תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שם המשתמש המתלונן: Fielding

שם האדמין: Suboofer

סיבת התלונה: ניצול גישות חזק מאוד, אחרי שמעל שבוע הוא הביא לי באן גם מהטיםספיק וגם מהSOURCE אמרתי לו "HI KID" והוא הביא לי באן על התגרות ליום אני לא מבין מה זה? הוא מונע ממני לבצע את כל הדברים שאני רוצה בטימספיק זה לא קשור בכלל לפיקאפים לא מדבר על זה עכשיו למרות ששם הוא גם ניצל מה הוא חושב שהוא עושה מה שבא לו? הינה עוד הוכחה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 5/8/17 עכשיו

הערות נוספות: ממליץ מאוד להגיד לו לרדת למה הוא עף הרבה עם הניצול גישות שלו

דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום Fielding .
    1. ככה בוא נתחיל מזה שאתה לא מציג כאן שום הוכחה חוץ screenshot שגם הוא לא כלכך עוזר .
    2. שאתה פותח תלונה אתה פותח אותה בצורה מסודרת עם הוכחות לכל מקרה כמו רקורד או משהו שיוכל לתאר את המצב שקרה במלואו .
    3. עד משהו עם אתה רוצה שיענו לך ברצינות תכבד את מי שאתה רושם עליו את התלונה .
    4. לגבי ההמלצות שלך אני רק אומר שהמלצות שלך הם ממש לא הולמות את התלונה ולהבא תשמור אותם לעצמך !
    5. את הבאן שלך קיבלת בצדק אתה מחסיר פרטים דיברת לא יפה למנהל שרת קראת לו אביוסר עוד לפני הבאן שלך , בנוסף לכך אתה גם המשכת לדבר לא יפה לחברי צוות נוספים ולאיים עליהם שירדו להם הגישות וזה חלק מהבאן שלך ומהסיבה שקיבלת אותו !

לסיכום הבאן שלך מוצדק תלמד להתנהג אני לא רואה סיבה למה שלא תקבל באן עם דיברת לא יפה ואיימת על חברי צוות !
    להבא תלמד להתנהג יפה שלא תגיע למצב של באן גם בטימספיק וגם בסורס באן .

נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 05.08.2017 בשעה 19:04.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום Fielding,
    קודם כל תודה לבר על ההסבר.

אתה כנראה לא מבין מה עשית לא נכון ולמה קיבלת את הבאן הראשון שלך לשבוע אז אני אסביר לך,
    קיבלת את הבאן שלך בגלל שניצלת גישות ודיברת בצורה לא יפה ובזלזול כלפיי למרות אזהרות רבות ממני אלייך.

לאחר שחזרת מהבאן שקיבלת, רשמת לי בטים ספיק HI KID , ועניתי לך שאני ממליץ לך להרגע עם ההתנהגות הזאת כי זה יהיה חבל בשבילך.
    לאחר מכן המשכת לרשום את הדברים שבגללם קיבלת את הבאן הקודם שלך, מה שאומר שלא למדת את הטעויות שלך ולמרות שחזרת מבאן ארוך אתה ממשיך עם ההתנהגות השלילית והלא מכבדת הזאת.
    כמו שבר אמר, החסרת המון פרטים בתלונה הזאת וה"הוכחה" שהבאת לא עוזרת בכלום.
    הבאן מוצדק ב100% והוא לא יירד .
    בנוסף לכך, אם תמשיך עם הגישה הזאת שתחזור מהבאן, אתה תיענש בצורה יותר חמורה.
    השחקן קיבל תשובה, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה