תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    31.07.2017
    היי,

שם המשתמש המתלונן: green3

שם האדמין: xMishaa, ZiMoX
    סיבת התלונה: בתאריך ה31/07 שיחקתי בשרת הקסואל כהרגלי ודיברתי תוך כדי משחק. במהלך המשחק מישהו התווכח עם אחד האדמינים וקיבל על הסיפור מיוט וקיק. אז הגבתי ממש מילה אחת במיקרופון וחטפתי מיוט ל1440 דקות. כמובן ללא שום התראה מוקדמת, בזמן שאני מנסה לפתור את העניין באמצעות הצ'אט (לא שמישהו שם עליי) אני חוטף גם גג.
    אז נותן המיוט הוא xMishaa שכבר הביא לי מיוטים בעבר אבל הפעם באמת חצה את הגבול, לא הייתה שום התראה מוקדמת. פשוט טראח מיוט 1440 דקות.
    נותן הגאג הוא ZiMoX שמבחינתו הצפתי את הצ'אט, אני חצי מסכים אבל אני חושב שההתנהלות הייתה לא לעניין.
    כשביקשתי למענה בצ'אט לא קיבלתי תשובה הולמת חוץ מ- לך לפורומים. לא הוצגה שום סיבה למיוט, ממש שום דבר.

חייב לציין שיש לי היסטוריה עם מיוטים. כן אני מתלהם קצת ומשתמש יותר מדי במיקרופון במשחקים. וכשמגיע לי אני אוכל את זה כמו גבר. אבל יש מקרים שפשוט דופקים מיוט וקיק וגאג מיותרים וזה כבר קרה בעבר (לא אפרט כי אין לי באמת הסבר מפורט על משהו שהיה לפני מספר שבועות וזה לא יעזור בשום דרך וצורה) ואין עם מי לדבר בכלל!
    ככלל אני חייב להגיד שיש אדמינים שלא מעניין אותם האנשים בכלל. מנסה לבקש עזרה ושום כלום. הלוואי שהיה אפשר לשנות.

בכל מקרה- מטרת האשכול היא להורדת המיוט ואולי אפשרות ליישר את ההדורים מול חלק מן האדמינים פה שפתחתי ברגל שמאל איתם. ובנוגע למישה- זה כבר פעם שנייה שהוא נותן לי מיוט שלדעתי אינו מוצדק. ממש ניצול סמכויות לדעתי.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 31/07/17

הערות נוספות: מפורט מספיק לדעתי.

דמו: אין, אפשר לראות בקונסול.
    והתבטאתי קצת לא נחמד בצ'אט אחרי שזה קרה, עצבן אותי ממש.

תודה על ההתיחסות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אהלן,
    אין צורך להזהיר שחקנים אשר עברו על חוקי השרת,
    אישרת את החוקים של השרת, אתה מודע לחוקים, אתה לא חופר לא עושה שום דבר מעבר לדבר על דברים שקשורים לראונד,
    המיוט נשאר .

לא שמתי לב שרשמת בצאט עצמו, כי התעסקי במקרה שקרה עם אחד האדמינים, אז הייתי AFK בספאק, כמו שזימוקס אמר לך לפנות לפורום, אתה החלטת להמשיך להציף את הצאט ולזלזל בחוקי השרת, אחרי שקבלת ממני קיק על זה שאתה מציף את הצאט.
    הגאג נשאר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    אהלן,
    אין צורך להזהיר שחקנים אשר עברו על חוקי השרת,
    אישרת את החוקים של השרת, אתה מודע לחוקים, אתה לא חופר לא עושה שום דבר מעבר לדבר על דברים שקשורים לראונד,
    המיוט נשאר .

לא שמתי לב שרשמת בצאט עצמו, כי התעסקי במקרה שקרה עם אחד האדמינים, אז הייתי AFK בספאק, כמו שזימוקס אמר לך לפנות לפורום, אתה החלטת להמשיך להציף את הצאט ולזלזל בחוקי השרת, אחרי שקבלת ממני קיק על זה שאתה מציף את הצאט.
    הגאג נשאר.

היי,

כמו שידוע ואני צופה בזה מהצד הרבה מאוד אנשים מדברים בשרת גם על נושאים שלא קשורים במשחק עצמו, כולל אדמינים.
    אני חושב שזה בסדר ונחמד, ואני יודע שאם זה היה מישהו שהייתם מחבבים בלשון המעטה, לא היה קורה ולא דבר, קצת צחוקים, אולי הייתם נותנים מיוט לכמה דקות ומורידים.
    יש מקרים שבהחלט אני מסכים וחושב שאתם עושים צעדים נכונים
    במקרה הזה אני חושב שטעית לחלוטין וזה אלמנטרי לתת אזהרה פשוטה ולפני שאתה נותן מיוט לפרק זמן ארוך.
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    בזמן שאתה חי אתה מדבר אך ורקלגבי הראונד עצמו, ברגע שאתה מת תספר סיפורים כמה בא לך מצידי, המקרה שלך, שחפרת בתחילת הראונד כל כך שאפילו לא חשבתי יותר מידי וישר שמתי לך מיוט ליום, ואחרי זה עברת לצאט למצב שאחרי שקיבלת קיק ממני המשכת בשלך, אתה לא המקרה היחיד בשרת, יש עוד 28 שחקנים שצריך להשתלט עליהם, אל תסתכל על שחקנים אחרים או אדמינים שעוברים על החוקים, תשאיר לי את העבודה הזאת, תתמקד בעצמך ורק בעצמך.
    המיוט והגאג לא יורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    יש דברים שאתה צודק לגביהם אבל רוב התלונה שטותית.

דבר ראשון אתה בעצמך טוען שאתה "מתלהם" בדרך כלל, אחת ההשפעות של לעבור על החוקים באופן קבוע הוא פיוז הרבה יותר קצר מצד האדמינים ואין טעם בלהזהיר אותך מכיוון שכבר נענשת על זה בעבר.
    דבר שני כשאתה כותב תלונה אתה צריך להביא תמונה/רקורד כדי שנדע להעריך אם האדמין עשה את עבודתו כמו שצריך או לא. במקרה שלך אין לי מושג מי אשם באמת כיוון שאין כלום.
    דבר שלישי לגבי זה שZIMOX לא ענה לך לגבי העונש זה באמת לא תקין ואני אדבר איתו על הנושא.
    דבר רביעי לגבי החפירות בשרת, בתור שחקן Casual לא מתאמול ראיתי בעצמי שהאדמינים תמידים מענישים שחקנים על חפירות לכן אני לא יודע מאיפה אתה מביא את נושא ה"נטפלים אלי" הזה. בכל מצב אולי אם היה רקורד היינו יכולים לדעת פחות או יותר אם זה המצב או לא.
    דבר חמישי ואחרון, להגיע למצב של מיוט ואז למצב של גאג מעיד על זה שבאמת עשית בעיות בשרת ואתה צריך להודות להם שזה לא באן.
    כרגע נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה