תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    חור
    שלום לכולם.
    במדריך הזה אני אכתוב את כל המידע שדרוש לשחקן בשביל לנצח, ולראות את ה-Chicken Dinner הנחשק כמה שיותר

חלק ראשון - נחיתה והתחלה

אוקיי, אתם במטוס כרגע, טסים לכם עם כל שאר השחקנים מעל המפה, אבל לאן הולכים?

נחלק את זה לכמה רבדים:
    במידה ואתם רוצים להתחיל באיזי ולעשות לוט (Loot) רגועים, אני ממליץ לקפוץ באחד מהאזורים הכחולים,ככה רוב הסיכויים שלא תיתקלו במישהו על ההתחלה.

במידה ואתם כבר יחסית טובים בירי ולא דואגים מלהיתקל במישהו, קפצו ב
    אזורים הצהובים.
    יש בהם יותר בניינים, אבל הסיכויים שתיתקלו באנשים גבוהים יותר!

אם אתם מכונות מלחמה, ורוצים לשפר את הלחימה שלכם, אני ממליץ לקפוץ ב
    אזורים האדומים
    , יש להדגיש שנחיתה באזורים הזו היא מסוכנת, לא משנה כמה אתם טובים.

ככל שהצבע משתנה, כך יש יותר לוט, בניינים וגם אנשים! ב
    כחול
    כמות נמוכה מהכל, ב
    אדום-
    כמות גבוהה מהכל!

אוקיי נחתנו מה עכשו? אוי רגע! מישהו נחת לידי מה לעשות?!

אחחח הפאניקה שכל שחקן נתקל בה מתישהו. דבר ראשון תזכרו- הוא נלחץ בדיוק כמוכם! תנצלו את זה לטובתכם.
    אם הוא נחת ממש מטר לידכם והוא מנסה להרביץ לכם, אתם יכולים לנסות לברוח או להרביץ לו. אבל אל תעצרו להרים נשק אלא אם כן הוא רחוק! כי בזמן שתטענו את הנשק, הוא יצליח להוריד אותכם! המון אנשים עושים את הטעות הזו, אז אל תעשו את זה!

עכשו נחתתם ואתם מתחילים לאסוף דברים. שלושת הדברים הראשונים שאתם צריכים לחפש זה תיק, ווסט וקסדה!
    הדברים הללו הם הדברים שכולם צריכים.
    מיד אחר כך, במידה ואין לכם תיק רמה 2 או 3, אל תרימו דברים סתם! אתם סתם מבזבזים מקום יקר.

התיק המושלם כביכול שיכול להיות לכם הוא כזה:
    2 ערכות עזרה ראשונה (First Aid Kit)
    20 תחבושות (Bandages)
    1-2 משקה אנרגיה (Energy Drink)
    1 משכך כאבים (Pain Killer)
    נשק לטווח ארוך + כדורים ושיפורים
    נשק לטווח קצר/בינוני + כדורים ושיפורים
    2-3 רימוני פראג

עכשו כמובן שיהיו כאלה שיגידו אחרת, אבל זה מבחינתי התיק הכי טוב שאתם יכולים להסתובב איתו. כמובן שבמחלקת התרופות עדיף שיהיה כמה שיותר מכל דבר, אבל זה המספרים האידאליים שבואו נגיד, תוכלו לנצח איתם.
    לפני שאגש לנושא של נשקים, אני שמתי לב גם בחוויה שלי ושל אנשים שמשחקים, שלא משתמשים יותר מידי ברימונים, אנשים מזלזלים בכוח של הרימונים וזו טעות. במשחק הזה קצת יותר קשה להשיג הריגות עם רימונים, אבל אף אחד לא אמר שהם משמשים רק להריגה! הם יכולים לשמש בתור הסחה גם כן!

נשק וירי

בחלק הזה אפרט את הנושא של הנשקים. אז ככה, כמו שהזכרתי למעלה, הסט המושלם כביכול של נשקים הוא:
    נשק לטווח ארוך + כוונת 4X ומעלה
    נשק לטווח קצר-בינוני עם כוונת נקודה אדומה (Red Dot) או הולוגרפיק (Holographic)

עכשו, בואו נתחיל עם הנשק לטווח הארוך כי זה נושא יותר קשה לבחירה.
    המון אנשים לא כל כך מבינים באיזה נשק כדאי לבחור לטווח הארוך, כי הירי של רוב הנשקים נראה דומה נכון? אז זהו שלא.
    כרגע שאני אתעלם מהנשקים שיש בקופסת נחיתה (Air Drops) כי זה לא כל כך אידאלי ולא קל להשגה.

לנשק לטווח ארוך, הייתי מציע לכם את ה-Kar98
    .

הקאר הוא באמת נשק מצוין לטווח ארוך, אם רק תחברו לו כוונת של 4X או 8X, הוא יהיה רובה נאמן מאוד! למען האמת אפילו בלי כוונת הוא לא רע (יחסית לנשק בלי כוונת) אבל עדיף כוונת נורמלית כמובן. פחות נפוץ השיפורים של הקאר, אבל כמובן שאם תמצאו משתיק (Suppressor) זה יהיה מושלם!

נ.ב כאשר אתם יורים ברובה צלפים באופן כללי, תוודאו שהוא על מצב Single, שיורה כדור בודד בכל לחיצה! (מחליפים את מצב הירי בכפתור ה-B)

עכשו לנשק לטווח קצר/בינוני, הייתי מציע לכם את ה-
    UMP9

לי יש חיבור אישי עם הנשק הזה. יש אנשים שלא יתחברו אליו ויש כאלה שכן, אבל תגידו מה שתגידו, הוא יודע לירות!
    אני ממליץ עליו כי לא קשה למצוא כדורים ושיפורים בשביל הבייבי הזה. אני ממליץ לשים עליו משתיק וכוונת רד דוט.

כמובן שיש עוד הרבה נשקים מעולים וכל אחד עם הבחירה שלו. ככל שתרבו לשחק, כך תכירו יותר את הנשקים ומה מתאים לכם ולסגנון המשחק שלכם!

תזוזה בעיגול

העיגול הוא האויב הנצחי של כל שחקן במשחק, הוא קטלני יותר מכל שחקן, הוא מהיר ואם לא תתנהלו מולו טוב, הוא יאכל אותכם בלי מלח.
    הנה חוק אחד שיעזור לכם להתנהל טוב: כאשר נותרה דקה עד שהעיגול מתחיל לקטון, תתחילו לזוז.
    אבל אל תדאגו, העיגול אומנם מהיר, אבל כל רכב במשחק יותר מהיר ממנו! זאת אומרת שאם מצאתם רכב, אתם יכולים לחכות עד שהעיגול יתחיל לזוז ואז להיכנס לרכב ולנסוע.

במידה ואתם מוצאים את עצמכם מחוץ לעיגול ונאבקים להגיע לעיגול בספרינט, תכניסו את הנשק בכפתור ה-X וכך תרוצו מהר יותר. אל תהססו לעצור ולקחת ערכת עזרה ראשונה אם אתם עומדים למות מחוץ לעיגול! זה יכול להציל אותכם.

טיפ אישי: תנצלו את העיגול לטובתכם. תזכרו שכולם מתמודדים עם העיגול בדיוק כמוכם, לכן תשתמשו בזה כדי למצוא אויבים שבורחים מהעיגול.
    נ.ב אלא אם כן זה חיים או מוות, אל תעצרו לירות במישהו אם אתם מחוץ לעיגול!

אם אתם רואים מישהו באופק, ואפילו אם יש לכם רובה צלפים מפחיד, קודם תיכנסו לעיגול!
    לא פעם ולא פעמיים נהרגתי מחוץ לעיגול כי חשבתי שאני מספיק מהיר ומדויק כדי לירות לו בראש ולהספיק לעיגול.

כאשר מגיעים לשלבים האחרונים במשחק (הלייט-גיים, מידע מעמיק בהמשך המאמר) והעיגול מתחיל להיות קטן וכמות השחקנים יורדת,
    תזוזה ונהיגה ברכב בלייט-גיים היא ממש לא מומלצת!
    מהסיבה הפשוטה שרכב עושה המון רעש, וכאשר העיגול נהיה כל כך קטן, נהיגה ברכב תמסור את מיקומכם המשוער לרוב השחקנים,
    מה שעלול לגרום למוות.
    במידה וזה מקרה חירום כגון: אזור אדום, צורך במעבר בגשר או כל עניין של חיים ומוות אחר.
    לדוגמא:

כפי שניתן לראות בתמונה, השחקן נמצא במיקום מצוין מבחינת העיגול לכן שימוש ברכב הוא לא הכרחי.
    אבל במקרה שהשחקן היה נמצא בצידו השני של הגשר, השימוש ברכב הוא חובה בשביל לשרוד!

הכל עניין של שיקול דעת, כאשר תצברו ניסיון תדעו להחליט בעצמכם!

עבודה בצוות (Squad) או בזוג (Duo)

הנה משהו שאני אומר לכם: אל. תהיו. חמדנים.
    שאתם עובדים בצוות, להיות חמדן ולרצות את כל היריות לעצמך ואת כל הנשקים והשיפורים, זה אגואיסטי ולא תורם לצוות. כי אם אתה תמות עם כל הנשקים עליך, איך חברי הצוות שלך יבואו להציל אותך? עם האקדח וה10 כדורים שלו?
    בקיצור, טובת הצוות היא הטובה האישית שלך. צוות חזק = אתה חזק.

במידה ומישהו מהצוות נפל ומי שירה בו עדיין חי, אל תרוצו להרים את החבר שלכם! קודם תהרגו את האויב. זו טעות שהמונים עושים ואני מודה שגם אני.
    במידה ואתם שומעים רחש של צעדים לידכם, ישר תאמרו לחבריכם להפסיק לזוז, בכדי לזהות האם זה הם, או אויב פוטנציאלי. זה טריק מצוין ושווה לזכור אותו!

רכבים ונהיגה

זהו גם חלק חשוב במשחק שלכם. הנהיגה! אם תדעו איזה רכב לבחור, באיזה דרך לנהוג ולאן לנסוע, תוכלו להעלות את סיכויי הניצחון שלכם!
    אז בואו נתחיל מזה שכמובן שתמיד עדיף רכב סגור (עם גג סגור) מאשר רכב פתוח.

דוגמאות לרכבים פתוחים:
    אופנוע
    אופנוע טרייסיקל
    יואז עם גג פתוח (Uaz)
    באגי

דוגמאות לרכבים סגורים:
    דאצ'יה (Dacia)
    יואז (Uaz)

במידה ואין לכם גישה לרכב סגור, אלא רק לפתוח, תיקחו אותו בכל מקרה, כי אתם בכל זאת נוסעים במהירות גבוהה ולכן יותר קשה לירות ולפגוע בכם!

העדיפות היא לנהוג על כבישים! כי לנהוג בשטח זה מסוכן מהסיבה הפשוטה שאם התהפכתם, גם עלול לרדת לכם החיים וגם איבדתם את הרכב.

כאשר אתם מצמצמים מרחק לעיגול, תמיד קודם כל תיכנסו לעיגול ואז תזוזו בתוכו, זאת אומרת שנגיד ואתם רוצים להגיע לנקודה מסוימת שנמצאת בתוך העיגול ואתם בצד האחר של המפה מחוץ לעיגול, אז אתם קודם כל תיסעו לתוך העיגול ואז שאתם בפנים, תתחילו לנוע לנקודה.
    (וואו אמרתי הרבה "עיגול" XD)

הלייט-גיים (Late game)

זהו השלב הכי מותח ומורט עצבים במשחק, הלייט-גיים. הלייט-גיים זה בעצם ארבעת העיגולים האחרונים במשחק, שיש בערך 10-20 אנשים נותרו חיים.
    אם הגעתם כל הסקוואד, שאפו! כי זה בדרך כלל ממש לא נפוץ להגיע ולסיים את המשחק כל הסקוואד!
    בדרך כלל מישהו מת בדרך כי בכל זאת, ארבעה אנשים יותר בולט מאיש אחד או שני אנשים.

עכשו, כל מי שהגיע לשלב הזה יודע כמה זה מלחיץ ומטורף. זה באמת קשה לתפקד שם, כי כולם בלחץ ואתה הגעת כבר כל כך רחוק... אז תשתדלו להירגע כמה שיותר,
    כי תזכרו שזה רק משחק בסך הכל.
    הטקטיקה בלייט-גיים זה לא לירות עד שראו אותך. כי שזה מגיע ל4 העיגולים האחרונים, השטח מתחיל להיות מאוד מאוד קטן ולכן כל ירי ללא משתיק תיתן לכל שאר השחקנים אינדיקציה למיקום שלכם ועלולה לגרום למוות. אז אלא אם כן זה לירות או למות, אתם לא יורים באף אחד.
    כמובן שמקרים חריגים שאתם רואים מישהו שלא זז ויש לכם כוונת "נקייה" ואתם יכולים לעשות הד-שוט (Head Shot), אז תירו. כי בכל זאת, אל תהיו פחדנים

תשתמשו ברימוני עשן וברימוני פראג בשביל להלחיץ את היריב, תזרקו רחוק ולצדדים וכך הוא יאבד כיוון.
    טיפ אישי: תיצמדו לעיגול הכחול. ככה תוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא בא מאחוריכם!

וזהו בגדול
    הטיפ האחרון שאתן לכם - תשחקו
    אומנם המדריך הזה יעזור לכם ברמה הטכנית, אבל הדרך הכי טובה ללמוד היא לשחק הרבה וניסוי וטעייה
    !
    מקווה שהמדריך הזה עזר לכם ויעזור לעוד אנשים!

קרדיט למי שהכין את האשכול הזה-
    TheBlackBadger

עוד אשכולות בפורום:

מדריך | מה שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל לשחק PUBG
    איזה נשק אתם מעדיפים?
    נשק חדש!!!

נערך לאחרונה על ידי ATLAS; 31.07.2017 בשעה 11:32.

הצטרף בתאריך
    15.03.2016
    תודה על המדריך!

למרות שלא ניצחת אף פעם xD

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    מדריך מצויין!

הצטרף בתאריך
    16.03.2016
    בונה מדריך מעולה שינה לי את החיים בלי המדריך לא היה לי חיים

הצטרף בתאריך
    13.06.2014
    עיר
    Hell
    תודה על הפרסום

הצטרף בתאריך
    09.10.2015
    תודה על ההשקעה

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    מדריך מדהים !
    תע"ה !!

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    אשכול מפורט ומושקע, בטוח שיעזור לחברים פה.
    תודה על הפרסום!

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    אחלה מדריך כל הכבוד!
    יש אפשרות להגדיל את התמונה בהתחלה? - בקושי רואים...
    שכחת את הצבע הסגול - ספוט לרכבים?
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 01.08.2017 בשעה 15:27.

הרשמה