תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.07.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: steamcommunity.com/id/officialglox/

קישור של הבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=glox#15477

שם האדמין שנתן את הבאן: MR. Banana.

סיבת הבאן: אנטישמיות.

התאריך שבו ניתן הבאן: 29\07\17.

הערות נוספות:
    אהלן, אני שחקן חדש בסרבר שלכם מאתמול, ולאחר ששיחקתי וקיבלתי חוויה חיובית, החלטתי לחזור לסרבר היום.
    אספר את מה שקרה מהPOV שלי.
    היה בחור בשם cyber-משהו (לא כזה רלוונטי) שקיבל מיוט והתלונן וביקש ללא הרף את הסיבה למיוט שלו. כולם בסרבר אמרו לו להירגע ולהפסיק אז בהומור אמרתי לו "תלך תעשה ביד 10 פעמים וזה יעבור צ'יק צ'ק"; על כך קיבלתי מיוט ל6 שעות (שלדעתי זה עונש מופרז ואזהרה במקום הייתה יותר ממספיקה [אבל לא אתווכח עם שיקול הדעת של האדמין xMiisha]). לא התלוננתי על המיוט אלא המשכתי לשחק ולדבר כרגיל בצ'אט באנגלית ולא בעברית כי נוח לי יותר ככה (חשוב שזה יודגש).
    לאחר כמה זמן עברה המפה ומה לא, ומישהו הרים את הAK של היריב שלו ושאל מה הcondition של הAK; אז עניתי בצחוק בצ'אט "factory jew" במטרה שמי שיקרא את זה יקח את התשובה עם קמצוץ מלח ויבין שאינני רציני. כתגובה, שחקן בשם "St4cks" שאל אותי אם אני "hate jews" וכתגובה עניתי שאני עצמי יהודי כך שחשבתי שיוסק מכך שהתשובה היא ברורה (שברור שלא). לאחר כמה דקות קיבלתי באן לצמיתות על אנטישמיות. עכשיו אני לא אנסה לתרץ ואטעון כי מה שאמרתי אכן היה במקום (למרות שאני נכשל בלראות את המסר האנטישמי בתשובה שלי), כי יתכן שמישהו אחר הבין את הנאמר לא נכון ונפגע מכך, אבל אינני חושב שבאן לצמיתות על בדיחה שנרשמה למטרות הומור בלבד הינו עונש מוצדק.
    אני מקווה שתעברו על הנאמר לעיל ותחשבו מחדש את העונש כי חבל לאבד שחקן על שטות שכזאת.

בתודה,
    Glox.
    נערך לאחרונה על ידי Glox; 29.07.2017 בשעה 18:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2016
    שלום זה מר בננה
    קודם כל אני מתנצל קרתה טעות הבאן ירד ליום דבר שני בדיחות כאלה לא מתקבלות עצלנו בשרת שים לב לפעם הבאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2017
    נכתב במקור על ידי Mr.Banana
    שלום זה מר בננה
    קודם כל אני מתנצל קרתה טעות הבאן ירד ליום דבר שני בדיחות כאלה לא מתקבלות עצלנו בשרת שים לב לפעם הבאה
    אהלן מר בננה.
    שמח שהמצב הובהר אך עדיין מוצא את הבאן לא מוצדק כיוון שאיני רואה את המסר האנטישמי בתגובתי.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה