תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    לפני יומיים נכנסתי לשרת הייתי סיטי ואמרתי מילה בדיי והביאו מיוט לסיטי

ועכשיו אני נכנס אני רואה דיי ויש מישהו שר ילד קטן ואדמינים אומרים לו איזה שיר לשיר ולא נותנים מיוט סיטי
    כמו שנתנו לי ותמיד נותנים בדיי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    הי
    לא יודע מי נתן את המיוט לסיטי (או בכלל מה קרה) כשאתה היית בשרת ולכן לא אוכל לטפל בזה, בלי להתחשב בעובדה שכל מקרה לגופו ויקבל יחס שונה. אני אישת נותן מיוט לסיטי כאשר יותר מ2 סיטי מדברים ביחד ובמקרה הזה רק ליאב דיבר.

בהקשר לשחק Liav ששר שירים בזמן הדיי: אז ככה, כידוע, קיימת מערכת המנגנת שירים בזמן הדיי והשיר שהיא שמה לא היה תואם לקריטריונים. השיר הוכנס הוכנס ע"י אדמין לליסט (כמובן שהאדמין יטופל) ואני אישית מנסה להוציא אותו מהרשימה מהיום בבוקר ללא הצלחה (טעות שלי).

לעניינינו; אני, כתוצאה מכך, ביטלתי את המוזיקה בעקבות תלונות של שחקנים עליה ונוצרה אווירה משעממת בשרת בזמן הדיי (שכולם מתקמפרים, מדברים בטימספיק עם הגאנג שלהם ולא נוצרת כל כך אינטראקציה בין השחקנים). אחר כך, ליאב\Liav (ילד קטן וחדש בשרת שההודעות שנראות בסקרינשוט הם הודעות טרול שגרמו לו להיעלב ולצאת מהשרת בשלב מסויים) שאל אותי עם הוא יכול להחליף את המוזיקה ולשיר בעצמו, אני הסכמתי ונתתי לו לשיר לאורך הדיי, שאר השחקנים התלהבו וצחקו ואף אחד לא התלונן (עד לרגע מסויים שבו פנו אליי ובמיידית
    הפסקתי את ליאב ואמרתי לו להפסיק לשיר, והוא הפסיק).

תבין, אני רק מנסה לעשות אווירה של כיף בשרת ולגרום לשחקנים להינות בשרת [במיוחד אחרי תלונות מרובות על האווירה הלא כיפית שנוצרה בשרת שנגרמת על ידי האדמינים] ומנסה להוכיח ולשנות את המחשבה על האדמינים והחוקים בשרת. (גם למי שאחר כך קורא לי לטימספיק ומכפיש אותי)

יום טוב, MELEH

-----------------------------------------------------נערך-------------------------------------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=-wb9...ature=youtu.be רקורד מצורף של חלק (הופסק בגלל רעשים מוגזמין של מקדחה והודעות פרטיות ששלחו לי שראו ברקורד) מהשירה של ליאב, ניתן לראות שאף אחד לא העיר לרעה\ביקש שיפסיק (מצטער על המקדחות והצחוק הקרינג'י)
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 01.08.2017 בשעה 20:23.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    נכתב במקור על ידי XxMELEHxX
    הי
    לא יודע מי נתן את המיוט לסיטי (או בכלל מה קרה) כשאתה היית בשרת ולכן לא אוכל לטפל בזה, בלי להתחשב בעובדה שכל מקרה לגופו ויקבל יחס שונה. אני אישת נותן מיוט לסיטי כאשר יותר מ2 סיטי מדברים ביחד ובמקרה הזה רק ליאב דיבר.

בהקשר לשחק Liav ששר שירים בזמן הדיי: אז ככה, כידוע, קיימת מערכת המנגנת שירים בזמן הדיי והשיר שהיא שמה לא היה תואם לקריטריונים. השיר הוכנס הוכנס ע"י אדמין לליסט (כמובן שהאדמין יטופל) ואני אישית מנסה להוציא אותו מהרשימה מהיום בבוקר ללא הצלחה (טעות שלי).

לעניינינו; אני, כתוצאה מכך, ביטלתי את המוזיקה בעקבות תלונות של שחקנים עליה ונוצרה אווירה משעממת בשרת בזמן הדיי (שכולם מתקמפרים, מדברים בטימספיק עם הגאנג שלהם ולא נוצרת כל כך אינטראקציה בין השחקנים). אחר כך, ליאב\Liav (ילד קטן וחדש בשרת שההודעות שנראות בסקרינשוט הם הודעות טרול שגרמו לו להיעלב ולצאת מהשרת בשלב מסויים) שאל אותי עם הוא יכול להחליף את המוזיקה ולשיר בעצמו, אני הסכמתי ונתתי לו לשיר לאורך הדיי, שאר השחקנים התלהבו וצחקו ואף אחד לא התלונן (עד לרגע מסויים שבו פנו אליי ובמיידית

תבין, אני רק מנסה לעשות אווירה של כיף בשרת ולגרום לשחקנים להינות בשרת [במיוחד אחרי תלונות מרובות על האווירה הלא כיפית שנוצרה בשרת שנגרמת על ידי האדמינים] ומנסה להוכיח ולשנות את המחשבה על האדמינים והחוקים בשרת. (גם למי שאחר כך קורא לי לטימספיק ומכפיש אותי)

יום טוב, MELEH

-----------------------------------------------------נערך-------------------------------------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=-wb9...ature=youtu.be רקורד מצורף של חלק (הופסק בגלל רעשים מוגזמין של מקדחה והודעות פרטיות ששלחו לי שראו ברקורד) מהשירה של ליאב, ניתן לראות שאף אחד לא העיר לרעה\ביקש שיפסיק (מצטער על המקדחות והצחוק הקרינג'י)
    פעם אני בא ואני יקדיש לך שיר קללות אבל אני יכניס לmusic שהיה תואם

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי XxMELEHxX
    הי

יום טוב, MELEH

אווירה של כיף ? למה לי אסור

אתמול הייתי בסיטי אמרתי חוקים וכל זה בקטע מצחיק נודר כל הטרור צחקו או בכו נראלי בכו וקבלתי מיוט איזה כיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי iPowerX
    אווירה של כיף ? למה לי אסור

אתמול הייתי בסיטי אמרתי חוקים וכל זה בקטע מצחיק נודר כל הטרור צחקו או בכו נראלי בכו וקבלתי מיוט איזה כיף
    כל מקרה לגופו, לא יודע מה אמרת ואין לי ביסוס למה שאמרת ולכן אין לי שום דרך לטפל בזה.

חוץ מזה היה DAY, בו יש יותר חופש לדיבור מאשר בראונדים רגילים ולכן אני יכול להבין למה קיבלת עונש.

להבא תפתח תלונה לפי הטופס המתאים.

----------------------------------------------------------נערך--------------------------------------------------------

ביררתי את נושא המיוט שלך וקיבלת אותו בגלל שהספמת את המיק בהגזמה, בכל חלון דיבור הספמת את המיק ו30 אנשים שמחוברים לשרת לא צריכים לסבול את הספאם שלך, להבדיל מהמקרה הנ"ל שעליו לא התלוננו.

אפשר לנעול, השחקן קיבל תשובה וגם כדי מנוע ספאם מיותר.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 01.08.2017 בשעה 20:36.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה