תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    שם המשתמש המתלונן: superkong

שם האדמין: hazizi haziz
    סיבת התלונה: האדמין נתן לי מיוט על זה "שהתווכחתי" איתו וגאג על "העלבה".

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 29.07.2017

הערות נוספות: שלום שמי סופרקונג אני שחקן וותיק בשרת הפאן והיום היה מפה של שעה לאחר כמה זמן שכל הסרבר היה באמצע ראן האדמין חזיזי חזיז שזוהי התלונה השניה שלי אליו נכנס לסרבר ורצה לעשות rr שמאתחל את כל המפה מהתחלה אני בתגובה למה שהוא רצה לעשות אמרתי לו:
    שהוא לא יכול לעשות דבר כזה שכל הסרבר בראן
    ובתגובה הוא אמר לי אל תתערב בעניינים שלא שלך
    עניתי לו:"שכמובן שזה עניינים שלי כי אני שחקן בשרת הפאן באמצע ראן שלו שרוצה לעבור את המפה ומצליח לעבור אותה"
    הוא ענה לי: "אל תתערב"
    ואז נתן לי מיוט לחצי שעה על זה ש"התווכחתי" איתו ובנוסף אנשים אחרים ושאר האדמינים אמרו לא לעשות כזה דבר כי אנשים בראן
    רשמתי בצאט: "שאני הולך להגיש תלונה עליו"
    הוא אמר לי בתגובה: "תגיש"
    לאחר כמה דקות רשמתי לאדמין אחר בצאט:"האם המיוט הזה מוצדק" האדמין לא ענה אבל חזיזי אמר: "סופר קונג לא אמרתה שאתה הולך להגיש תלונה עלי"
    התעצבנתי נורא ורשמתי לו: "מה אתה תפסתה תחת גם כן"
    הוא נתן לי גאג לשעה על העלבה
    אני חושב ששום דבר ממה שעשיתי דורש גאג או מיוט
    תודה ושהיה שבוע טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום,
    דבר ראשון תוסיף אותי לחברים אם יש לך תלונות על אדמין באופן קבוע: http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/

דבר שני עשיתי בדיקה מקיפה בנושא ותן לי להסביר לך כמה דברים.
    1) אין חוק שאומר שאם שחקנים בRun אז אי אפשר להחליף מפה (הוא רצה להחליף מפה ולא לעשות RR), החוק היחידי שיש הוא שאסור להחליף מפה בשעה הראשונה שאתה בעצמך אומר שהמפה הייתה שעה. אחרי שעה ניתן לעשות גם RR וגם להחליף מפה.

2) ויכוחים בשרת זה משהו שמופיע בחוקים שאסור לעשות, את השרת ממש לא מעניין הריב שלך ושל חזיזי, בשביל זה יש פורום שכאן אתה יכול להתלונן על אדמין אבל גם בנושא הזה עדיף לבוא עם רקורד או תמונה שמאמתת את הנושא.

3) הגאג מוצדק לגמרי.

4) אתה צודק ב100% לגבי הדרך שחזיזי דיבר אליך זה ממש לא תקין והנושא יטופל מול האדמין ישירות.

רק להבא במידה ויש בעיה עם אדמין שאתה שם לב אליה תעשה רקורד ישירות כדי שנדע לטפל בהתאם, בנוסף במקרה שחבר שלך מקבל מיוט/גאג אתה צריך להגיד לו לגשת לפורום ולהגן עליו בעצמך כי חוץ מלקבל עונש זה לא יתן לך כלום.

שבוע טוב, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה