תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  02.08.2017
  הודעות
  1
  שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Zpower
  http://steamcommunity.com/id/alternativemind/

  קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=zpower#14461
  שם האדמין שנתן את הבאן: xMiisha
  סיבת הבאן: Vac Banned


  התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 7/7/17


  הערות נוספות:
  הבקשת הורדת באן היא לסדרת באנים (כמה משתמשים שקיבלו באן בעקבות הואק), במשתמש למעלה, השתמשתי בסקין ציינגר על בסיס קבוע, הכנתי את המשתמש כי ידעתי את הסכנות של סקין ציינגר והייתי מוכן לקבל שם באן. בלילה לפני שקיבלתי באן השארתי את הסיאס פתוח בלילה עם הסקין ציינגר, ובגלל עדכון לסיאס (לאנטי ציט), קיבלתי באן. הבאן קושר למיין שלי (כי כמו דביל שמתי לשניהם את אותו מספר טלפון) וקיבלתי באן גם במיין. איתרתם את כל הבאנים והמשתמשים האחרים ונתתם להם באן.
  אני מבין שזה היה לפני חודש, וברמת העיקרון לא מגיע לי הורדת באן על משהו שקרה לפני כולה חודש, אבל הבאן נגרם בגלל שימוש בסקין ציינגר, שאני מבין שזה אסור אבל זה לא WH או Aimbot, אני מתנצל על השימוש שלי בסקין ציינגר ואני מבין לגמרי שזה לא בסדר שהשתמשתי אבל זה היה בעבר. אני מאוד רוצה לחזור לשחק בקהילה ולכן אני מבקש הורדת באן.
  לגבי הבלאק ליסט שיש לי מלפני שנה, הבלאק ליסט נגרם בגלל חשבון שמכרתי למישהו שהשתמש בו לציטים (קישור למשתמש). אם אתם צריכים הוכחה לזה שמכרתי לו את המשתמש אני יכול לנסות לחפש את זה.. אבל בכל מקרה אני באמת מצטער על זה שהשתמשתי בסקין ציינגר ואני ממש רוצה לחזור לשחק בקהילה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  26.10.2012
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  1,622
  שלום ,
  אני מכיר אותך כשחקן בקהילה הרבה זמן וצר לי על הבאן שקיבלת. הבאן לא יכול לרדת מכיוון שאין לנו דרך לדעת מה סיבת הVAC ואם נוריד לך הדבר לא יהיה הוגן מבחינת שחקנים אחרים שגם הם בVAC ולא ידוע מה מקורו.
  לצערי כרגע הבאן לא יורד ניתן לערער על הבאן לאחר 7 חודשים של הרחקה במידה ולא נתפסת על VAC נוסף או עקפת את הבאן.
  נעול.
  שתף ב-Google+

הרשמה