תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.07.2014
    שלום,

היום נכנסתי לשרת, לתוך הspec כדי לראות את מערך הכוחות.
    אחרי 2 שניות בspec נכנסתי לקבוצה המתאימה.
    האדמין אומר לי כשאני בspec לצאת מהspec שניה אחרי שנכנסתי, כאילו אני נמצא שם שעה.
    רשמתי לו "שקט" בצ'אט מעצבים, ושניה לאחר מכן הסברתי לו שאני שניה הייתי בspec, והרגע נכנסתי, והוא לא צריך להתנהל כמו שוטר קשוח בכוונה.
    קיבלתי באן ל30 דקות.
    מיותר מאוד, איך אפשר בצורה קפדנית כזאת לנהל קהילה? זה כולה משחק, תנו לשחק ולהנות, זה רק מוציא את החשק מלהיכנס לשרתים שלכם.

מלבד זאת, האדמין הזה נתן לי, לחברים שלי, ולאנשים רבים slay במקרים מאוד מיותרים, כשנגיד אני מתחבא כדי לשרוד את הראונד (כשלא הוטמן בומב כשאני בCT לדוגמה), רק כי אין לו סבלנות למחבוא, וכששואלים אותו למה, הוא לא עונה.

האדמין לא פתוח למענה, מתנהל בקשיחות מוגזמת, ומוציא את החשק לשחק בכיף.
    לא התחצפתי, וגם אם לדעתו לומר שקט זה התחצפות, שניה אחרי זה הסברתי לו למה רשמתי את זה, והוא החליט להעניש.

פרטים שלי:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198027618455
    STEAM_1:1:33676363
    נערך לאחרונה על ידי noambada; 30.07.2017 בשעה 01:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    עיר
    באר שבע
    שלום נועם
    לפי החוקים של השרת , כשאדמין אומר לך משהו אתה עושה בלי להתחצף אליו ובלי להתלונן באותו רגע ובמיוחד לא להגיד לו לשתוק באדמין צאט.
    במקרה של הסלאי אתה יכול להביא לי הוכחה שזה קרה ? אני בחיים לא נתתי סלאי על דברים כאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי AvrhamM
    שלום נועם
    לפי החוקים של השרת , כשאדמין אומר לך משהו אתה עושה בלי להתחצף אליו ובלי להתלונן באותו רגע ובמיוחד לא להגיד לו לשתוק באדמין צאט.
    במקרה של הסלאי אתה יכול להביא לי הוכחה שזה קרה ? אני בחיים לא נתתי סלאי על דברים כאלה.
    כן המפקד
    נערך לאחרונה על ידי r0jestick; 30.07.2017 בשעה 12:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2014
    נכתב במקור על ידי AvrhamM
    שלום נועם
    לא אמרתי לשתוק, אמרתי שקט והסברתי שהייתי שנייה בSPEC ולא צריך ישר לתקוף והתנהל כמו איזה שוטר קשוח.
    מלבד זאת, כולם אומרים אחד לשני שתוק כל הזמן, אז בגלל שלך יש סמכויות אתה מעניש לחצי שעה? זה נראלי הגיוני?
    על כל "שתוק" כל אחד חוטף חצי שעה באן? לא צריך להיות קשוח, אפשר גם לומר "אל תאמר לי שקט, זה לא מכבד אותי" או משהו כזה.
    אתה רק מרחיק את האנשים מהקהילה, כתוצאה מהרושם של משטר קשוח ומיותר.
    אי אפשר להעניש בבאן על כל "שתוק" שיוצא, כי לי אמרו מספר פעמים ואני לא יכולתי להעניש כי לי אין סמכויות, אז למה שאתה תעניש?
    מציע לך להירגע עם זה, לטובת השחקנים, כי זה מוציא את החשק להביע את עצמך בכלל בשרת.

לגבי הסלאיי, אני אדאג לצלם פעם הבאה שזה יקרה. (אולי לפחות עכשיו אחרי שאמרתי את זה, אתה תהיה יותר זהיר עם זה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    צהריים טובים,
    פעם הבא תפתח את האשכול במקום הנכון,
    אדמין אומר לך לצאת מהספאק, אתה לא מתחכם אתה לא מגיב לגבי זה גם אם זה לא נראה לך טוב, אתה לא אומר לאדמין בשרת להיות בשקט בזמן שהוא נותן מעצמו,
    גם אם האדמין הביא לך SLAY בקזואל כנראה התקמפרת במקום להיות שימושי בקבוצה שלך, גם אם שמרת נשק, זה כבר תלוי בסיטואציה.
    פעם הבא שאתה מתלונן על אדמין או שחקן בכללי, אתה חייב להביא הוכחה, ולפתוח את האשכול במקום המתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל והועבר לפורום תלונות.
    שתף ב-Google+

הרשמה