיק חזק בשביל להריץ את המשחק המקולל הזה, אתה תתקע עם בערך 50FPS, מניסיון אישי כי לי יש מעבד דומה ובדקתי, אפילו כרטיס מסך ב300 שקל יעשה את העבודה, המעבד עצמו בסדר גמור, תשקול להוסיף כ.מסך טוב שיחזיק להרבה זמן, רצוי עם 4GB, לכל מצב שתרצה משהו שדורש טיפה יותר מCS, הראם בסדר גמור ולא תצטרך יותר.
    עצה אישית שלי, תחפש בnewegg international כרטיס מסך - רצוי 1050TI ולא הרגיל (הפער במחיר ביניהם זניח והTI משמעותית יותר חזק) שיעלה לך כולל משלוח לכל היותר 650 שקל והוא יחזיק לך הרבה מאוד זמן (משלוח יקח בסביבות השבוע וחצי גג שבועיים). הבעיה היחידה היא שתצטרך להרכיב אותו לבד וגם זה עסק שלי 10 דקות.

הצטרף בתאריך
    25.05.2012
    נכתב במקור על ידי niminiminim
    אתה יכול להפסיק להיות פיפי לשנייה ולענות כמו בן אדם, במקרה אין לי הרבה זמן להיות על המחשב כי אני גר לבד ואני עובד ולומד אז ברגעים שיש לי זמן אני רוצה להנות קצת מGO בגלל זה לא חשוב לי לקנות מחשב שיריץ את כל המשחקים.
    יכול להיות שהמצב עדיין לא ברור לך כי בדרכלל אמא שלך משלמת על המחשבים שאתה רוצה ואין לך הערכה אמיתית לכסף והרבה מאוד זמן פנוי אז אתה יכול לשחק בכל המשחקים בעולם, אז או שתענה ברצינות או שתגיע לגיל 25, תתבגר ותדבר איתי.
    הכרטיס מסך שהצעת הוא על הפנים
    אתה צריך מינימום GTX750TI כדי להריץ את המשחק יפה
    במקרה GTX1050TI הוא באותו מחיר או אפילו יותר גבוהה בקצת אבל הביצועים שהוא נותן הם יותר טובים בהרבה מGTX750TI
    בגלל זה עדיף לך ללכת על GTX1050TI ולהריץ את המשחק על 300+

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    נכנסתי לאתר שנתת לי ויש שם הרבה כרטיסי מסך עם הכותר 1050TI, יש מצב לקישור לכרטיס מסך ספציפי ?
    ותודה על העזרה

הצטרף בתאריך
    25.05.2012
    נכתב במקור על ידי niminiminim
    נכנסתי לאתר שנתת לי ויש שם הרבה כרטיסי מסך עם הכותר 1050TI, יש מצב לקישור לכרטיס מסך ספציפי ?
    ותודה על העזרה
    https://ksp.co.il/?uin=36416 זה לא TI
    https://ksp.co.il/?uin=35999 זה TI
    תחליט מה נוח לך מבחינת מחיר

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    תודה רבה חבר'ה עזרתם לי מאוד, קיבלתי תשובות אפשר לנעול

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה