תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.04.2016
    שם המשתמש המתלונן:OYC

שם האדמין: MELEH

סיבת התלונה: לא מתלוננן כדי שהוא יקבל עונש או משהו מתלונן רק שהאדמין ילמד תטעות לא באתי לעשות משהו רע כאילו רוב האדמינים היו באים בגישה לך תתלונן אני כאילו באמת רוצה להפסיק את זה.
    מקרה : באתי התחיל ראונד בשרת הגייל אמרו לרדת לעיגול מלמעלה ישר למטה היו איתה עוד 5 אנשים אמרתי לו שהוא הרג רק אותי וזה פרוטקציות בא אליי לך תתלונן. לא משהו רע ניראלי אדמין אחלה גבר. אבל כאילו קצת היחס.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 4.8.17

הערות נוספות: אין.

סרטון / הוחכה : https://youtu.be/-ZEWfuWDOpQ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי oyc,

כמו שניתן לראות בסרטון ניסיתי להרוג את הטרור האחרים עם ה Deagle כי הייתי צריך לעשות cycle לכדורים ב AWP ופחדתי שאני לא אספיק להרוג את כולם (מי שבמדרגות) ללא הצלחה (ניתן לראות שביקשתי מהסיטי עזרה "תעזרו לי להרוג את מי שבמדרגות")

היחס שקיבלת ממני נבע מכמה דברים;

1. האשמת אותי שהרגתי אותך סתם בכך שרשמת פריקיל, למה זה טוב?, היית צריך להיענש על כך ובמקום להגיד תודה אתה מאשים אותי.

2. מתלונן סתם על פרוטקציות, ("5 אנשים ירדו, רק אותי הרגת", "סבבה אז פרוטקציה") מה אתה מצפה שאני יעשה, ניסיתי להרוג גם אותם..לא הצלחתי.

אם כולם יעשו ביהופ בתחילת הראונד ואני אצליח להרוג אחד, זה פרוטקציה?

הדברים הנ"ל גרמו לי לאווירה מקוממת שבגללה היחס הלא נאות שעליו אני מצטער.

לסיכום,
    לאחרונה הרבה מאוד שחקנים מתלוננים סתם על פרוטקציות ומצביעים באצבע מאשימה לכיוון האדמינים בשרת, זו דוגמה לכך שזה לא באמת קורה.

דרך אגב, אשמח שתראה גם את הכמה שניות שאחרי הרקורד.

הרקורד רק מחזק את הטענה שלי, אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 04.08.2017 בשעה 00:58.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מהאדמין.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה