תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    אהלן חברים,
    אז החודש חגגתי 14 שנים בקונטר סטרייק 1.6 ונמאס לי האמנתי ופיתחתי ציפיות אבל המצב יותר קשה ממה שחשבתי

החלטתי לנסות לשחק CSGO לפני שנה אבל לא הבנתי שם את העקרון של המשחק ואיך לעזעזל עולים רמות ומה זה כל השטויות האלה שהוסיפו

אם יש פה שחקנים שמבינים עיניין ויכולים לעזור קצת בהתחלה אשמח לעזרה

הצטרף בתאריך
    29.09.2009
    אני כרגע בצבא, אבל שלח לי פרטית את הסטים שלך, ואני אעזור לך בכיף. וסיאס זה סיאס.. אין לך מה כל כך להסתבך

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    מאוד פשוט, תנצח - תעלה רמות, תפסיד - תרד רמות, MM מפוצץ צ'יטרים, לכן מרמות יחסית גבוהות (SMFC) כבר תתקל בהרבה מאוד צ'יטרים, לעומת זאת, יש פלטפורמות מקבילות וטובות הרבה יותר - Faceit - שרתים הרבה יותר טובים, במידה ותקנה משתמש פרימיום - הרבה פחות צ'יטרים והרבה יותר כיף, ESEA- פלטפורמה מקבילה, פחות מקובלת באירופה לעומת FACEIT, הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהכל, כמובן ששתי הפלטפורמות עולות כסף (לא הרבה אבל עדיין).
    אם תמשיך לדבוק בMM, אני רק מאחל לך לא להתעצבן כמוני כל משחק שאתה נופל על צ'יטרים.
    סקינים - מיותר ועוד דרך של גייבן (ימ"ש) לעשות מלא מלא מלא מלא מלא מלא כסף על חשבון ילדים בני 13, אופריישן - כמו מודים מגניבים למשחק (אחד הרעיונות היותר מוצלחים של volvo)
    בהצלחה !! (אם אתה צריך עוד מידע או כל דבר בעצם, תשלח הודעה פרטית)
    נערך לאחרונה על ידי haCKet; 31.07.2017 בשעה 18:49.

הצטרף בתאריך
    05.06.2017
    ראובן צור איתי קשר אני שחקן לשעבר של 1.6 מי 2001 אני אשמח לעזור לך

הרשמה